Įkraunama...
Įkraunama...

Kur laikote kosmetikos priemones?

Iki tobulumo trūksta medinių stalčiukų smile.gif dbr plastmasė, odinis pufas man nedera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 04 12, 19:48)
Juxt,kaip patogu smile.gif kiek turto  clap_1.gif

4u.gif
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 12, 21:13)
Iki tobulumo trūksta medinių stalčiukų  smile.gif  dbr plastmasė, odinis pufas man nedera  smile.gif

dėkui 4u.gif
pufas - odos imitacija biggrin.gif

šiaip čia pigiausias variantas ir tai ką galėjau sau leisti, aišku paprasčiausiai galima nusipirkti vanity table kurio kaina kaip mano viso miegamojo (su baldais, remontu ir t.t.) tada tikrai būtų perfect
pvz.
user posted image
ir šiaip, kai prieš metus domavausi šiuo reikalu, tai kosmetinių stalelių kainos kažkokios neadekvačios doh.gif be 800 lt neradau, teko rinktis bei ieškotis ekonominio varianto, ir ne vien dėl kainos, bet ir dėl dydžio - vistik gyvenu inkile biggrin.gif
Atsakyti
O kiek tas stalas jums kainavo? Lygtais iš IKEA jis, taip?
Atsakyti
taip iš ieka, neatsimenu tiksliai bet kainavo šimtas su biskiu, tikrai nebrangiai smile.gif
Atsakyti
vokiskoj Ikea jis kainuoja 49 eur 4u.gif vadinasi Micke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 13 balandžio 2013 - 19:36
Si dezute-staliukas idomi visais tais stalciukais ir ju isdestymu bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Emidora @ 2013 05 16, 11:33)
Si dezute-staliukas idomi visais tais stalciukais ir ju isdestymu  bigsmile.gif


bt jei nori pasidazyti prie to veidrodzio, ir nori ka nors issiimti is stalciuko tai sakyciau nelabai patogu...
Atsakyti
Na pasidažyti žiūrint į tą veidrodį tai tikrai nepatogu, nebent sėdėt ant žemės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 07 21, 11:13)
Na pasidažyti žiūrint į tą veidrodį tai tikrai nepatogu, nebent sėdėt ant žemės biggrin.gif

tad kyla klausimas, kam jis apskritai ten idetas smile.gif Turbut tik kaip stiliaus detale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 07 21, 11:41)
tad kyla klausimas, kam jis apskritai ten idetas smile.gif Turbut tik kaip stiliaus detale biggrin.gif

tai dažnai ir papuošalų dėžutėse būna įdėti veidrodukai, bet jeigu dėžutė ne akių lygyje stovi, o kur žemiau, tai tas veidrodukas niekam nereikalingas, beto per jį ten mažai kas matosi, taigi išvada, kad dažnai veidrodžiai būna įmontuoti tik dėl grožio biggrin.gif
Atsakyti
Na, merginos, kas dar laukiat kada IKEA atvers duris LT?
Mano pirmas pirkinys - kosmetinis staliukas lotuliukas.gif
Kiek bežiūrėčiau įvairiuose blog`uose, būtent iš IKEA dauguma...Man jie minimalistiniai ir dailūs, atrodo tinkami bet kokioj aplinkoj. Laukiu nesulaukiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emidora @ 2013 05 16, 12:33)
Si dezute-staliukas idomi visais tais stalciukais ir ju isdestymu  bigsmile.gif



pati konstrukcija įdomi ir originali, įdomu kokio dydžio realiai jis yra mastau.gif
gal jis labiau tinkamas kaip tik ant kokio baldo pastatytas, gal ant kokios komodos ar spintelės smile.gif
Atsakyti