Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kompaktines pudras

Gal kas nors gali parekomenduoti pudryte kompleksinei (riebi T zona) odai, kuri maskuotu ir suteiktu barchatines/silkines/kasmyrines odos svytejima?
Perskaiciau galybe forumu, bet kazkaip niekas nesuzavejo..
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti naudojanciu kompaktine Dior Nude pudra, ar neblizga su ja veidas? Skysta man labai patiko, suteike sveiko svytejimo veidui, idomu isbandyti kompaktine, makiazo uzbaigimui smile.gif Tik labai blizgios nenoriu, tam reikialui turiu meteoritus.
Atsakyti
Sveikos, gal galite palyginti Dior forever ir Chanel mat lumiere ax.gif Kristėj išbandžiau abi, bet esminio skirtumo nepastebėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bambalyte @ 2013 08 10, 13:40)
Gal kas nors gali parekomenduoti pudryte kompleksinei (riebi T zona) odai, kuri maskuotu ir suteiktu barchatines/silkines/kasmyrines odos svytejima?
Perskaiciau galybe forumu, bet kazkaip niekas nesuzavejo..


mano atradimas ARTDECO high definition kompaktine pudra (juoda), jau trecia pirksiu smile.gif puikiai maskuoja ir jaikina blizgesi thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(october-girl @ 2013 10 22, 17:57)
mano atradimas ARTDECO high definition kompaktine pudra (juoda), jau trecia pirksiu smile.gif puikiai maskuoja ir jaikina blizgesi  thumbup.gif

Neisryskina pasausejimu?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2013 10 09, 15:44)
Sveikos, noriu paklausti naudojanciu kompaktine Dior Nude pudra, ar neblizga su ja veidas? Skysta man labai patiko, suteike sveiko svytejimo veidui, idomu isbandyti kompaktine, makiazo uzbaigimui smile.gif Tik labai blizgios nenoriu, tam reikialui turiu meteoritus.

Turiu Nude ir kompaktine, ir biria - superines abi ! thumbup.gif Abi labai patinka, kaip ir Dior Nude krempudra.
Nera blizgi, suteikia toki pat efekta kaip ir Nude kremine pudra. Subtilus, skaistus, is vidaus svytintis efektas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 02 lapkričio 2013 - 14:57
QUOTE(AZURA @ 2013 11 02, 14:40)
Turiu Nude ir kompaktine, ir biria - superines abi !  thumbup.gif Abi labai patinka, kaip ir Dior Nude krempudra.
Nera blizgi, suteikia toki pat efekta kaip ir Nude kremine pudra. Subtilus, skaistus, is vidaus svytintis efektas wub.gif


O Jūsų odos tipas koks?smile.gif
Įdomu, kaip DIOR kompaktinė ir biri bendrauja su sausa oda? Kompaktinę turite tą su spalva (mačiau, kad yra dar ir kažkoks bespalvis daiktas makiažo užbaigimui tokioje pačioje pakuotėje)?
Ir šiaip - nemiltuotos, nesausina, neparyškina ko nereikia?
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2013 11 02, 17:08)
O Jūsų odos tipas koks?smile.gif
Įdomu, kaip DIOR kompaktinė ir biri bendrauja su sausa oda? Kompaktinę turite tą su spalva (mačiau, kad yra dar ir kažkoks bespalvis daiktas makiažo užbaigimui tokioje pačioje pakuotėje)?
Ir šiaip - nemiltuotos, nesausina, neparyškina ko nereikia?

Mano oda misri i sausuma, kompaktine turiu su spalva. Graziai, tolygiai pasidengia, sulygina oda, kazkiek pamaskuoja, ji nera labai maskuojati, bet man to ir nereikia.
Ko nereikia neisryskina, nesausina, nemiltuota, tokia svelni, silkine tekstura, ant veido atrodo svieziai ir naturaliai. Tas pats ir su biria. Zodziu, tiek kompaktines, tiek birios pudros efektas man labai patinka - sveikai svytinti is vidaus, lygi, skaisti, pailsejusi, nupoliruota oda - pudros butent tos, kokiu ilga laika ir ieskojau.
Isimylejau abi is pirmo karto wub.gif Abi pudros dabar man nr 1 wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 03 lapkričio 2013 - 01:43
O kuo vadovaujates kai renkantes kompaktine pudra? Ta prasme spalva kaip issirenkant. 4u.gif Nu su kremine pudra man kaip ir aisku, ji turi idealiai atitikti oda ir testuojam ties apatinio zandikaulio - kaklo vieta, o kaip pasirinkt kompaktine pudra kad tikrai tiktu atspalvis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 07 vasario 2014 - 13:04
QUOTE(Hiver @ 2014 02 07, 13:03)
O kuo vadovaujates kai renkantes kompaktine pudra? Ta prasme spalva kaip issirenkant. 4u.gif  Nu su kremine pudra man kaip ir aisku, ji turi idealiai atitikti oda ir testuojam ties apatinio zandikaulio - kaklo vieta, o kaip pasirinkt kompaktine pudra kad tikrai tiktu atspalvis?

Tai tiesiog imkit kompaktine ir stipriai pakabinusi pirstu tepkite ant rieso ar kur kitur jus testuojat, ir matysit, ar spalva tinka, ar ne, kai rasit kelias ''artimiausias", is ju rinkines vel tokiu paciu principu.
Atsakyti
aš perku tiek tiek (1 ar 0,5 atspalviu šviesesnę) kadangi mano oda T zonoj mėgsta blizgėti, riebėti - jei kompaktinę naudoju savo atspalvio tada atrodau kaip murzina biggrin.gif
o geriausiai renkuosi transulentinę, kitaip tariant neduodančią jokios spalvos, tik suteikianti matiškumo bei užtvirtinanti makiažą.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 07, 13:03)
O kuo vadovaujates kai renkantes kompaktine pudra? Ta prasme spalva kaip issirenkant. 4u.gif  Nu su kremine pudra man kaip ir aisku, ji turi idealiai atitikti oda ir testuojam ties apatinio zandikaulio - kaklo vieta, o kaip pasirinkt kompaktine pudra kad tikrai tiktu atspalvis?


smile.gif geriausia naudoti vienos ar keliu firmu jau isbandytas pudrytes, tada nereiks sukti galvos renkantis atspalvi, nes jei noresis isbandyti vis nauju skirtingu, tikrai reikes pasukti galva, koki atspalvi rinktis, ir pataikyti, ypach perkant nuotoliniu budu (internetu) - laimes dalykas mirksiukas.gif
Atsakyti