Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

Na pagaliau ir Vilniuje atsirado vaikų kirpykla thumbup.gif Gal jau kas nors buvote? Kokie atsiliepimai ax.gif

http://www.pukiokirpykla.lt/kirpimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 19 balandžio 2010 - 14:58
QUOTE(ausruzel @ 2010 01 13, 13:25)
Savo abu sunus nuo metuku pradejau vesti pas kirpeja, kur vyras kerpasi, ir vedu kas menesi, jokiu problemu, o drauge pradejo vesti nuo 2 m. tai problemos didziausios, nesiduoda ir viskas, o ant galvos plauku kupeta, kirpejai butu ka veikti

nu matot kiti vaikai metuku dar buna trumpais plaukuciai, gi ne visiems vienodai auga ax.gif as irgi vedziau tik dvieju metuku, nu zinoma gal alejau ir kokiu pusantru bet man patiko kad plaukuciai ilgesni, be to maniskis nesileido ir man jo plauku kirpti doh.gif bet ir mes apsilankem naujoj kirpykloj savanoriuose ir apkirpo mano verkianti kavalieriu biggrin.gif sauni kirpeja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 04 19, 15:57)
Na pagaliau ir Vilniuje atsirado vaikų kirpykla  thumbup.gif Gal jau kas nors buvote? Kokie atsiliepimai  ax.gif

http://www.pukiokirpykla.lt/kirpimas

as irgi cia nebuvus, idomu ir man atsiliepimai... tik kainos pasirode didokos...
O vedziau savaja stai cia
vaiku kirpyklele
man patiko, kirpom kirpciukus ir galiukus, ir nedaug sumokejom thumbup.gif
Atsakyti
Mes šiandien apsilankėme Pukio kirpyklėlėje thumbup.gif Labai man patiko ir sūnui įspūdį padarė. Labai graži aplinka. Tik sūnus labai jau neramus ax.gif Jau atrodo ne toks ir mažas, o sukinėjosi į visas puses. Šaunuolė kirpėja wub.gif Labai gražiai apkirpo, nors tikrai nelengva buvo ax.gif

Tikrai norėsis sugrįžti wub.gif

O dabar ten dar ir 40% pavasarinė nuolaida thumbup.gif
Kerpant vaikutį darbo dienomis nuo 11 valandos iki 16 valandos, "Pukis" suteikia 40 proc. nuolaidą vaiko kirpimui!
Atsakyti
iš pradžių ėjo į vaikų kirpyklą, Kaune netoli muzikinio teatro tikrai thumbup.gif dabar paskutinį karta buvo paprasatoj ir viskas labai gerai
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2010 04 24, 09:16)
as irgi cia nebuvus, idomu ir man atsiliepimai... tik kainos pasirode didokos...
O vedziau savaja stai cia
vaiku kirpyklele
man patiko, kirpom kirpciukus ir galiukus, ir nedaug sumokejom  thumbup.gif

man tai labai nekokį įspūdį paliko ši kirpykla, aišku - aplinka vaikui įdomi, žaislai, filmukai ir t.t., bet vis tiek svarbiausia juk kirpykloje - kirpėja, o mano nuomone jai rankos auga neaišku iš kur schmoll.gif kreivai-šleivai tą mano vaiką apkirpo per 3 min, kai apžiūrėjau ir paprašiau kirpčiukus palyginti, nes buvo nukreivinti nustebo labai "o tai jūs norėjote lygiai??" biggrin.gif "bakiukai" skusti-lupti, kąsniais tokiais, viršugalvio prašiau netrumpinti, nes verpetai ir po to piestu stojasi, tai nuvarė, prašiau "kepurėlę" padaryti - irgi nė iš tolo, žodžiu, ko prašiau - negavau nieko, tai supratau,kad tiesiog kaip moka, taip kerpa..o moka - nelabai kaip...verdiktas - nebeisiu, nors ir vaikui patiko mašinytės, žaislai ir čiupa-čiupsas, bet jis gi į veidrodį dar nežiūri, tai jam ramu :Danksčiau kirpomės Akropolio Buržua, su akvariumais, tai nėra ko lyginti net kirpėjų darbo kokybės schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolacka: 04 gegužės 2010 - 13:22
As tai pati kerpu tiek vaika tiek vyra kolkas sekasi neblogai bet jau pamastau reiktu nuvesti ir i kirpykla tik galvoju kaip jis ten jausis specialiu nera kad butu vaikams skirta tai g.gif
Atsakyti
Aš irgi savo mažių ir vyrą apkerpu pati smile.gif
na reiks kirpėjos nebent tada kai mano mažius paprašys kokio nors įdomaus kirpimo biggrin.gif
Atsakyti
vaika kerpu ten kur ir pati tvarkausi plaukus, musu kirpeja nuostabi esam labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Aš Puki pareklamuosiu. Vaiką kirpo ilgai, bet ir linksmai. Viską apžiūrėjo, pažaidė, filmukus pažiūrėjo, galiausiai ant gimnastikos kamuolio pašokinėjo, kol aš nusprendžiau, kad gana. Gavosi juokinga šukuosena (na, šukuosena to nepavadinsi smile.gif ), bet personalas ir įranga paliko gerą įspūdį. Mano dvimetis kitą dieną liepė vėl ten važiuoti. Kad būtų aiškiau - namie kai vyras suimdavo jo veidą aš dviem judesiais nukirpdavau kirpčiukus. Ši kirpyklas man kaip stebuklas buvo smile.gif
Atsakyti
Gal ir siaulieciu mamyciu vedanciu i kirpyklas vaikucius, Gal butu kokiu atsiliepimu. O kaip daznai vedate mergaitems patrumpinti kirpciukus. Manoji pakankamai daug turi plaukuciu ir greit auga, tai pati kerpu kas dvi savaites, bet noreciau, kad profesionalas graziai pakirptu.
Atsakyti
Tik ką iš Pukio kirpyklėlės grįžom- negaliu atsidžiaugt. Mano vaikio laaabai stori, ilgi ir linkę veltis plaukai, dėl ko kirpimas užtruko 1,5 val, bet kirpėja puikiai susitvarkė, labai gražiai apkirpo. Visas personalas su šypsena, vis pasityeirauja, ar ko netrūksta- ir tėveliam ir vaikučiam. Aplinka nuostabi, kaina normali. Maniškis dabar laksto visas patenkintas ir, sako, kad kitur kirptis nebeis. Žodžiu, mus abu sužavėjo! bigsmile.gif
Atsakyti