Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

Sveikos. Gal kas turit kirpejos Kristinos is vaiku kirpyklos Kanto gatvej telefono numeri? Dabar ji ten nebedirba, o numerio neissaugojau. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2009 12 16, 03:24)
Sveikos. Gal kas turit kirpejos Kristinos is vaiku kirpyklos Kanto gatvej telefono numeri? Dabar ji ten nebedirba, o numerio neissaugojau. Aciu  4u.gif

Kristinos nr-868992551, beje ji jau atsidarius kaip supratau nuosava vaiku kirpykla savanoriu pr., mes jau ten kirpomes ir mus laaabaiii patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
gal galit pasakyt tiksliau kurioj vietoj ta naujoji kirpykla yra??
Atsakyti
QUOTE(varhay @ 2009 12 30, 23:18)
gal galit pasakyt tiksliau kurioj vietoj ta naujoji kirpykla yra??

va prasom cia visa info yra 4u.gif
http://www.skelbiu.lt/7002732.html
Atsakyti
QUOTE(ciupakabra @ 2009 12 19, 20:03)
Kristinos nr-868992551, beje ji jau atsidarius kaip supratau nuosava vaiku kirpykla savanoriu pr., mes jau ten kirpomes ir mus laaabaiii patiko  mirksiukas.gif

Ir mes jau buvome, viskas nauja, blizga, priėmė beveik iš karto, žodžiu, dabar eisime tik ten.
Atsakyti
QUOTE(KristinaH @ 2005 03 18, 13:56)
Kaune, I.Kanto gatveleje, visai salia Carlstono restorano yra tikra "Vaiku kirpykla". Jie specializuojasi butent vaiku kirpime. Galima kirptis zaidziant, ar masinelej. Maniskis niekur kitur nesikerpa. Tiesa savaitgaliais ten reikia netrumpai palaukti, bet galima isanksto uzsisakyti. Ju tel. 222525. Sekmes! thumbup.gif


Mums irgi ten labai nepatiko verysad.gif Vaikas tik iejes i kirpykla pradeda verkti, klykti verysad.gif , tai koks gali but kirpimas 4u.gif Dabar kerpames pas mano kirpeja su malonumu biggrin.gif
Atsakyti
Kol dukryte buvo mazyte,vedziau centre Kaune esancioj vaiku kirpykloj smile.gif db pabandziau pas savo kirpeja nuvesti,patiko tai ten ir pakerpa mus kai pati lankausi smile.gif
Atsakyti
Savo abu sunus nuo metuku pradejau vesti pas kirpeja, kur vyras kerpasi, ir vedu kas menesi, jokiu problemu, o drauge pradejo vesti nuo 2 m. tai problemos didziausios, nesiduoda ir viskas, o ant galvos plauku kupeta, kirpejai butu ka veikti
Atsakyti
QUOTE(DievoUola @ 2009 12 11, 00:37)
Mums sioje kirpykloje nepatiko. Aplinka grazi, bet kirpejos  schmoll.gif  Kelis metus is eiles, karts nuo karto vis megindavom nueiti, o paskui po bandymu vel kirpdavom namie vaika. PAskutini karta kirpeja keldama is kedes vaika vos jam kojos neissuko doh.gif Po to nusprendziau, kad ten ne pas vaika beda, o pas pacias kirpejas.
Galiausiai radom saunia vyru kirpeja smile.gif. Kuo ji sauni, o tuo kad vaika moka prasnekint ir visa laika kol kerpa vaikas tiesiog plepa. MAno vaikui pasiodo tik reikejo malonaus ir nuosirdaus bendravimo, o ne puosniu patalpu. smile.gif

4u.gif mano vyrui irgi nepatiko kirpeja toje kirpykloje.nors prie jos darbo negaleciau prikibt-nukerpa greit ir gerai.gal isduotumet paslapti pas kokia kirpeja ir kur kerpates dabar ax.gif
Atsakyti
Mano mažylis eina kirptis kartu su tėčiu - vienas kerpasi, kitas laukia. Labai didžiuojasi, kad yra pripažįstamas už "vyrą" biggrin.gif
Atsakyti
mamkos,o kiek kainuoja vaiko apkirpimas specializuotoj kirpykloj?Vyras eina pas drauga stilista,bet su vaiku jis tikrai netures kantrybes.Pati jau nebenoriu,nes vaikscios iskandziotas,nelabai leidziasi kerpamas unsure.gif
Atsakyti
Mes irgi visad kirpdavom saviski toj vaiku kirpykloj, paskutiniu metu mokejom 25lt ax.gif kaip vaikui man brangoka ax.gif be to aptarnavimas ir visa kita tikrai tiek neverta. Tik tiek kad pasodina i masinyte,o visalaik as turiu sokinet aplink vaika. Dabar kerpames uz 12lt paprastoj kirpykloj ir esam patenkinti biggrin.gif tad manau tikrai nebutina ta spec vaiku kirpykla mirksiukas.gif
Atsakyti