Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skalbiate vaikiškus drabužėlius?

Aš iki kokių 6 mėnesiukų skalbiau su ūkišku muilu, skirtu kūdikių drabužėliams skalbti ir dar rankomis fool.gif ir žinoma, močiučių ir visokių tetulyčių pamokyta, viską išlygindavau. Vasarą karštis nerealus, o aš su lygintuvu plušu doh.gif Bet po to įvyko kažkoks lūžis ir pradėjau skalbti skalbyklėje su "Bobas" milteliais thumbup.gif . Visada skalbiu atskirai nuo mūsų drabužių. O dėl lyginimo viena medikė patarė geriau nelygint, nes tada patalynė ar rūbeliai "nebekvėpuoja".
Atsakyti
Kol mano vaikis buvo maziukas - rubelius skalbiau atskirai su Bobas milteliais, pildavau truputi minkstiklio su uzrasu "sensitive" - jautriai odai, nes rubeliai minkstesni ir svelnesni, nei be jo...

Dabar vaikinui 10 men. rubelius skalbiu kartu su savais, naudojam iprastus miltelius - jokios odos alergijos neturime mirksiukas.gif
Atsakyti
As naudoju Dzidzius skystą skalbimo priemonę nuo gimimo thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi iki mėnesio lyginau blush2.gif Irgi močiučių primokinta doh.gif
Atsakyti
Nezinau ar yra LT, bet mes perkame NEUTRAL skalbimo miltelius ir minkstikli - labai gerai isskalbia ir svarbiausiai nealergizuoja thumbup.gif O del lyginimo tai mane jau seniai ismokino (deja ne Lietuvoj biggrin.gif ) kad nelyginti rubai ir patalyne kvepuoja spintoje, o jei nori - issilygini pries uzsidedant thumbup.gif Ypac tai patartina vaikiukams, nes visu minkstuciu audiniu, kaip pvz.flaneles pukelis sukieteja ir vaikiukui nebuna taip minksta blush2.gif
Atsakyti
Aš skalbiu milteliais Surcare sensitive. Jie skirti vaikiškiems rūbeliams. Irgi skalbiu tik mažiuko drabužėlius, atskirai nuo kitų, taip pat nelyginu, nes irgi sakė, kad tada drabužėliai kvėpuoja.
Atsakyti
paprasta Arieli, tik minkstikli sensetive naudoju. Pirma menesi skalbiau su bobu, o dabar nematau jokio skirtumo ax.gif
Atsakyti
pirmomis savaitemis - rankomis su vaikisku muilu, veliau - atskirai nuo kitu skalbiniu su antialerginiais milteliai, o dabar jau 4 menesiai mazylei - skalbiu kartu su kitais rubais (tik nededu labiau ispurvintu suaugusiuju rubu), o miltelius maisau antialerginius su iprastais, kad vaikas pamazu priprastu, visas gyvenimas gi nebus sterilus wink.gif
o del lyginimo... lyginu viska, ne tik vaiko drabuzelius, pirmiausia del to, kad lyginant dingsta dalis namu dulkiu erkuciu, o as pati esu alergiska namu dulkems...
Atsakyti
Nuo pat gimimo skalbiu su skalbimo milteliais Bobas. Viskas thumbup.gif jokiu berimu, nieko
Atsakyti
smile.gif smile.gif
QUOTE(-edita- @ 2008 01 26, 18:52)
thumbup.gif as ir skalbiu su Neutral milteliais, ir kad butu minkstesnis audinis plius naudoju Neutral minkstikli... labai esu patenkinta  smile.gif

as taip pat skalbiu smile.gif tik visada lyginu ir butinai su garais, nes geriau dezinfekuoja. Anksciau bobutes viska virindavo lotuliukas.gif tai neislyginus kazkaip keistai jauciuosi g.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu kas gali atsitikti jei vaiko drabuziukus skalbiu su savo?Gali alergizuoti,ar kas cia?Na,bent pas mane nuo pradzios saklbiu viska kartu ir jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
as ir skakbiu kartu su savo drabuziais tik vikiskais skalbimo milteliais
Atsakyti