Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kompaktines pudras

QUOTE(Blondie @ 2008 02 21, 21:01)
Turiu pudrytę šitą, bet esu ja visai nepatenkinta...  schmoll.gif  Nesakau vienareikšmiškai, kad ji bloga... Aš visų pirmą nusipirkau per šviesią  blush2.gif  Bet man ji nemaskuoja tai visiškai, skaistina - tikrai, dar plius, kad maniškės spalva labai šviesi... Ir ji na tokia permatoma beveik...  ax.gif

tai kad maskuot kompaktinės ir neturi per daug, tik sutvirtint makiažą ax.gif
Man maskuodavo kažkike tik tuo atveju, jei tepdavau su kempinėle ant kokio kremo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 02 21, 21:01)
Turiu pudrytę šitą, bet esu ja visai nepatenkinta...  schmoll.gif  Nesakau vienareikšmiškai, kad ji bloga... Aš visų pirmą nusipirkau per šviesią  blush2.gif  Bet man ji nemaskuoja tai visiškai, skaistina - tikrai, dar plius, kad maniškės spalva labai šviesi... Ir ji na tokia permatoma beveik...  ax.gif

kad graziai skaistinti turetu tai , maciau teptelejus ant rankos ... gaila,kad nemaskuoja, noreciau kad pamaskuotu
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 02 22, 10:29)
kad graziai skaistinti turetu tai , maciau teptelejus ant rankos ... gaila,kad nemaskuoja, noreciau kad pamaskuotu

tai tu ją vieną žadi naudot, ne ant krempudros?
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 02 22, 10:56)
tai tu ją vieną žadi naudot, ne ant krempudros?

ant krempudros, vasara ant toninio kremo . baisiai jau mano oda negrazi kad kompaktine viena galeciau naudot sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 02 22, 11:16)
ant krempudros, vasara ant toninio kremo . baisiai jau mano oda negrazi kad kompaktine viena galeciau naudot sad.gif

tai va. Kompaktinė kažkiek vis tiek pamaaskuoja, ypač, jei tepsi su kempinėle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaliawarle @ 2008 02 21, 20:45)
Nelabai man patinka kompaktines pudros... Pasitepi ir iskart matosi kad pudros priwaryti nors ir nedaug uztepi  g.gif

drinks_cheers.gif kompaktiniu pudru ir as nelabai megstu.. jau gal metai isvis neturiu ir net nepasigendu, kad man jos reiketu biggrin.gif

kazkada nelabai seniai bandziau Chanel Matt Lumiere kompaktine pudra (turejau meginuka), tai man nepatiko schmoll.gif isryskino labai veido poras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 02 22, 10:29)
kad graziai skaistinti turetu tai , maciau teptelejus ant rankos ... gaila,kad nemaskuoja, noreciau kad pamaskuotu


Ir man patinka, kai kompaktinė maskuoja... 4u.gif Dar norisi, kad nekimštų porų, natūraliai atrodytų, ilgai išliktų... 4u.gif Žodžiu, norėčiau idealios blush2.gif Visokių daug esu išbandžiu, ir toliau visokias bandau.. Na man Dior DiorSkin kompaktinė netoli tobulumo gal nebent... 4u.gif
Atsakyti
man clinique matine pudra patinka labai svelni, ir nors mano oda labai sausa visai nesausina
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 02 22, 21:05)
Ir man patinka, kai kompaktinė maskuoja...  4u.gif  Dar norisi, kad nekimštų porų, natūraliai atrodytų, ilgai išliktų...  4u.gif  Žodžiu, norėčiau idealios  blush2.gif  Visokių daug esu išbandžiu, ir toliau visokias bandau.. Na man Dior DiorSkin kompaktinė netoli tobulumo gal nebent...  4u.gif

o su diorskin sveidukas svytintis tampa? pamaskuoja?
Atsakyti
As naudoju Manhatta, spalva cocolate, man labai patinka, gerai laikosi, ir paslepia tai ko nereikia matyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 02 26, 16:34)
As naudoju Manhatta, spalva cocolate, man labai patinka, gerai laikosi, ir paslepia tai ko nereikia matyti smile.gif

Aš bandžiau Manhattan birią, man tai nepatiko, matės miltai ant veido ir laikydavo neypatingai ilgai, nors maskuodavo neblogai ax.gif
Atsakyti
Dior Flower Blossom Illuminating pudra
user posted image


nezinau ar kuri jau kalbejot apie sia naujiena smile.gif
graziai atrodo,idomu ar gera smile.gif
Atsakyti