Įkraunama...
Įkraunama...

L'Occitane kosmetika

QUOTE(jurguze @ 2008 12 01, 14:18)
oi, sudominot ir mane siuo gamintoju biggrin.gif Noreciau paklaust kaip tie tepami kvepaliukai laikosi? o kokiu rusiu buna smilkalu? Kaip supratau, tai jie po viena parduodami?


Smilkalų būna cukruotų vaisių, žiemos miško, cinamono-apelsino, ambros, levandų, medaus ir nepamenu kokie kvapai kūgeliais.
Atsakyti
Ka galetumete pasiulyt sausai veido odai bei plaukams? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksuole @ 2008 12 01, 19:21)
Smilkalų būna cukruotų vaisių, žiemos miško, cinamono-apelsino, ambros, levandų, medaus ir nepamenu kokie kvapai kūgeliais.

beje,kokia smilkalu kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2008 12 01, 14:18)
oi, sudominot ir mane siuo gamintoju biggrin.gif Noreciau paklaust kaip tie tepami kvepaliukai laikosi? o kokiu rusiu buna smilkalu? Kaip supratau, tai jie po viena parduodami?


as turiu vanilini tepama. kvapas patinka labai, del laikymosi tai tikrai ne itin ilgai, na toki lengva kvapa keleta h tikrai jauciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2008 12 01, 18:27)
Ka galetumete pasiulyt sausai veido odai bei plaukams? ax.gif
Papildyta:

beje,kokia smilkalu kaina? g.gif


sveikute, sausai veido odai yra speciali serija, labai geras pienelis 63 lt, ir kremas veidui, reikia eit ir prasyt sausai odai, va tokios baltos dezutes

http://uk.loccitane....?prod=01CV030K8
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2008 12 01, 19:27)
Ka galetumete pasiulyt sausai veido odai bei plaukams? ax.gif
Papildyta:

beje,kokia smilkalu kaina? g.gif

Vieno smilkalo kaina jeigu gerai pamenu 1 lt 50 ct biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2008 12 01, 23:33)
as turiu vanilini tepama. kvapas patinka labai, del laikymosi tai tikrai ne itin ilgai,  na toki lengva kvapa keleta h tikrai jauciu  smile.gif

keista, visada maniau, kad vanilinis kvapas turi ilgai laikyt. g.gif Tai jei mazai laiko, gal neverta pirkt,,, g.gif
Atsakyti
na tas kvapas niekur nedingsta, tiesiog jis buna ne toks aktyvus. Aisku jei nori kad nuolat jis gerai jaustusi tai kazin..vistik tepami smile.gif bet man tai labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
Labai patiko sampunas irkauke su eteriniais aliejai,plaukai fainai blizga.Cia pirma priemone mano is sios firmos.Gal dar ka gero galit parekomenduot isbandyt ?
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 11 24, 09:45)
Gal zinot kada dar nuolaidos bus?
gal bus? gal ką girdėjote 4u.gif mano vyrui labai tinka ir patinka kadagių kremas po skutimosi- mažą jau baiginėja, norėčiau Kalėdoms nupirkti didelį- labai mane veža tas kvapas, o ir odai labai tinka thumbup.gif
QUOTE(jurguze @ 2008 12 01, 13:18)
oi, sudominot ir mane siuo gamintoju biggrin.gif Noreciau paklaust kaip tie tepami kvepaliukai laikosi?
turėjau žaliosios arbatos tepamus schmoll.gif labai trunpai laikosi schmoll.gif nebepirkčiau niekada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2008 12 04, 09:55)
Labai patiko sampunas irkauke su eteriniais aliejai,plaukai fainai blizga.Cia pirma priemone mano is sios firmos.Gal dar ka gero galit parekomenduot isbandyt ?

Galiu parekomenduoti šveičiamąją veido kaukę su alyvuogių aliejumi, labai puiki kaukytė, o ypač tinka linkusiai į bėrimus odai. Šiandien nusipirkau jau antrą pakuotę wub.gif ( beje , perku mažą kiekį 15ml, tačiau užtenka labai ilgam mirksiukas.gif ir kaina tik 16 lt, nors pamenu prieš gerą mėnesį kainavo 12 lt , bet va rupūžės pabrangino verysad.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluciukas: 04 gruodžio 2008 - 13:48
Kubeliais tie kvepalai,tai ambros kvapo,bet jų deginti nereikia.... ax.gif Bet skaniai kvepia,mašinoje maišelyje pakabintas,kai pučia vėjelis šiltas labai jaučiasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2008 12 04, 17:07)
Kubeliais tie kvepalai,tai ambros kvapo,bet jų deginti nereikia.... ax.gif Bet skaniai kvepia,mašinoje maišelyje pakabintas,kai pučia vėjelis šiltas labai jaučiasi wub.gif

as vanilini turiu good.gif tik zinok kas kiek laiko ji reikia nugramdyti, apsinesa jis kakzuom ir maziau skleidzia kvapa wink.gif
Atsakyti