Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kompaktines pudras

QUOTE(rentabili @ 2012 10 15, 13:18)
siaip ne taip suzulinau.nekartosiu.man patinka, kai veidas svelnus toks aksominis matinis, bet ne visai, su sia pudryte deja, to nebuvo.

O kuri Jums taip daro?
Atsakyti
Siuo metu naudoju Dior Nude sculpting trio 4u.gif Labai faina pudryte, padaro toki aksomini, gyva veiduka, patinka, kad veidas nera visiskai matinis, o toks svytintis, nors nera jokiu blizguciu thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 10 15, 20:45)
Siuo metu naudoju Dior Nude sculpting trio  4u.gif

Kokia jusu oda? Ar ant kremines tepat ar ant kremo?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 10 15, 22:01)
Kokia jusu oda? Ar ant kremines tepat ar ant kremo?

Mano misri, bet labiau i sausuma, tepu ant krem pudros 4u.gif Ir ji visiskai nesausina, bei netraukia odos, kiek zinau ir sausiaodes ja giria thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 10 15, 21:45)
Siuo metu naudoju Dior Nude sculpting trio  4u.gif Labai faina pudryte, padaro toki aksomini, gyva veiduka, patinka, kad veidas nera visiskai matinis, o toks svytintis, nors nera jokiu blizguciu  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image

As irgi turiu tokia.
Is esmes esu ja patenkinta, naudoju jau antra. Tik gaila spalva man kiek per tamsi dabar, nes jau idegio nebeliko (turiu nr 032). Ir ka bedaryciau, kokius sepetelius benaudociau, visvien man naudojasi labai netolygiai doh.gif doh.gif
Tepu ant kremines pudros. Mano nuomone labiausiai tiktu misriai i sausuma odai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 16 spalio 2012 - 11:20
QUOTE(smaggiuke @ 2012 10 15, 20:15)
O kuri Jums taip daro?

labiausaiai patinka is make up for ever ''duo matt''tepuosi ja ant kremines, kremine naudoju N metu ta pacia, turbut ne del to kad geriausia, bet is ypratimo maxfactor long lastingnebrangi, man reikia maskavimo, taip pat uzpildo,paslepia didesnes poras as tiesiog itelksnoju i jas , man nei kemsa nei ka,atsitaikius atspalvi ir per daug metu neradau kad kita labiau patiktu,bet isbandzius daug kreminiu, apart tokiu kaip dior ar lancome,chanel,gaila pinigu ir tiek
vakarui labai grazu uzsitpu ant kremines KORRES bronzika, tai oda svytinti,grazus jo atspalvis
kalbejau apie siuos
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos, labai prasau pagelbekit 4u.gif
iki siol naudojau PUPA firmos triple action foundation kompaktine
user posted image
taciau ja isparduoda, mano numeriuko niekur nebeliko ir kiek klausiau pardaveju, jos kogero apskritai nebetures.. doh.gif
todel prasau patarkit, gal kas esat naudojusi sia ir zinot kazka panasaus i ka galeciau ja pakeisti?
ji man labai tiko, nes nealergizavo odos, jautesi labai maloniai bei labai tiko gelsvas atspalvis. taip pat svarbiausia, kad ji nebuvo matine, o tokia skaisti, todel uztepta atrodydavo labai naturaliai ir gerai pamaskuodavo bei tiko misriai odai. tad kas zino kazka panasaus, prasau pagelbekit mirksiukas.gif
galbut kazkas is shiseido tiktu? net nezinau, patarkit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 28 lapkričio 2012 - 19:22
gal kas zinot, kokia apytiksliai sios shiseido pudros kaina sarmoje?
Perfect Smoothing Compact Foundation
user posted image
kiap si DIORSKIN NUDE Natural Glow Radiant Powder Compact Foundation
user posted image

ir si? Chanel - Vitalumiere Eclat de Chanel Compact Makeup
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 28 lapkričio 2012 - 20:02
atsiprasau, kad tiek issipleciau doh.gif doh.gif kuri is siu pudru galetu buti maziausiai alergizuojanti?
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 11 28, 21:32)
atsiprasau, kad tiek issipleciau doh.gif  doh.gif  kuri is siu pudru galetu buti maziausiai alergizuojanti?

Pabandykite Clinique Almost Powder, man labai patiko,gerai maskavo, oda jautri.
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass @ 2012 11 29, 16:39)
Pabandykite Clinique Almost Powder, man labai patiko,gerai maskavo, oda jautri.

dekui, esu ja bandziusi, labai jau nenaturalus atspalviai, bentjau man nei vienas netiko.. atrodydavau kaip su kauke doh.gif doh.gif
Atsakyti
čia visos kompaktinės kreminės. O tema apie kompaktines ax.gif
Atsakyti