Įkraunama...
Įkraunama...

Triratukai - bendra tema

Mes gavom dovanų triratuką, nežinau dar kaip jis tiks važinėtis lauke, bet namie tai thumbup.gif yra kur kojytėms pasidėti, užsideda tokia kaip ir apsauga kad neiškristų, ir dar pasidaro, kaip ir supamas arkliukas. Žodžiu fainas dalykėlis ax.gif
Va čia yra nuotraukytė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokute: 04 balandžio 2005 - 11:50
Mes neseniai isigijom uz 69Lt Sanifine, buvo kazkokia akcija. Na jis turi ir apsaugas ir viska, bet nera turbut is paciu kokybiskiausiu, tiesa sakant tie po 130Lt irgi neypatingai kuo skiriasi. Mano mažei labai patinka, jau važinėjom lauke, tai net nenori iš jo lipti thumbup.gif
Atsakyti
Maciau kaip viena pana stume triratuka, ji mazo ugio, o dar ir stume susilenkus-kaip supratau labai svarbu triratuko rankenos ilgis smile.gif
Atsakyti
Mes vakar blūdijom po visą Kauną triratuko su rankena ir apsaugom ieškodami, kai pagaliau pasirodė, kad radom - sutikom ten pat mamyte, kuri jau atnešė tokį grąžint blush2.gif Tai ir nenupirkom, sakė, kad sėdynė labai žemai ir jos neina pakelt, tad vaikutis labai susirietęs sėdi... Įsisodinau savo žmogiuką ir tikrai, jis kažkaip susuktas sėdi.. Tai net nežinau ką daryt ... Ne ką lengviau nei vežimą išsirinkt...

Vanesiux, gal gali savo triračio foto įmest, nes kaip tik ten nebebuvo dviratukų, tai nežinia ar laukt kol vėl užveš... ar ten tokie pat kaip maximiniai
Atsakyti
user posted image

Čia mūsų motociklas tongue.gif bent jau po namus važiuoja super, o lauke dar neteko išbandyt...orai ne kokie... Mokėjom 100 Lt, vaikas prisisega diržu.
Atsakyti
Mūsų toks

user posted image
Pirkau jį kai mažei buvo 14-15 mėn. Nuo tada jai nereikėjo jokių apsaugų smile.gif Labai puikiai pati "važiuoja" (eina kojytėm laugh.gif ) Kai aš stumiu niekur negriūna, sėdi gražiai sudėjus kojytes ant pedalų rolleyes.gif Pats jis nesunkus, be to susilanksto. Važiuoja tyliai ir nedarda.
Nors mūsų triratukas ir ne kettler, bet aš esu kettler fanė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2005 04 08, 01:28)
user posted image

Čia mūsų motociklas tongue.gif bent jau po namus važiuoja super, o lauke dar neteko išbandyt...orai ne kokie... Mokėjom 100 Lt, vaikas prisisega diržu.


vava, man atrodo lygiai toks kaip jusu man labai patiko thumbup.gif tada taves paklausiu, tie dirzai prie sedynes, ar jie nulaikys mano dar nevaikstanti vaika? Tiksliau beveik vakstanti biggrin.gif ar fainas motociklas? Jis siaip brangesnis nei 100Lt biggrin.gif Ai dar klausymas, as neisbandziau rankenos ilgumo. Ar tu esi auksta, ar nereikia jo stumti susilenkus?
QUOTE(TauRe @ 2005 04 08, 05:16)
Mūsų toks

user posted image
Pirkau jį kai mažei buvo 14-15 mėn. Nuo tada jai nereikėjo jokių apsaugų  smile.gif  Labai puikiai pati "važiuoja" (eina kojytėm laugh.gif ) Kai aš stumiu niekur negriūna, sėdi gražiai sudėjus kojytes ant pedalų  rolleyes.gif Pats jis nesunkus, be to susilanksto. Važiuoja tyliai ir nedarda.

Nors mūsų triratukas ir ne kettler, bet aš esu kettler fanė 4u.gif

Taure, tavo irgi labai labai thumbup.gif tik mums dar netiks :)Matau jusu rankena ilga ane?
Atsakyti
Kur tokį motociklą Kaune galima būtų rast? Kiek iškojom nieko panašaus nepastebėjom.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2005 04 08, 16:42)
Kur tokį motociklą Kaune galima būtų rast? Kiek iškojom nieko panašaus nepastebėjom.



"VAIKUTIS" prekes kudykiams smile.gif Kaunas, URMO BAZE 10san. 861650410
Manau jei Vilniuje yra, tai ir ten bus biggrin.gif
Atsakyti
Sbaba, rankena ilga, lenktis stumiant nereikia smile.gif Be to, rankena susilanksto prireikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 04 08, 17:20)
Sbaba, rankena ilga, lenktis stumiant nereikia  smile.gif  Be to, rankena susilanksto prireikus  smile.gif


Taviskio matosi, kad rankena labai gera, bet va mane domina kaip su tuo motociklu g.gif
Atsakyti
Ačiū, Superbaba, urmo bazės paskutinis taškas, kuriam patingėjom klaidžiot 4u.gif
Atsakyti