Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Baltija @ 2008 05 22, 11:39)
vat man būtent dėl to ir šlyyykštu  doh.gif ir dar bėgo pro maišelį ant kaklo fear.gif


Niu ,Mergaitės, tai kiek Jūs to aliejaus pritepate, kad Jums net bėga jis visą naktį? g.gif

Aš tai pašildau alyvuogių su ricina ir saikingai tepu - tik nuo pusės plaukų, nes jei šaknis tepčiau doh.gif
Tai mano "ištroškę" galiukai sugeria aliejų kaip sugertukas - po poros valandų galiu eiti plauti ax.gif
Atsakyti
[quote=Adera777,2008 05 22, 12:03]
Ačiū 4u.gif O kiek laiko reikia naudoti tą losjoną, gal kokius 3 mėn. g.gif ? Ar užtektų ir trumpiau?
Papildyta:

na jei kalbi apie toky mazame buteliuke tai jap smile.gif ant dezutes taip ir parasyta :"kiekviena diena arba bent tris kartus per savaite tris menesius itrinkite i galvos oda apie5 ml fitoval plus losjono.neisplaukite.sia procedura kartokite du kartus per metus-pavasari ir rudeni". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 05 22, 11:16)
na jei kalbi apie toky mazame buteliuke tai jap smile.gif ant dezutes taip ir parasyta :"kiekviena diena arba bent tris kartus per savaite tris menesius itrinkite i galvos oda apie5 ml fitoval plus losjono.neisplaukite.sia procedura kartokite du kartus per metus-pavasari ir rudeni". smile.gif


aciuks.gif Manau reiks pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 22 gegužės 2008 - 10:53
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 22, 10:03)
O aš aliejumi pasitepu tik plaukus maždaug nuo kaklo iki galiukų ir susipinu į kasytę arba susuku minkštai į kuodelį. Tada ir maišelio jokio nereikia.  mirksiukas.gif

biggrin.gif gerai, kad plaukai susirisa i kuodeli ar gali kasa susipinti mirksiukas.gif man neseniai isvis kasyte pradejo susiristi lotuliukas.gif

QUOTE(Hottea @ 2008 05 22, 10:05)
Niu ,Mergaitės, tai kiek Jūs to aliejaus pritepate, kad Jums net bėga jis visą naktį? g.gif

Aš tai pašildau alyvuogių su ricina ir saikingai tepu - tik nuo pusės plaukų, nes jei šaknis tepčiau doh.gif
Tai mano "ištroškę" galiukai sugeria aliejų kaip sugertukas - po poros valandų galiu eiti plauti ax.gif


man tai aliejus nebego biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 05 21, 18:43)
kokiu aliejum cia tepat kad per nakti net galima laikyt ?  g.gif

As alyvuogiu arba ricinos ax.gif

QUOTE(dovila @ 2008 05 22, 09:22)
o!as tokio net nemaciau sampuno.o kiek kainuoja?kaip vadinasi?  4u.gif

Va, visas tinklapis yra, tik gaila rusiskas....siaip ten visokiu priemoniu yra tos firmos mirksiukas.gif L'OCCITANE

QUOTE(Baltija @ 2008 05 22, 10:39)
vat man būtent dėl to ir šlyyykštu  doh.gif ir dar bėgo pro maišelį ant kaklo fear.gif

Man niekada aliejai nebega...ju nereikia pritept tiek, kad begtu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 22 gegužės 2008 - 14:02
o yra kokiu sampunu skatinanciu plaukiu augima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry11 @ 2008 05 22, 16:15)
o yra kokiu sampunu skatinanciu plaukiu augima? g.gif

Alpecin, Plantur 39, Fitoval mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 05 22, 17:20)
Alpecin, Plantur 39, Fitoval  mirksiukas.gif

o aciu 4u.gif galvojau kad plauku augima skatinantis sampunas - mano fantazijos vaisius biggrin.gif reiks pasieskoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry11 @ 2008 05 22, 17:53)
o aciu 4u.gif galvojau kad plauku augima skatinantis sampunas - mano fantazijos vaisius biggrin.gif reiks pasieskoti blush2.gif


Taigi pasiskaitinėkite temas - čia ir daugiau naudingų patarimų rasite drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry11 @ 2008 05 22, 16:53)
o aciu 4u.gif galvojau kad plauku augima skatinantis sampunas - mano fantazijos vaisius biggrin.gif reiks pasieskoti blush2.gif

manau reiktų ne tik šampūną naudoti, jei nori dar geresnių rezultatų mirksiukas.gif Visi mano minėti šampūnai turi kartu ir serumus ar losjonus, kuriuos reikia naudoti akrtu su šampūnu, tada manau rezultatai būtų dar geresni smile.gif

Be to, pritariu Hottea, paskaityk temą, rasi labai daug priemonių , būdų, patarimų, kaip paskatinti plaukų augimą mirksiukas.gif
Atsakyti
nuspirkau aš ir fitoval cool.gif bandysiu, žiūrėsiu rezultatų tongue.gif nail.gif flirt.gif
Atsakyti
Kas naudojate "Babuškos agafijos" purškiklį plaukų šaknims, skatinantį augimą?
Kažkaip užkliuvo akis man vėl už jo ax.gif
Atsakyti