Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitmeninis fotoaparatas - 5

QUOTE(GūGa @ 2008 02 07, 23:49)
as irgi galvoju apie si aparaciuka  smile.gif  kiek suprantu jis yra toks padarytas paprastas naudoti naujokui (visokius judantiems vaizdams funkcijos ir t.t.), tai turbut kaip pirmas veidrodinis fotikiukas geriausias variantas? ar yra dar tokiu kad butu iki 2000 litu verti demesio?  teko zaisti su pentax K10D tai tas 100 d kazkas labai panasaus? labai noriu rimtesnio fotiko o taip bijau nusipirkti prasta daikta  doh.gif

Aš nusipirkau ir esu patenkinta smile.gif Daugiau nei visų šimtu proc biggrin.gif Fantastiškas aparatas po muilinės. Turiu dar tik dvi dienas ir kol kas visos žinios teorinės, nes nebuvo kaip fotografuot, bet galimybių tikrai yra su juo dirbant. Ir už tokią kainą kitinis objektyvas tikrai geras smile.gif
Žodžiu, rekomenduoju biggrin.gif
Atsakyti
Skaičiau skaičiau ir neapsisprendžiu niekaip doh.gif Svarbiausia man kad nuotraukos būtų kokybiškos, ryškios , turiu dabar muilinuke Olympus, tai mane jo kokybė netenkina... Gal galit patarti foto iki 1200Lt?
Atsakyti
Nusižiūrėjau šitą
http://www.fotofabri...12-IS-Zoom.html
Ar vertas dėmesio? Ar už tokią kainą galima ką nors geresnio? g.gif
Atsakyti
Jei domina ultrazoom'ai, tai Panasonic FZ8, Fuji f6500 ar Canon SX100 atrodo stipresni konkurentai. Bet mes siaip nezinom kaip tu supranti kokybe ir kuo Olympus netenkina, gal tiesiog jo neisnaudoji iki galo, ir isleidus >1klt reikalai neitin pageres. Manau parduotuvej pasibandyk isvardintus aparatus ir pati pamatysi, ar jie 'daro grazesnes nuotraukas', ar ne.
Atsakyti
o kokį režimą konverterio fotografuojant reikia pasirinkti:
WC DC 58A
TC DC 58B
500D
jokio ?
Atsakyti
Ką manote apie šį fotoaparatą? Panasonic DMC-FZ18
Atsakyti
FZ18 geras. Ji 'tarkuoja' del triuksmu, bet is esmes visos muilines triuksmingos... Manau imk, jei tik patinka.
Atsakyti
Pamačiau, kad topo centre akcija: kaip vertinate šį fotoaparatą?
http://www.topocentr...fz8-ir-kortele/
Nu niekaip neapsisprendžiu doh.gif Ar labai skiriasi nuo FZ18?
dėkui už kantrybę 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Šiandien pagaliau įsigyjau Canon PowerSot SX100 IS bigsmile.gif Na pagrindinėmis funkcijomis, kaip ir moku naudotis blush2.gif , bet žinau, kad jame kažkur yra funkcija "My Colors" , kur galima pasirinkti pvz.juodai-baltas nuotraukas ar kitų spalvų. Ir niekur tų "My Colors" nerandu doh.gif Gal tokio fotoaparato turėtojai galėtų man pagelbėt? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 11 vasario 2008 - 15:21
valdone> FZ8 irgi geras, o cia sudeta kuo nuo FZ18 skiriasi. Beje palyginima ir pati galejai fotofabriko psl susirast. Esminis skirtumas - FZ18 objektyvas apima tiek platesni vaizda, tiek labiau artina. Platesnis kampas geras dalykas, bet tau spresti ar verta uz tiek primoketi 300lt.
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2008 02 11, 15:20)
Sveiki  4u.gif

Šiandien pagaliau įsigyjau Canon PowerSot SX100 IS  bigsmile.gif  Na pagrindinėmis funkcijomis, kaip ir moku naudotis  blush2.gif , bet žinau, kad jame kažkur yra funkcija "My Colors" , kur galima pasirinkti pvz.juodai-baltas nuotraukas ar kitų spalvų. Ir niekur tų "My Colors" nerandu  doh.gif  Gal tokio fotoaparato turėtojai galėtų man pagelbėt?  blush2.gif

Jau pati radau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
aš apie tą panasonicą akcijinį tai pat galvoju, bet kad macro iki 5cm tik doh.gif tai niekaip ir neišsirenku tarp jo ir canon sx100 doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti