Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai "Sveika pradžia"

Norių paklausti lankiusių Sveikos pradžios kursus: ar žindymo paskaita kuo nors įdomi/naudinga vyrams? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2010 01 12, 16:22)
Norių paklausti lankiusių Sveikos pradžios kursus: ar žindymo paskaita kuo nors įdomi/naudinga vyrams?  blush2.gif

Aha idomu ar vyrui ten naudynga paklausyti?
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2010 01 12, 16:22)
Norių paklausti lankiusių Sveikos pradžios kursus: ar žindymo paskaita kuo nors įdomi/naudinga vyrams?  blush2.gif



As ejau viena ax.gif ir nesigailiu biggrin.gif maciau kaip vyrai ziovauja per paskaita lotuliukas.gif manau, kad jiems nelabai ten idomu klausytis kaip gaminasi pienelis, kaip paduoti kruti ir t.t nebent pats vyras labai viskuo domisi ir pats nori eiti...
Atsakyti
Galiu kalbėti apie savo vyrą : jam labai buvo naudinga paskaita apie žindymą. Jis buvo pagrindinis mano konsultantas ir palaikytojas, kai susidūrėm su problemytėm. Visokias smulkmenas pamiršau, o štai jis - prisiminė ir man labai padėjo. Kai reikia veikti, tai ta teorija kažkur išgaruoja, o popieriukų ligoninėje nepuoli skaityti ... Žodžiu, aš džiaugiuosi, kad mano vyras buvo toje paskaitoje. mirksiukas.gif






QUOTE(Killing_me_softly @ 2010 01 12, 16:22)
Norių paklausti lankiusių Sveikos pradžios kursus: ar žindymo paskaita kuo nors įdomi/naudinga vyrams?  blush2.gif

Atsakyti
Dėkui visoms už komentarus apie vyrų dalyvavimą žindymo paskaitoje 4u.gif
Atsakyti
norejau paklausti, ar Banga paskaitoje apie gimdyma rodo gimdymo filmukus?
Atsakyti
dekui labai naudinga info:)
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kuri pasakytu, kiek kainuoja sie kursai sveika pradzia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga777 @ 2010 02 11, 18:53)
sveikos  4u.gif
gal kuri pasakytu, kiek kainuoja sie kursai sveika pradzia? 4u.gif

Kaina priklauso nuo to, į kelias paskaitas eisite. Čia paskaitų Vilniuje tvarkaraštis ir kainos, o čia - Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2010 02 12, 20:27)
Kaina priklauso nuo to, į kelias paskaitas eisite. Čia paskaitų Vilniuje tvarkaraštis ir kainos, o čia - Kaune.


o kaina ten jau abiems tėveliams ar vienam žmogui?
INga777, kiek suprantu 288 Lt. mokant is karto uz visus 3...
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2010 02 24, 11:54)
o kaina ten jau abiems tėveliams ar vienam žmogui?
INga777, kiek suprantu 288 Lt. mokant is karto uz visus 3...


Visos nurodytos kainos yra abiems tėveliams smile.gif Labiausiai apsimoka užsisakyti visus tris mokymus, tada galima sutaupyti 72lt
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2010 01 12, 16:22)
Norių paklausti lankiusių Sveikos pradžios kursus: ar žindymo paskaita kuo nors įdomi/naudinga vyrams?  blush2.gif



Kuomet ruosemes i sia paskaita labai abejojau ka ten vyrui veikti, juk tokie moteriski dalykai g.gif O dabar neatsidziaugiu, jog ejom kartu thumbup.gif Taip jau nutinka, kad moteris ir vyras atsimena skirtingus dalykus, tad kai as pripirsdavau, jis man kuo puikiausia primindavo doh.gif Dziaugiuosiu, jog tuomet nusprendem eiti kartu thumbup.gif
Atsakyti