Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kompaktines pudras

QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 09 26, 11:46)
Siuo metu naudoju sia:
user posted image
Labai patinka, nes atrodo naturaliai, ji tokia aksomine, "nemiltuota", viedo poru nepastebejau, kad kimstu. Labai malonaus kvapo.
Oda mano normali i riebuma.

Ar si Bourjois healthy balance maskuoja nors kiek ar permatoma? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 01 sausio 2013 - 12:38
Kuri geresne: Clinique Stay matte ar Almost powder? Reikia, kad truputi pamaskuotu, nebutu pudrine, gerai laikytu matsikuma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2013 01 01, 12:38)
Ar si Bourjois healthy balance maskuoja nors kiek ar permatoma?  blush2.gif

Nemaskuoja...

QUOTE(Tulpelyte @ 2013 01 08, 19:25)
Kuri geresne: Clinique Stay matte ar Almost powder? Reikia, kad truputi pamaskuotu, nebutu pudrine, gerai laikytu matsikuma  blush2.gif

Siūlyčiau Dior Forever-laiko matiskuma,pamaskuoja
Atsakyti
ka galite pasakyti apie sita MAC Mineralize Skinfinish Natural Pudder ?
https://www.blush.no...10g-medium.aspx?
Atsakyti
Aš naudoju SANTE kompaktinę pudrą, nors ji ekologiška, bet pamaskuoja, suteikia gražią išvaizdą odai, visiškai nekemša porų, nes man tas aktualu
user posted image
Atsakyti
sveikos, kas is patirties gali rekomenduoti kokia kompaktine ar kompaktine-kremine, kuri tiktu jautriai, probleminei odai, na svarbiausia kad nealergizuotu, nereikia kad gydytu ja.. nenoriu kad butu labai laikanti matiskuma, noretusi tokios duodancios skaistumo. kadangi paraudimus maskuoju maskuokliu, tai is pudros taip pat nereiketu ir kazkokio ispudingo maskavimo, tik siektiek. iki siol naudojau PUPA triple action powder foundation, ir ji tobulai tiko, taciau ja nustojo gaminti.. taip kad dabar labai prasau jusu pagalbos padedant issirinkti kazka panasaus.. galbut is shiseido, ar kanebo, net nezinau.. dekoju 4u.gif (beje, mineraliniu pudru nesiulykit)
user posted image
Atsakyti
Patarkit:)
Mano oda misri,anksciau buvo riebi,likusios didesnes poros ant skruostu,kas nervina.tiesiog noriu lyguteles odos be tu poru,gal kiek ir nerealu,bet ieskau priemoniu kad kuo labiau tas poras maskuotu.kokia kompaktine tiktu?
Atsakyti
Gal bandet
user posted image

Physicians Formula Healthy Wear Powder Foundation SPF 50
Atsakyti
Labai juokingai paklausiu, nes nieko nežinau biggrin.gif

O Kanebo geros pudros kompaktinės? Aš sausaodė, tai norėčiau kokios nors drėkinančios bent kiek... Dar galvoju apie Siheido. Gat dar žinote, kas tiktų sausaodei? Nelabai nusimanau apie tas pudras, o kainos tokios, kad jau jei nusipirksiu, tai riekės ir sunaudot lotuliukas.gif .
Atsakyti
Ką gero galit pasakyti apie šią blush2.gif
Dior Nude compact
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2013 03 22, 16:35)
Gal kuri bandėte  Clinique Almost Powder SPF 15 kompaktine ?

Bandžiau tik skystą, man labai patiko, gražiai pasidengia.
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2013 03 30, 10:34)
Gal bandet
user posted image

Physicians Formula Healthy Wear Powder Foundation SPF 50

Draugei sia parsiunciau is ebay. Tai is pradziu buvo nepatenkinta, sake blogai dengiasi. Bet kai pasikeite sepeteli, nuomone pasikeite ir sake tikrai puikus produktas, plius su tokia didele SPF. Iki tol ji naudojo Egipto zeme.
Atsakyti