Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitmeninis fotoaparatas - 5

QUOTE(astuškinas @ 2008 02 12, 23:37)
aš apie tą panasonicą akcijinį tai pat galvoju, bet kad macro iki 5cm tik doh.gif  tai niekaip ir neišsirenku tarp jo ir canon sx100 doh.gif  doh.gif  doh.gif

Man atrodo, kad žiūrite truputį ne į tai, kad išties svarbu...
Atsakyti
gali būti...bet man labai gražu fotografijos iš arti, todėl ir galvoju apie macro smile.gif
o kurį imtumėte jūs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuškinas: 13 vasario 2008 - 15:59
Canon Digital IXUS 860 IS
Panasonic Lumix DMC-FX 100
Ricoh Caplio R7

ką manot apie šiuos? g.gif
noriu mažo fotiko, telpančio į rankinę, bet neprasto.. Linkstu prie Ricoh, vien dėl didelio optinio priartinimo g.gif
Atsakyti
Canon PowerShot SX100 IS

ką manot apie šį?
10x optical zoom
8 mpx
su stabilizavimo sistema
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2008 02 17, 11:48)
Canon PowerShot SX100 IS

ką manot apie šį?
10x optical zoom
8 mpx
su stabilizavimo sistema

Prieš klausiant bent kelis puslapius perversk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 02 17, 13:56)
Prieš klausiant bent kelis puslapius perversk  mirksiukas.gif

perverčiau g.gif
Atsakyti
ką manote apie šiuos:

SAMSUNG S85
SAMSUNG STC-S1050B
OLYMPUS FE-240

?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keite: 17 vasario 2008 - 19:43
Keite> DCViews yra vienas is geresniu psl. surinkes nuorodas i fotoaparatu apzvalgas. Susirask dominanti aparata ir perzvelk visus testus, kad +- susidarytum ispudi apie ka tas fotikas. Jei apzvalgu nera, tai daug sansu, kad tas aparatas yra 'vienas is daugelio', gal ir neblogas, bet niekuo ypatingu nepasizymi. Kalbant apie S85, jis neturi stabilizavimo sistemos [zr. antra pastraipa]. Kombinacija 'pigus ir geras' retai sutinkama, aparatai labiau vertinami principu 'kiek geras tame kainu lygyje'. SX100 geras, beje.
Atsakyti
kiek teko domėtis sx100 atsiliepimai yra geri, žinoma yra triukšmai aukštame iso, bet muilinėse taip daugelyje (jei ne visuose) ir kad ilgokai krauna blykstę, kas gali nervinti smile.gif
Atsakyti
Jau išdiskutuoti visur pagrindiniai minusai SX'o. 2 baterijos (ko pasekoje mažai foto padaryt išeina, reikia turėt baterijų pasikeitimui visada) ir ranka atidaroma blykstė.
Aš galvojau, galvojau apie jį ir nebepirkau. Ir labai džiaugiuosi sprendimu. Nes vietoj jo nusipirkau veidroduką už panašią kainą ir galiu džiaugtis visai kitos kokybės nuotraukomis nei su muiline smile.gif
Atsakyti
Sveiki žinovai,
Aš kur tik klausiau niekas neatsako, gal jūs kas patarsit?
Renkuosi muilinę, mažą, kad tilptų į rankinuką, neypatingai brangią, ir užstrigau tarp dviejų pasirinkimų Sony W80 ir Canon Digital Ixus 70. Kaip manot, kuris geriau? O gal toks dar yra geresnis variantas už panašią kainą? Ačiū. notworthy.gif aciuks.gif
Atsakyti
Kuri geriau rinktis? g.gif labai prasau jusu komentaru bigsmile.gif Tiesiog kuri ir kodel mirksiukas.gif

Olympus SP-560

Sony DSC-H3
Atsakyti