Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimyniniai/namudiniai "darželiai"

Girdejau, kad yra tokiu "mini darzeliu", kur aukle savo namuose priziuri 5-6 vaikucius. Skaiciau, kad Saulytes mamyte kaip tik tokia aukle turi...
As visai sutikciau vesti vaika i toki "mini darzeli" jei tos aukles namuose is tiesu butu salygos keliems vaikms priziureti - pakankamai erdves zaisti ir ilsetis, miegoti, jei butu kas gamina maista. Ir, zinoma, jei aukletoja butu patikima.

Ir apskritai ar kas zinote toki "darzeli" Vilniuje?
Idomu, kiek tai kainuoja. gal tai butu nebloga alternatyva vaiku darzeliui?
Atsakyti
kazkada, kai gyvenau kaune buvo pazkas panasiaus, tik ne aukle priziurejo, o mamos. Zodziu kelios mamos vede savo vaikucius pas kita mama i namus kol pacios darbe, kiek girdejau patenkintos buvo.
Atsakyti
As irgi noreciau tokio darzelio. Su viena mama buvom net nusprende toki ikurti, tik va neissiaiskine paklausumo nedristam pradeti.
Atsakyti
Dazniausiai tokiuose "darzeliuose" dirba ne aukle, o mama. As pati toki lankiau nuo puses metu iki pusantru, nes seniau kazkaip anksciau grizdavo i darba, o lopseli vietu nebuvo, tai kelios mamos susirado buvusia darzelio auklyte ir isteige neformalu lopseli, manau, kad ir dabar tikrai taip daro thumbup.gif
Atsakyti
To Shinshila: Manau, kad verta pradėti įsteigti tokį daržiuka namuose, o ypač Jeruzalėje, nes kiek žinau, ten nėra darželių ir visi vežioja į Baltupius. Paklausa tikrai būtų. Geriausia būtų daryti pradžiai su mažiau vaikų, po to po truputį įsivažiuotumėte. Sėkmės!
Atsakyti


iniciatyva pagirtina tik kas imsis faina butu labai nerealiai . ir nuo kokio amziaus vaikus galima palikineti. manau , pagalvokite mamytes kurios turi erdvius namus galite neblogai uzsidirbti .
Atsakyti
gaila, kad pas mus namuose nera tam salygu - su mielu noru ikurciau toki darzeli. Ir savo vaika ten leisciau. Aisku, svarbu, kad dirbanti su vaikais mama myletu vaikus, butu pasikauscius, kad jai nenuvaziuotu stogas... biggrin.gif

Gal jau yra tuom uzsiimanciu moteriskiu Vilniuje? Man aktualiausia Pasilaiciuose...

manau, kad didziausia paklausa butu maziukams vaikams - iki 3 metu, nes lopseliu nedaug, o ir vietu juose nelabai lieka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga: 29 sausio 2004 - 10:33
Apie tokius darzelius jau esu girdejusi. Esu net su viena mama kalbejusi, kuri juodai dziaugesi ir naminiu maistu ir vaiku buvimu kartu.

Mes patys ka tik nusipirkome nama Nemencines pl. pusyne. Gal tikrai vertetu pagalvoti apie tokio darzelio steigima? Juo labiau jei manote kad butu paklausa.
Atsakyti
QUOTE (Uksi @ 2004 01 29, 11:11)
Apie tokius darzelius jau esu girdejusi. Esu net su viena mama kalbejusi, kuri juodai dziaugesi ir naminiu maistu ir vaiku buvimu kartu.

Mes patys ka tik nusipirkome nama Nemencines pl. pusyne. Gal tikrai vertetu pagalvoti apie tokio darzelio steigima? Juo labiau jei manote kad butu paklausa.



o kiek kilu nuo vilniaus jus gyvenate . mes siaip antakalni
Atsakyti
Mes dar ten negyvename ir zadame isikelti geriausiu atveju geguzi. Bet nuo valakampiu tilto iki namo 5 km. Su masina ~7 min.
Atsakyti
As irgi uz tokius darzelius, zinau kad uzsieni labai populiarus, ypac amerikoj. Gaila tik kad salygu tam neturiu tai nors ir siandien imciausi tokios veiklos. Jei kas zinot darzeli Duzginelis fabijoniskese, tai kazkas panasaus is pradziu buvo, paskui i tikra darzeli peraugo. Labai faina.
Atsakyti
O tai pavyzdziui nuo kokio amziaus ten vaikiukai eitu? Nes man reikia nuo puses metu mazdaug pusei darba dienos o nuo metu visai darbo dienai. Vieta tai nesvarbi nuvesciau su masina as ta leliu biggrin.gif
Atsakyti