Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kompaktines pudras

Sausai pudra galioja ta pati taisykle, kaip ir skystai. Ji turi tobulai derėti su odos spalva. Kadangi uždavinys nėra lengvas, galima rinkti permatomas pudras (angl. transparent), pavyzdžiui: Rimmel "Stay matte", MAC "Blot powder", MAX "Prep and prime transparent finishing powder", Too Faced "Absolutely invisible translucent pressed powder". Visas mėginau, visos patiko.


QUOTE(Hiver @ 2014 02 07, 13:03)
O kuo vadovaujates kai renkantes kompaktine pudra? Ta prasme spalva kaip issirenkant. 4u.gif  Nu su kremine pudra man kaip ir aisku, ji turi idealiai atitikti oda ir testuojam ties apatinio zandikaulio - kaklo vieta, o kaip pasirinkt kompaktine pudra kad tikrai tiktu atspalvis?
Atsakyti
bespalvių, tik makiažui užtvirtinti pudrų yra ir pigesnių, turi ir essence ir catrice
Atsakyti
Gal kas esate bandę Guerlain kompaktinę pudrą-makiažo pagrindą „Parure Compact Foundation SPF 20“? kokie atsiliepimai?
user posted image
http://www.kristiana...on_spf_20/12473
http://www.escentual...rlainmakeup027/
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 02 16, 20:13)
bespalvių, tik makiažui užtvirtinti pudrų yra ir pigesnių, turi ir essence ir catrice

O kaip tiksliai vadinasi jos?
Atsakyti
transulentinės, transparentinės, fixing loose powders ar pan.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal galite prašau pakomentuot chanelio kompaktines, tarkim mano oda mišri, naudoju šiuo metu ELDW kreminę, galvoju kokią dar lengvesnę nusipirkt, o su kuo pafiksuot reikalui esant? Bet noriu kad neužgoštu kreminių suteikiamo efekto nesausintu, kad nebūtų kaip kreida. Aišku gali duot dar gražų ekeftą. kuria linkme gal kas pakreipsit, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Vasarą pradėjo labiau patikti Chanel Les Beiges. Ji labai lengva, tad šepetėliu pakabinti reikia gan daug, bet oda atrodo gaiviai ir gerai laiko matiškumą. Turi SPF ko vasarą nebus per daug. Tik tas kamelijų kvapas nelabai man blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Tikriausiai aš nelabai į temą, bet norėjau paklausti, kokią pudrą, kompaktinę ar birią rekomenduotumėte T srities blizgesiui matizuoti? Šiaip mano oda yra linkusi į sausumą, bet pastaruoju metu pastebėjau, kad šiek tiek kakta, nosis ir smakras pradeda blizgėti uždėjus kreminę pudrą verysad.gif
Atsakyti
Man asmeniškai geriausia Rimmel ,, Stay Matte'' pudra heart.gif ir ilgai išlieka, ir daug jos. tikrai rekomenduoju toms, kurioms veidas linkęs riebaluotis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolisvz @ 2015 10 18, 13:51)
Man asmeniškai geriausia Rimmel ,, Stay Matte'' pudra  heart.gif  ir ilgai išlieka, ir daug jos. tikrai rekomenduoju toms, kurioms veidas linkęs riebaluotis    wub.gif


Man asmeniškai ji nepatiko. Pradžioje gerai, bet paskui pudra "atsiskiria" nuo veido ir vietomis labai matoma ant veido.

Atsakyti
kokie atsiliepimai apie tokia pudra?
http://www.guerlain....evealing-powder
spalvyte 03 medium..

ar suteiks vientisa perlamutrini svytejima veidukui...? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2014 07 31, 14:52)
Gal galite prašau pakomentuot chanelio kompaktines, tarkim mano oda mišri, naudoju šiuo metu ELDW kreminę, galvoju kokią dar lengvesnę nusipirkt, o su kuo pafiksuot reikalui esant? Bet noriu kad neužgoštu kreminių suteikiamo efekto nesausintu, kad nebūtų kaip kreida. Aišku gali duot dar gražų ekeftą. kuria linkme gal kas pakreipsit, ačiū 4u.gif

Cia gal apie mane rasote? biggrin.gif Man lygiai tas pats darosi jau koki menesi, nesuprantu kas pasikeite, jokiu priemoniu nekeiciau, dar visai neseniai man nereikedavo sausos pudros, uztekdavo skystos, siai dienai jau esu paieskose sausos.
Gal esat bande ir kokie atsiliepimai apie PUPA user posted image

atsiliepimai lyg neblogi, tik spalvos skaiciau gana tamsios, kazin kokios reiketu vidutines odos spalvos tamsiaplaukei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 01 spalio 2016 - 10:46