Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kompaktines pudras

[quote=Indi,2008 01 31, 23:38]
Tapau reklamos auka doh.gif prisiskaiciau liaupsiu,uzsisakiau nebandzius,bet likau be galo patenkinta thumbup.gif
Niekad pries tai nebuvau bandzius birios pudros,tik kremine ir kompaktine,tai biri man nepalyginamai graziau padengia veida wub.gif
[/quote]
o koks odos tipas? ir per ka uzsakinejai?, gal gali patart kokia spalva tiktu svesiaodej brunetei su zydrom akim ax.gif
[/quote]
apie mineralines pudras kalbam čia
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 01 31, 23:59)
o tai ji labiau riebiai tiktu?


bijau merginos as jus suklaidinti ir kategorsikai pries sia kompaktine nuteikti. Nemoku aprasyti, koks jausmas ir kokie rezultatai po sios pudros.Labai idomiai tepasi, pradzioj lyg ir nesusigerusi ji atrodo, laikosi ant pavirsiaus, vaizdas ne koks. 4u.gif Blizgejima ji nuima trumpam, bet tik uztepus tempia veida ir tik po kazkiek laiko praeina..beje spalva man dave einamiausia, bet ji siek tiek man sviesoka (4 numeriukas)
Atsakyti
Pagal atsiliepimus Guerlain Parure neturi nieko bendro su Divinora. Spalvose ir teksturoj nera isskirtinio Guerlain prabangumo man taip atrodo. As ka tik pabaigiau Divinora,ir ziuriu kad alternatyvos kaip ir nera.. Nupirkau Chanel Double Perfection,bet spalva visai ne mano..(jau antra karta)
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 02 02, 22:59)
Pagal atsiliepimus Guerlain Parure neturi nieko bendro su Divinora. Spalvose ir teksturoj nera isskirtinio Guerlain prabangumo man taip atrodo. As ka tik pabaigiau Divinora,ir ziuriu kad alternatyvos kaip ir nera.. Nupirkau Chanel Double Perfection,bet spalva visai ne mano..(jau antra karta)


tikrai visiskai jokiu panasumu.man asmeniskai divinora nepalyginamai geresni ispudi padare
Atsakyti
Sveikos, sakykit chanelio vitalumiere (kompaktine) kokiai odai labiau tinkanti?
Atsakyti
QUOTE(arlelija @ 2008 02 05, 17:20)
Sveikos, sakykit chanelio vitalumiere (kompaktine) kokiai odai labiau tinkanti?

Krempudra tai sausai odai, tai greičiausiai ir kompaktinė sausai smile.gif
Atsakyti
Gal kas bandet CHANEL POUDRE UNIVERSELLE COMPACT?
user posted image
Kristutej konsultante sake, kad skaistina truputi pamaskuoja.... noriu grazaus skaistaus veiduko, meteoritai nelabai tepatiko.... sita chanel pudra brangoka, bet galvoju pataupyt tik nezinau, bijau kad nenuviltu
Atsakyti
Dabar turiu nusipirkus YSL Poudre Compacte Matt & Radian
user posted image


mano oda sausa, bet man ji kuo puikiausiai tinka, ant veido nesimato "miltų", gerai maskuoja, bet išryškina poras, veidą padaro matinį rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 21 vasario 2008 - 00:29
QUOTE(Vitulka @ 2008 02 21, 01:28)
Dabar turiu nusipirkus YSL Poudre Compacte Matt & Radian
user posted image
mano oda sausa, bet man ji kuo puikiausiai tinka, ant veido nesimato "miltų", gerai maskuoja, bet išryškina poras, veidą padaro matinį  rolleyes.gif


aha ir man poras i pirma plana labai ismeta
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2008 02 21, 02:29)
aha ir man poras i pirma plana labai ismeta

Pas mane beveik nera poru, tai man tinka puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 02 20, 19:52)
Gal kas bandet CHANEL POUDRE UNIVERSELLE COMPACT?
user posted image
Kristutej konsultante sake, kad skaistina truputi pamaskuoja.... noriu grazaus skaistaus veiduko, meteoritai nelabai tepatiko.... sita chanel pudra brangoka, bet galvoju pataupyt tik nezinau, bijau kad nenuviltu


Turiu pudrytę šitą, bet esu ja visai nepatenkinta... schmoll.gif Nesakau vienareikšmiškai, kad ji bloga... Aš visų pirmą nusipirkau per šviesią blush2.gif Bet man ji nemaskuoja tai visiškai, skaistina - tikrai, dar plius, kad maniškės spalva labai šviesi... Ir ji na tokia permatoma beveik... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaliawarle @ 2008 02 21, 19:45)
Nelabai man patinka kompaktines pudros... Pasitepi ir iskart matosi kad pudros priwaryti nors ir nedaug uztepi  g.gif

tai čia kompaktinė pudra kalta. Man Manhattan pudra ant veido matės, tokie milteliai. O YSL kompaktinės pudros miltelių ant veido nesimato, labai natūraliai veidas atrodo ax.gif
Atsakyti