Įkraunama...
Įkraunama...

Kur laikote kosmetikos priemones?

QUOTE(Juxt @ 2013 03 26, 22:08)
mielas kampelis  wub.gif  pati savo susikūrus kampelį turiu jau apie metus laiko, ko ilgą laiką iš tikro labai trūko, šiaip keliaudavau su dežėm dienos šviesos ieškoti makiažo darymui, kol pagaliau atradau vietos miegame - tiesiog ištarabalinus teliką  thumbup.gif dbr makiažą galiu darytis dienos šviesoj, prieš langą  wub.gif  wub.gif

beto labai gražus rėmas veidrodžio  wub.gif  man tokio reiktų  blush2.gif
įmesiu gal kada ir savo mini makeup kampelį  biggrin.gif

Dėkui. 4u.gif Būtinai įmeskit. bigsmile.gif
Atsakyti
va pafotkinau savo kampą biggrin.gif saulė šviečia, o kai prie pat lango tai kaikurios foto nelabai ryškios

čia bendras vaizdas, čia laikau daugiausia dekoratyvinę kosmetiką, išskyrus keletą rankų/kojų kremų, lūpų vazelinų, kuriuos naudoju prieš pat miegą.
user posted image

stalviršis iš arčiau, dažiausiai naudojami šepetukai (matosi ir nešvarių, laikau juos bendrai iki kol surenku plovimui, likusieji šepetukai lagaminėlį ant stalčiukų), didesnės šešėlių paletės, papuošalų dežutės, akių pieštukai bei keletas lūpų blizgių. Antroj foto atrodo kaip purvinas stalas doh.gif
user posted image
user posted image

didysis staliuko stalčius - čia praktiškai visa mano deko kosmetika, pagrindai, pudros, tušai, antakių priemonės ir t.t.
user posted image

čia apatiniai rožiniai stalčiukai (3+4 vienas ant kito sudėti) pirmi trys nuo viršaus kol kad geriausiai užpildyti, pirmam daugiausia pavieniai šešėliai, geliniai eyeliner'iai, keletas lūpų balzamai miniukai ir pan. Antram keletas BB kremukų, o daugiausia mėginėliai, trečiam - nagų lakai, kituose eina blakstienos, lęšiai, vatos, kremai ir pan.
user posted image

o čia pufo turinys ant kurios sėdžiu kai dažausi, daugiausia plaukų formavimo/šalinimo įrankiai, ant dugno bigudai bei visokios kosmetinės ir t.t.
user posted image

tai tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 12 balandžio 2013 - 12:20
laaabai fainiai thumbup.gif pas mane toks pat staliukas (tik gaila ne prie lango..), tai as paieskose kokios zemos kedes, nes maniske kiek per auksta..
o kaip Jums tas svieciantis veidrodis, uztenka apsvietimo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 12 balandžio 2013 - 12:25
QUOTE(moocho @ 2013 04 12, 13:24)
laaabai fainiai thumbup.gif pas mane toks pat staliukas (tik gaila ne prie lango..), tai as paieskose kokios zemos kedes, nes maniske kiek per auksta..
o kaip Jums tas svieciantis veidrodis, uztenka apsvietimo? g.gif


aš turiu nusipirkus tokią, jos aukštis kaip tik
user posted image

bet man kažkaip negražiai atrodė, tai nusipirkau pufa biggrin.gif jis kiek žemokas, tai dar pagalvėlę nusipirkau ir dbr labai gerai biggrin.gif

o dėl veidrodžio - tai prastas tas apšvietimas, bet iš bėdos kiek pagelbėja...
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2013 04 12, 13:18)


Kiek daug visko bigsmile.gif bet viskas tvarkinga. Gražu 4u.gif
Atsakyti
Oho kiek turto ohmy.gif Nu gražu pažiūrėt, gražu smile.gif Pas mane turbūt niekada tiek nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2013 04 12, 12:18)
va pafotkinau savo kampą  biggrin.gif  saulė šviečia, o kai prie pat lango tai kaikurios foto nelabai ryškios

Labai patiko bigsmile.gif Stilinga.
Gerai, kad pufas buvo per mazas, pagalve ant jo labai gerai atrodo thumbup.gif
Ir tie plastikiniai stalciukai (ypac roziniai) man visada labai pigiai atrode, bet pas tave taip puikiai viskas suderinta, kad jie visai kitaip atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mivida: 12 balandžio 2013 - 15:37
Juxt, na pagaliau sulaukem foto biggrin.gif

visko daug, yra i ka pasiziureti smile.gif

kur pirktos juodos dezutes? ax.gif

Atsakyti
dėkui mergaitės wink.gif pati mėgstu čia užsibūti biggrin.gif

juodos dėžutės kur ant stalviršio? tai ten kancelerinis rinkinukas (iš jysk) ir dvi pieštukinės su kavos pupelėm viduj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 12 balandžio 2013 - 15:42
Juxt, NEREALIAI!!! wub.gif o dar kiek turto. bigsmile.gif
Atsakyti
dėkui combo wink.gif
Atsakyti
Juxt,kaip patogu smile.gif kiek turto clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 12 balandžio 2013 - 18:50