Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skalbiate vaikiškus drabužėlius?

As naudoju Dzidziu biggrin.gif Yra ir minkstiklis.Nors kelis kartus rubeliai netycia buvo pateke i bendra katila,tai jokiu alergiju nepastebejau...Bet man nesunku vaiko skalbti atskirai,spes dar oda su tom chemijom padraugaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 21, 14:36)
Tai po banano valgymo gal tą vieną drabužėlį iškart išskalbk, kol dėmė neišdžiuvo ir dar galima išplaut  g.gif  Mums irgi būna "nelaimių" (su geležies vitaminais, morkų, obuolių tyrelėm), tai tada iškart bėgu ir skalbiu, kol dar įmanoma išplauti dėmę  blush2.gif


Dėkui už patarimus wub.gif galvojau gal yra kokia chemija kurii išima tas bananų dėmes doh.gif
Atsakyti
as rubelius is pradziu skalbdavau ukisku muilu bet veliau pradejau plauti su visais rubais ir ariel milteliais, dukrytes nebere tai ir toliau plaunu visu rubus kartu
Atsakyti
Nuo pirmos dienos sklabiu ARIEL milteliais ir pilu Lenor minkstikli,bei skalbiu bendram katile su visais drabuziais..Jokios alergijos nebuvo..Tik vat mamos nesupykit bet niekaip as nesuprantu,kam uzsiimt tokia kvailyste kaip skalbt vaiko drabuzelius atskirai nuo kitu?!!Ir dar rankomis???Juk ir taip yra ka veikt vaikus auginant,kam uzsiimti bereikalingais dalykais..Man viska daktare patare ir sake nedaryt vaiko "inkubatorinio",nes paskui kaip tik daugiau problemu buna...
Atsakyti
Nuo pat gimimo skalbiu su Neutral, o sunkias dėmes prieš skalbdama įtrinu su muilu su tulžim thumbup.gif Jokių minkštiklių nenaudoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kagnella: 22 sausio 2008 - 11:24
QUOTE(Ljn @ 2008 01 21, 18:07)
Dėkui už patarimus  wub.gif galvojau gal yra kokia chemija kurii išima tas bananų dėmes doh.gif


Jeigu drabužėliai šviesūs, galima bandyt su ace, bet tada reikia labai gerai perskalaut daug daug kartų.


Dėl skalbimo kartu, tai dėl tų pačių skalbimo priemonių. Jei vaikas alergiškas, tai skalbiate su švelniom priemonėm, tačiau jos gali gerai neišskalbti jūsų drabužių, kuriose daug įvairesnės ir kartais sunkesnės dėmės. Todėl ir skalbiama atskirai...
Atsakyti
4u.gif mes skalbiam su SURCARE,o po to bandysiu skalbt bendrai,bet dar kol kas bijau ax.gif ,kad nesigautu kokia alergija
Atsakyti
Skalbiu su Bobas milteliais. Skalbti atskirai man nesudaro problemų, juolab kad skalbiu juodus atskirai, baltus atskirai, spalvotus atskirai. tai kodėl negaliu savo kruopos rūbeliū irgi atskirai skalbti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2008 01 22, 14:17)
Skalbiu su Bobas milteliais. Skalbti atskirai man nesudaro problemų, juolab kad skalbiu juodus atskirai, baltus atskirai, spalvotus atskirai. tai kodėl negaliu savo kruopos rūbeliū irgi atskirai skalbti  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš taip pat su Bobas, vien tik kleckės rūbelius. kas čia sunkaus sumesti vaikiškus rūbus į skalbimo mašiną g.gif
Atsakyti
Skalbiu su Fairy.Is pradziu su Fairy skalbikliu skalbiau, bet labai kvapas nepatiko-kazkokia seniena atiduodavo.Dabat skalbiu su Fairy tabletemis+Fairy minkstiklis. thumbup.gif
Atsakyti
Skalbiu su Neutral, bet MB yra ir su Ariel paskalbęs, tai jokių alergijų nepastebėjau ax.gif
Atsakyti
As skalbiu Bobas milteliais be jokiu minkstikliu.Karta buvau iskalbus ir su Omo milteliais.Poveikio kazkokio nebuvo. biggrin.gif
Atsakyti