Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

happyangel.....tai taip ir nezinom is kur tu kvepalus uzsisakai ir kur tu esi....kur cia pas mus...?

buna kvepalu nuolaidos......kazkiek procentu pigiau ....buna kad perki kvepalus gauni dovanu....kokia tase ir t.t...arba perki visa komplekta uz vienu kvepalu kaina ir tt........bet ne apie tai kalba.....
Atsakyti
Radau toki dalykiuka, kad 2007 m. geriausi limituoti kvepalai Chanel 31 rue Cambon - gal kuri gali daugiau apie juos papasakot, kas cia per zveriukas g.gif
user posted image
It is 31 Rue Cambon, after Chanel’s Paris address, and the best Chypre in thirty years. With current perfumery restrictions on oakmoss, a new great Chypre had seemed impossible. Remarkably, Chanel used a pepper-iris accord instead to achieve a classical effect in a completely novel way.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 24 sausio 2008 - 10:14
QUOTE(Isabelle @ 2008 01 24, 03:53)
happyangel.....tai taip ir nezinom is kur tu kvepalus uzsisakai ir kur tu esi....kur cia pas mus...?


Laimingas angelas berods iš Olandijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2008 01 24, 09:59)
Radau toki dalykiuka, kad 2007 m. geriausi limituoti kvepalai Chanel 31 rue Cambon - gal kuri gali daugiau apie juos papasakot, kas cia per zveriukas g.gif
user posted image
It is 31 Rue Cambon, after Chanel’s Paris address, and the best Chypre in thirty years. With current perfumery restrictions on oakmoss, a new great Chypre had seemed impossible. Remarkably, Chanel used a pepper-iris accord instead to achieve a classical effect in a completely novel way.


Paskaityk apie juos (berods dar kokie 4-5 kiti yra) Chanel int. psl., kur butikai surašyti... kainelė ohoho, o litražas dar labiau veža... cool.gif biggrin.gif nebent susimetus visai palatai išsidalint po 10-15 ml. mirksiukas.gif (magiškas skaičius). biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Africa: 24 sausio 2008 - 11:18
QUOTE(Africa @ 2008 01 24, 12:09)
Paskaityk apie juos  (berods dar kokie 4-5 kiti yra) Chanel int. psl., kur butikai surašyti... kainelė ohoho, o litražas dar labiau veža...  cool.gif  biggrin.gif  nebent susimetus visai palatai išsidalint po 10-15 mlmirksiukas.gif  (magiškas skaičius).  biggrin.gif

Mane i kompanija priimkit biggrin.gif Ir as noriu biggrin.gif
Atsakyti
Turbūt ir aš neatsisakyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Africa @ 2008 01 24, 11:09)
Paskaityk apie juos  (berods dar kokie 4-5 kiti yra) Chanel int. psl., kur butikai surašyti... kainelė ohoho, o litražas dar labiau veža...  cool.gif  biggrin.gif  nebent susimetus visai palatai išsidalint po 10-15 ml.  mirksiukas.gif  (magiškas skaičius).  biggrin.gif



QUOTE(Gardenija @ 2008 01 24, 11:21)
Mane i kompanija priimkit biggrin.gif Ir as noriu biggrin.gif



QUOTE(Minerva @ 2008 01 24, 11:28)
Turbūt ir aš neatsisakyčiau biggrin.gif

Tai davai iskart ta rinkinuka is 6 jamam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Africa @ 2008 01 24, 12:09)
Paskaityk apie juos  (berods dar kokie 4-5 kiti yra) Chanel int. psl., kur butikai surašyti... kainelė ohoho, o litražas dar labiau veža...  cool.gif  biggrin.gif  nebent susimetus visai palatai išsidalint po 10-15 ml.  mirksiukas.gif  (magiškas skaičius).  biggrin.gif


Duok nuorodą - nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 01 24, 12:16)
Duok nuorodą - nerandu  unsure.gif


Nugis pamelavau pasirodo... galvojau, kad chanel psl. bus... o nėra.
Apie Chanel Les Exclusiffs galima paskaityti čia
Atsakyti


Taigi rasau atsiliepimus apie Annick Goutall Eau D'Hadrien

user posted image

Citrinines "bonbonkes" su imbieru smile.gif Veliau pradejau jausti tik imbiera, nors sudetyje ju ir nera, bet greifrukto kvapo irgi nejauciu ax.gif Patiko mano vyrishkui, o ir man paciai.Shiaip labiausiai suzavejo buteliukas blush2.gif

Viviene Weswood Anglomania user posted image

Labai vykes pirkinys, nors ir pirktas neuoscius.Ziuriu osmoze ju sudeti, bet nieko panasaus nejauciu juose g.gif Pirmoji mintis man tai kepimo milteliai su medum ir prieskoniais kazkokiais.Nors pvz kalendros kvapa zinau kuo puikiaisiai, bet mano nosis cia ju nejaucia.Po kiek laiko kvapas primena vaikysteje mamos tureta salstelejusi lupdazi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2008 01 24, 18:30)
1. Taigi rasau atsiliepimus apie Annick Goutall Eau D'Hadrien
Citrinines "bonbonkes" su imbieru smile.gif Veliau pradejau jausti tik imbiera, nors sudetyje ju ir nera, bet greifrukto kvapo irgi nejauciu  ax.gif Patiko mano vyrishkui, o ir man paciai.Shiaip labiausiai suzavejo buteliukas  blush2.gif

2. Viviene Weswood Anglomania
Labai vykes pirkinys, nors ir pirktas neuoscius.Ziuriu osmoze ju sudeti, bet nieko panasaus nejauciu juose  g.gif  Pirmoji mintis man tai kepimo milteliai su medum ir prieskoniais kazkokiais.Nors pvz kalendros kvapa zinau kuo puikiaisiai, bet mano nosis cia ju nejaucia.Po kiek laiko kvapas primena vaikysteje mamos tureta salstelejusi lupdazi  ax.gif


1. O čia pirkai normalų kiekį ar mėginėlį? bigsmile.gif

2. o tie kepimo milteliai su medum, kaip parašiai, tai čia reik suprast saldu ar kaip mastau.gif jei jie saldoki, tada man jų reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2008 01 24, 19:18)
  jei jie saldoki, tada man jų reikia  bigsmile.gif

biggrin.gif o gal nereikia, Dee, ka biggrin.gif
Atsakyti