Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvies kotletai

QUOTE(regna @ 2010 01 20, 18:12)
Sveikos žuvies kotletukų mėgejos 4u.gif
Pabandykite ,žuvį nemalti mėsmale,ar kombainu{virtuviniu},o sukapoti paprastu aštriu peiliu,ir,iš tos masės paruošti kotletus žuvies.
Skonis žymiai skiriasi. 4u.gif

drinks_cheers.gif asmeniskai man taip skaniausia,nes pajauti normaliai zuvytes skoni biggrin.gif o sumalta ar su kombainu susmulkinta asmeniskai man schmoll.gif
Atsakyti


Sveikos, gal kuri galite papasakoti, kaip skaniai is lasisu farso paruosti? nes visos raso tik apie balta zuvyte... Nors mane truputi isgasdino pasakymas apie lasisu farsa, kad jauciasi tas atlieku skonis doh.gif Bet kad jau turiu ta farsa, tai vis tiek reik pabandyt manau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ignek: 25 liepos 2011 - 10:38
QUOTE(ignek @ 2011 07 25, 11:38)
Sveikos, gal kuri galite papasakoti, kaip skaniai is lasisu farso paruosti? nes visos raso tik apie balta zuvyte... Nors mane truputi isgasdino pasakymas apie lasisu farsa, kad jauciasi tas atlieku skonis doh.gif  Bet kad jau turiu ta farsa, tai vis tiek reik pabandyt manau...

Ignek,

galiu tau parašyti,kad jeigu nori skaniai paruošti lašišų faršą{kad nesijaustų tas blogas skonis}naudok muskato riešutą,raukonąją saldžiąją papriką,krapus.baltuosius pipirus.

Prieskoniai pakeičia gerai skonį.


O, visa kita priklauso nuo tavęs pačios.
Atsakyti
i farsa dek, majonezo, kiausiniu, krapu daug, dziuveseliu, siek tiek pieno, ir ivairiausiu prieskoniu..bus super 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus, pabandziau padaryt, visai gal ir nieko, bet kazkodel turiu itarima, kad su baltu farsu arba pacios malta zuvim butu buve visai kas kita ax.gif
Atsakyti
tai visuomet namiese darytas farsas skanesnis, nesvarbu, ar zuvis, ar mesa..as ryt irgi darysiu kukuliukus, tik pikrsiu lydeka arba menke
Atsakyti
QUOTE(ignek @ 2011 07 25, 11:38)
Sveikos, gal kuri galite papasakoti, kaip skaniai is lasisu farso paruosti? nes visos raso tik apie balta zuvyte... Nors mane truputi isgasdino pasakymas apie lasisu farsa, kad jauciasi tas atlieku skonis doh.gif  Bet kad jau turiu ta farsa, tai vis tiek reik pabandyt manau...


Hmmm...dariau kotletus is lasisu farso - nepajutau jokio atlieku skonio ... cia gal isitikinimo reikalas - nes as tai mirstu del lasisos bet kokiam pavidale... mums buvo skanu. Tik pridejau per daug miltu - vis tikejausi, kad tas farsas bent kiek sutirstes, kad butu galima rankomis formuoti kotletus..naivuma... kita karta desiu tik prieskonius ir na gal 1 kiausini, kad suristu farsa ir jokiu miltu schmoll.gif kitaip gaunasi blynai su lasisa
Atsakyti
Mano vyras zvejys,tai kas antra diena turiu lydekaiciu.tai darau ir kotletus irgi.

1000g zuvies(lydekos,menkes,tik ne pangasijos)
500g svaguno(butent tiek,tada kotletukai buna purus)
2 kiausiniai
50-100g maltu dziuveseliu,kad mase butu lipdimui,jai saldita zuvys ,tai daugiau.
50g sviesto.
druskite ir pipirai,galite ir sveziu krapu,bet kam prieskoniai gadinti gera zuvies skoni,jai saldita,tai pagardinimui dedu dar cesnako ir baltuju pipiru.

As viska kartu dedu i kombaina ir permalu.toki farsa uzsaldau ir ziemai,labai patogu.
Apvaliojam kotletukus dziuveseliose,ne miltose.Kepu ant misinio sviestas-olivogiu alejus(saulegrazu,augalinis turi zema vyrimo temperatura,kepant oksidojasi)
kotletukai iseina purus.Jai tingiu kepti kotletus,tai mase dalinu i 3 dalis.Viena palieku naturalia,kita dar karta persuku su 1 morka,kita su 100 g spinatu.viska sluoksniais dedu i silikonine kekso forma,ir i orkaite 40 min.Iseina nerealus zuvies keksas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2011 07 27, 11:05)
Hmmm...dariau kotletus is lasisu farso - nepajutau jokio atlieku skonio ... cia gal isitikinimo reikalas - nes as tai mirstu del lasisos bet kokiam pavidale... mums buvo skanu. Tik pridejau per daug miltu - vis tikejausi, kad tas farsas bent kiek sutirstes, kad butu galima rankomis formuoti kotletus..naivuma... kita karta desiu tik prieskonius ir na gal 1 kiausini, kad suristu farsa ir jokiu miltu  schmoll.gif  kitaip gaunasi blynai su lasisa

krakmolo as dedu, kiausiniu, majonezo, svoguno
Atsakyti
kokia zuvi dazniausiai naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2011 07 27, 11:05)
Hmmm...dariau kotletus is lasisu farso - nepajutau jokio atlieku skonio ... cia gal isitikinimo reikalas - nes as tai mirstu del lasisos bet kokiam pavidale... mums buvo skanu. Tik pridejau per daug miltu - vis tikejausi, kad tas farsas bent kiek sutirstes, kad butu galima rankomis formuoti kotletus..naivuma... kita karta desiu tik prieskonius ir na gal 1 kiausini, kad suristu farsa ir jokiu miltu  schmoll.gif  kitaip gaunasi blynai su lasisa

Man irgi jokiu atlieku nesijaute.Dedu kiausini,dziuveseliu,juod.pipiru,kvapiuju pipiru,druskos.Dziuveseliu dedu namazai.Taip,kad pavyktu rankomis formuot.Kepu keptuveje,o tada dar patroskinu su trupuciu sultinio
Atsakyti
QUOTE(Kristele @ 2009 10 27, 15:37)
Šiandien gaminau pagal šį receptą, tai galiu pasakyti tik tiek, kad skanesnių žuvies kotletų nesu ragavusi wub.gif  essen.gif ačiū už receptuką thumbup.gif


Skanu:) Ir greita
Atsakyti