Įkraunama...
Įkraunama...

Konvekcinės (cikloninės) krosnelės

Mama dovanojo mums su vyru cikloninę krosnelę. Tai išgyrė, ai ai kokia gera, kepa be riebalų karštu oru. Deja...
Tikrai nepirkite niekada schmoll.gif tokių krosnelių, nes jose viskas pridega, prisvyla ir nekepa doh.gif
Atsakyti
g.gif nezinau kokia turite jus, bet mes jau beveik metai kaip nusipirke ir naudojames be jokiu problemu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ...kepa be rieblu, niekas nesvyla, skanu, greita ir patogu mirksiukas.gif ...tik vienas nepatogumas...neina issivirti sriubos joje lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vokiska.
Esme ta, kad joje viskas isdziuna. Kotletus kepiau ant groteliu, tai taip pridziuvo, kad vos atgramdziau ir tai tik po gabaliuka verysad.gif Pyrago ir gi neiskepsi, prisvyla, bulvytes tinka tik tos saldytos parduotuvines.
Vienintelis patiekalas, kuris skaniai gaunasi, tai vistos sparneliai. Ir taitik jei pries tai jie buna isvirti, tada skaniai apskrusta. cry.gif
Atsakyti
gal Jus is Eastcon pirkote?
Atsakyti
nu tikrai kokia cia firma tokias blogas gamina? mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 04 28, 12:01)
gal Jus is Eastcon pirkote?



mano draugė turi šios firmos krosnelę
labai patenkinta
tiesa, nusipirko tik prieš 1 mėn.

tikrai be jokių riebalųnaudojama, viskas verda karštame ore

kainos nežinau schmoll.gif
Atsakyti
Taip, krosnele is Eastcon, vadinasi Turbo3000.
Tikrai pinigai veltui isleisti. Niekas joje nekepa. O jei vista kepi, tai apskrusta graziai, bet viduryje zalia lieka verysad.gif
Geriau jau butu ka nors kita man dovanoje uz tokia suma - 600Lt visgi ant kelio nesimeto.
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 05 10, 07:36)
Taip, krosnele is Eastcon, vadinasi Turbo3000.
Tikrai pinigai veltui isleisti. Niekas joje nekepa. O jei vista kepi, tai apskrusta graziai, bet viduryje zalia lieka verysad.gif
Geriau jau butu ka nors kita man dovanoje uz tokia suma - 600Lt visgi ant kelio nesimeto.

Esu Eastcone dirbusi. Krosnele kainuoja apie 700 lt. Jei jums ji bloga(gali buti brokuota), kreipkites i Eastcon kontora, prie Audejo Vilniuje, pakeis i nauja. Siaip viskas joje iskepa, nepatingekit tik pasikeisti. Duoda gal 3 metu garantija, taip kad pasinaudokit ja 4u.gif
Atsakyti
na mes turim ta eastcon krosnele......tai tikrai be darbo nestovi, o pyragus tik joje kepam 4u.gif

bet dveiju patiekalu joje negaminam.....kazkaip mesa geriau nei darzoves joje iskepa,,,,
siaip mums ji tikrai patiko blush2.gif
Atsakyti
Mes taip pat gavom Eastcon ciklonine krosnele dovanu, tai arba as visai durna ir nemoku su ja elgtis arba ji tikrai veikia prastai, net bulves ir tos neskanios gaunasi, stovi kol kas be darbo verysad.gif
Atsakyti
Aš jau 4 metus naudoju Eastcon cikloninę krosnelę ir esu ja labai patenkinta. Gavom dovanų per vestuves ir iš pradžių nelabai supratom kaip su ja elgtis, bet palaipsniui viską išsiaiškinom. Pertvarkydami virtuvę net atsisakėm orkaitės, nes cikloninė krosnelė mums ją visiškai atstoja. Kepam joje viską ir pyragus, ir vištas, ir kepsnius visokius, netgi žuvį ar mėsą atšildau, jei greitai prireikia.
Tik prisiminkit, kad kaip ir orkaitėje, būtina reguliuoti temperatūrą mirksiukas.gif Jei "užvarot" ant 250 laipsnių, tai kur ten vidus spės iškept lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sesuo pries keleta menesiu isigijo, tai dabar kiekviena savaitgaly ji mums tarnauja tiek pyragams tiek karstiems patiekalams. Ji taip pat Eastcon.
Atsakyti