Įkraunama...
Įkraunama...

L'Occitane kosmetika

Gal kas naudojot veido priemones riebiai ir misriai odai? 4u.gif kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(latede @ 2008 12 05, 10:27)
Gal kas naudojot veido priemones riebiai ir misriai odai? 4u.gif  kokie atsiliepimai? ax.gif


aš naudoju losjona su ryžiais, man labai patinka, padaro veidą matinį, nesausina ir porų nekemša. Ir kvapas labai malonus. Taip pat esu naudojus alyvuogių prausiklį ir toniką, tai mano mišriai odai labai patiko, po kokius 4 sunaudojau iš eilės biggrin.gif
Atsakyti
o sakykite cia skaitosi kaip tonikas/ idomu tiktu misriai odai? blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 05, 16:57)
o sakykite cia skaitosi kaip tonikas/ idomu tiktu misriai odai? blush2.gif




Cia Migdolu ir obuoliu veido tonikas 4u.gif Atgaivina oda, sutraukia poras ir suteikia odai skaistumo 4u.gif Seip sita serija saugo nuo pirmuju rauksliu ir manau turetu tikt ir misriai odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 12 05, 21:07)
Cia Migdolu ir obuoliu veido tonikas  4u.gif Atgaivina oda, sutraukia poras ir suteikia odai skaistumo  4u.gif Seip sita serija saugo nuo pirmuju rauksliu ir manau turetu tikt ir misriai odai  4u.gif

o tai gal yra butent misriai odelei serija ar riebiai nes as zalia sitoje firmoje bet uzsiknietejo isbandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 05, 22:49)
o tai gal yra butent misriai odelei serija ar riebiai nes as zalia sitoje firmoje bet uzsiknietejo isbandyti blush2.gif





Riebiai ir misriai odai yra raudonuju ryziu serija skirta 4u.gif todel kad palaiko odos dregmes pusiausvyra, apsorbuoja ir suteikia jai matini efekta.
Atsakyti
Gal kuri šitą paakių kremuką bandėt su alyvuogių aliejum? Kaip jis? ax.gif
http://uk.loccitane....?prod=15CY015O6
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2008 12 06, 16:10)
Gal kuri šitą paakių kremuką bandėt su alyvuogių aliejum? Kaip jis?  ax.gif
http://uk.loccitane....?prod=15CY015O6

turiu šitą, čia labiau žele, ne kremas, jis skaitosi drėkinantis, skaistinantis. Man didelio įspūdžio nepaliko...
Atsakyti
QUOTE(Rita @ 2008 12 05, 13:57)
aš naudoju losjona su ryžiais, man labai patinka, padaro veidą matinį, nesausina ir porų nekemša. Ir kvapas labai malonus. Taip pat esu naudojus alyvuogių prausiklį ir toniką, tai mano mišriai odai labai patiko, po kokius 4 sunaudojau iš eilės  biggrin.gif

Dekui 4u.gif , reikes bandyti ar ryzius ar alyvuoges, o idomu alyvuoges neriebina odos. g.gif
vat radau ryziu tonika http://uk.loccitane....?prod=33LT200Z8 o kiek pas mus butu jo kaina?
ir tas fluidas veidui http://uk.loccitane....?prod=33FL030Z8 cia kaip ir kremas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo latede: 06 gruodžio 2008 - 23:14
Ryžių fluidas yra lengvesnis nei įprastas kremas. Jo kaina 74 Lt, o toniko ir prausiklio kaina po 62 Lt. Bent jau kataloge taip parašyta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuole: 07 gruodžio 2008 - 10:55
Sveikos,

labai dziaugiuosi kad atradau SM tema apie L'occitane. Pati labai myliu cia kompanija jau nuo senai. Neseniai pas juos isidarbinau, tai dabar isvis nuo galvos iki koju loccitane biggrin.gif

QUOTE(egluciukas @ 2008 12 02, 13:25)
Vieno smilkalo kaina jeigu gerai pamenu 1 lt 50 ct  biggrin.gif



o Lt pardavineja po viena smilkala?? smile.gif kaip idomiai...

mano mylimiausia linija turbut Shea Butter ir Grape...aisku ir Honey ir lemon bei Verbene labai myliu...net sunku issirinkti. Svaigstu nuo naujuju Jasmine kvepaliuku, dieviskas kvapas...is anksciau labai megiami Honey and Lemon. Dar labai daznai naudoju Lavandu kvapo pagalves puskiklis(turbut taip liet.), ypac gerai kai tenka miegoti svetimoje vietoje, kelioneje ar sveciuose.
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2008 12 04, 18:07)
Kubeliais tie kvepalai,tai ambros kvapo,bet jų deginti nereikia.... ax.gif Bet skaniai kvepia,mašinoje maišelyje pakabintas,kai pučia vėjelis šiltas labai jaučiasi wub.gif

Kas cia per kvepalai? Ar cia ne tie patys skaniai kvepiantys cukriukai, kur prie kasos sudeti? g.gif Kai juos pirkau, sake, kad buna tik vieno kvapo, o apie vanile nieko unsure.gif .
Tiesa, prisistatysiu biggrin.gif . Neseniai isbandziau sios firmos gaminius ir uzsikabliavau doh.gif smile.gif . Kambariai kepia nuo cukriuko kubeliu, vyras patenkintas naudoja skutimosi zele (labai svelni oda po skutimo), paciai labai patiko ranku ir pedu kremai, o netrukus gausiu ir veido krema bei seruma jautriai ir sudirgusiai odai rolleyes.gif . Tiek dar norisi visko isbandyti, bet kaineles ne is mazuju unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaite2: 08 gruodžio 2008 - 10:06