Įkraunama...
Įkraunama...

neriamos-mezgamos suknelės

QUOTE(qqte @ 2008 01 18, 15:09)
ohoooo
labai labai grazu tikrai
ir spalvyte grazi ir dailiai ant figurytes atrodo
taip moteriska smile.gif  wub.gif
o kur tuos siuliukus pirkai?
ir gal aprasyma turei ar is galvos nerei???  ax.gif


Schemutė šios suknelės:
user posted image
Atsakyti
IevaP - suknute super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kose @ 2008 01 18, 16:27)
Tai paciai aciu! Sirdies lasu prireike suknele pamacius... blink.gif


ne nu gal nereikia unsure.gif ,pabandykit pačios daugiau su šakute pažaisti,ten tiek daug dar neatrastų galimybių,aš pati netikėjau,kad tai taip paprasta,šita technika kaip tik pradedančiom sirgti ,,mezgimo liga".Juk aš tik prieš nepilną mėnesį pirmas kilpas ant šakutės užnėriau.
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2008 01 18, 14:07)
Klausimas visoms nerusioms sia suknele:

user posted image

Is kokiu siulu nerete? Kokia ju sudetis? Kiek prireike kamuoliuku? smile.gif


as dar neriu blush2.gif vis... lotuliukas.gif neriu is turkisku labai plonu vilnoniu siulu :

user posted image

ir dar pridejau juoda blizgu siula

user posted image

va su tuo blizgiu ir vargstu..NEATVEZA man ju schmoll.gif gal kas matet kur nors Kaune?

kiek reikes sunku pasakyti...nezinia kokie tavo dydziai, kokie bus siulai, bet as suknelei visada perku 1kg+ mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(IevaP @ 2008 01 18, 15:53)
Nusprendžiau ir aš jums pasirodyti.Siūlai Linatte Angora.Sunėriau beveik 500 g.
user posted image


nu laaaaaaaaaaaaaabai thumbup.gif as apie tokia vasarai galvojau mirksiukas.gif
Atsakyti
as tokios spalvos turiu (suknelei gal) , bet noriu megzt, nes su nerimu nelabai sutariu blush2.gif
Atsakyti
IevaP - labai labai grazhu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2008 01 18, 15:53)
Nusprendžiau ir aš jums pasirodyti.Siūlai Linatte Angora.Sunėriau beveik 500 g.
user posted image

Labai labai grazu wub.gif Viskas taip subtiliai parinkta - as be zado thumbup.gif
Atsakyti
Ieva P bigsmile.gif Labai graži suknelė. o kas čia per siūlai? Daug reikėjo suknelei? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2008 01 18, 14:53)
Nusprendžiau ir aš jums pasirodyti.Siūlai Linatte Angora.Sunėriau beveik 500 g.

super darbelis...šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
IevaP labai puiki sukne,stilinga 4u.gif O ta gelyte galima pamatyti is arciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 01 18, 16:39)
as dar neriu blush2.gif vis... lotuliukas.gif neriu is turkisku labai plonu vilnoniu siulu :

user posted image

ir dar pridejau juoda blizgu siula

user posted image

va su tuo blizgiu ir vargstu..NEATVEZA man ju schmoll.gif gal kas matet kur nors Kaune?

kiek reikes sunku pasakyti...nezinia kokie tavo dydziai, kokie bus siulai, bet as suknelei visada perku 1kg+  mirksiukas.gif
Papildyta:
nu laaaaaaaaaaaaaabai thumbup.gif as apie tokia vasarai galvojau mirksiukas.gif

Šių siūlų yra urmo bazeje, važiuoti reikėtų per Dainavos ploliklinikos įvažiavimą. Ieškoti Geltonoje rampoje gal trečiam ar tolesniuose sandėliuose. Įėjimas tarp rampų. Iš šių siūlų mezgiau mamai šalį. Gavosi ypač šiltas, bet man truputį šie siūlai ,,kanda". Kaina apie 11 Lt. už matkelį.
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2008 01 18, 14:53)
Nusprendžiau ir aš jums pasirodyti.Siūlai Linatte Angora.Sunėriau beveik 500 g.
user posted image

as irgi apakus, labai viskas dailiai padaryta ir suderinta. net baltai pavydziu nerejoms. as tik megzt galiu. nesilaiko man mezginys su vaseliu, ir mazoli iskart pasidarau.

[quote=dovyda,2008 01 18, 15:39]
as dar neriu blush2.gif vis... lotuliukas.gif neriu is turkisku labai plonu vilnoniu siulu :
ir dar pridejau juoda blizgu siula

user posted image

va su tuo blizgiu ir vargstu..NEATVEZA man ju schmoll.gif gal kas matet kur nors Kaune?

tiksliai nezinau ar tokiu juodu yra bet kai man reikejo balto blizgaus, tai radau "lana casa" parduotuvej, ir senamiestyje 'geros akys' man rodos buvo. bet zinau kad dar kazkur maciau ar vos ne hyper maksimoj.
Atsakyti