Įkraunama...
Įkraunama...

Triratis ar Keturatis vežimukas?

QUOTE(Berry22 @ 2009 03 18, 01:41)
Turėjom Quinny 3-rati ir likau patenkinta begalo,nesuprantu kas tas nestabilumas,nu nesamonė  doh.gif  o laiptais važinėti vežimu ,tai ir ... nu kas važinėja ? nesugalvočiau taip ....


Pati pora kart maciau, kaip vaikas apsiverte is to vezimo, kai mama ant rankenos pakabino maisiuka doh.gif doh.gif , tad tikrai manau, kad nestabilus tas Quinny Zapp. Bet tai tik sio modelio prolema, manau. Mes turim trirati Nurse Futura ir esam labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Turėjau triratį Quinny buzz ir buvau labai patenkinta.Tikrai stabilūs tie triračiai,juk niekas negamintų nepatikimų ir nesaugių vežimų.Pravažinėjau su juo beveik du metus ir nebuvo nei karto tokios situacijos,kad vežimus virstu ar pan. nors važinėjome ir miškais ir jūros krantais.kitą vežimą tikrai pirksiu triratį ir tik triratį,tik jau dairysiuos,kad būtų visi pripučiami ratai.mūsų keliai nepritaikyti važinėti mažais ratais,mat Buzzo priekinis ratukas buvo mažas,tai jausdavosi visos duobės ir nelygumai.
Atsakyti
Manau, triraciu vadinamas nestabilumas pasireiskia, kai reikia daznai "nulipti" ir "uzlipti" ant gana aukstu saligatviu borteliu, t. y. kai pakeliami vezimo galiniai ratai ir visas kruvis tenka vienam priekiniam, tada reikia daugiau jegu islaikyti pusiausvyra ant to vieno rato ir kad vezimas neapvirstu.
Atsakyti
Nors temute yra senai neklibinta- turiu klausimuka:
turiu trirati vezima paprasta kazkoks rocket... primena quinny vezimuka. bet lietaus apsauga tai doh.gif norejau paklaust ar kas nors yra bande quinny lietaus apsauga nuo triracio uzmest kios firmos triraciui? Ir kaip?
Atsakyti
Stabilesnis tai tikrai keturratis blush2.gif pati norėjau triračio, bet paklausius patarimų, įsigijau keturratį, kuriuo esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
turejau ir tokiu,ir tokiu. Dabar vistik isigijau trirati - daug manevringesnis,lengviau valdomas. (labai patogu, jei reikia viena ranka pavairuot).
Del stabilumo - super. Lipant-nulipant nuo/ant saligatvio reikia atidziau prilaikyt, bet kad verstusi uzkabinus rankine - tai neteko patirt.
Mano isbandyti triraciai - chicco ir pegperego, tai tikrai negaliu pasakyt nieko blogo. (beje, del rankiniu kabinimo ir vertimosi - chicco instrukcijoj parasyta, kad ant sportinio rankines kabint negalima).
Atsakyti
QUOTE(opa-opa @ 2010 04 15, 12:23)
turejau ir tokiu,ir tokiu. Dabar vistik isigijau trirati - daug manevringesnis,lengviau valdomas.
drinks_cheers.gif Turejau ir keturati, ir trirati,man patogesnis triratis.
Atsakyti
Sveikos mamytes,

gal kuri galetumete pasidalinti patirtimi apie mothercare trirati vezima URBAN DETOUR? Mano akimis ziurint, jis yra skirtas savarankiskai sedintiems kudikiams, bet ne naujagimiams, kas man ir aktualiausia, kadangi gret turiu gimdyt ir sportinis vezimas man siuo metu neaktualus smile.gif
Nuotraukose maciau, kad prie vezimo eina kazkoks medziaginis lopsiukas, gal sakau jis yra skirtas naujagimiui, bet kazkaip kaista matyt "statu" lopsi smile.gif
taigi, jei kas toki turite ar turejote, labai lauksiu komentaru apie si vezimaiti smile.gif
Atsakyti
man irgi patogesnis triratis, nors, jei vezimas ne "stumiamas"i prieki, o "tempiamas"(pvz. jei nepersimeta rankena, o vejas pucia vaikiukui i veida, tai kartais tenka vezima tempti) tada triratis pasidaro kiek maziau stabilus. reikia moketi ji valdyti, bet ipratus, super daiktas.
Atsakyti
Vienareikšmiškai keturratis vežimukas yra stabilesnis. Vokietijoje buvo dar 2007 metai atlikti šiuo klausimu tyrimai ir keturračiai buvo pripažinti n kartų saugesniais mirksiukas.gif .
Dė manevringumo ta rinkitės su priekiniais besisukinėjančiais ratukais ir turėsit super variantą.
Atsakyti
Nevienareiksmiskai.Pvz.ant keturracio macklareno pakabink sunkesne rankine, jis virs atgal,o ant triracio Jane slalom kabink kokia nori nepaversi. Vaziuojant ant bordiuru aisku labiau susvyruos triratis,bet jei vezimalaikysit abiem rankom, tai jis tikrai nevirs. Kaip beje ir su maclarenu ant bordiuru vaziuosit dviem rankom, nes su viena sudetinga. Taip, kad yra skirtingi vezimai, skirtingos vaziavimo slaygos ir skirtingi vairuotojai, nevienareiksmiskas tas stabilumas. Trikampisant stalo stovi taippat stabiliai kaip ir keturkampis. mirksiukas.gif
Atsakyti
stabilesnis keturratis, mes turim abu, bet maloniau vaziuoja triratis smile.gif
Atsakyti