Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

QUOTE(Daidute @ 2008 01 23, 13:44)
Pabandyk aliejaus ir druskos voneles. mirksiukas.gif



Aciu uz patarima mirksiukas.gif
Na druskytej tiek mirkydavau, kad pradejo berti aplink nagus verysad.gif
O nebandet gelio ant naturalaus nago? nail.gif man labai idomu ar tai labai kenkia blush2.gif Gal liksiu be nagu visai ax.gif g.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 01 23, 16:29-->
QUOTE(Coliuke smile.gif @ 2008 01 23, 16:29)
Na druskytej tiek mirkydavau, kad pradejo berti aplink nagus verysad.gif
O nebandet gelio ant naturalaus nago? nail.gif  man labai idomu ar tai labai kenkia blush2.gif  Gal liksiu be nagu visai ax.gif  g.gif

Bandžiau, užteko visam gyvenimui doh.gif
nepatariu nuoširdžiai, tikrai schmoll.gif
Nes kai nudildina nagą, kad pašiauštų prieš gelį dedant doh.gif tai permatomas jis ten lieka..
O nusiėmus tragedija buvo išvis.. va jau kokie trys mėnesiai, o mano nagai tik dabar tokio storio, kokio buvo prieš dedant..
Po gelio nuėmimo popieriniai visai buvo, 1mm užauga ir segantis kokį džinsų užtrauktuką taip skildavo - iki mėsų doh.gif
Pabandyk Artdeco pieštuką nagam - man visai patiko thumbup.gif jau mėnesis kaip naudoju ir poveikis akivaizdžiai matosi thumbup.gif
Patepu jodu kartą per savaitę, vitaminus geriu bendrai organizmui, kur visokių vitaminų daug vienoj kapsulėj.
O Frenchi Smart enamel bandei? tikrai super piremonė - mano nagučiai visiem laikam nuo sluoksniavimosi išgijo.. Visą gyvenimą kiek pamenu sluoksniuodavosi, po Frenchi tfu tfu tfu baigė ir nebesisluoksniuoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2008 01 23, 17:34)
Bandžiau, užteko visam gyvenimui  doh.gif
nepatariu nuoširdžiai, tikrai  schmoll.gif
Nes kai nudildina nagą, kad pašiauštų prieš gelį dedant  doh.gif tai permatomas jis ten lieka..
O nusiėmus tragedija buvo išvis.. va jau kokie trys mėnesiai, o mano nagai tik dabar tokio storio, kokio buvo prieš dedant..
Po gelio nuėmimo popieriniai visai buvo, 1mm užauga ir segantis kokį džinsų užtrauktuką taip skildavo - iki mėsų  doh.gif
Pabandyk Artdeco pieštuką nagam - man visai patiko  thumbup.gif  jau mėnesis kaip naudoju ir poveikis akivaizdžiai matosi  thumbup.gif
Patepu jodu kartą per savaitę, vitaminus geriu bendrai organizmui, kur visokių vitaminų daug vienoj kapsulėj.
O Frenchi Smart enamel bandei? tikrai super piremonė - mano nagučiai visiem laikam nuo sluoksniavimosi išgijo.. Visą gyvenimą kiek pamenu sluoksniuodavosi, po Frenchi tfu tfu tfu baigė ir nebesisluoksniuoja  thumbup.gif


O kokia Artdeco piestuko kaina? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2008 01 23, 14:34)
Bandžiau, užteko visam gyvenimui  doh.gif
nepatariu nuoširdžiai, tikrai  schmoll.gif
Nes kai nudildina nagą, kad pašiauštų prieš gelį dedant  doh.gif tai permatomas jis ten lieka..
O nusiėmus tragedija buvo išvis.. va jau kokie trys mėnesiai, o mano nagai tik dabar tokio storio, kokio buvo prieš dedant..
Po gelio nuėmimo popieriniai visai buvo, 1mm užauga ir segantis kokį džinsų užtrauktuką taip skildavo - iki mėsų  doh.gif
Pabandyk Artdeco pieštuką nagam - man visai patiko  thumbup.gif  jau mėnesis kaip naudoju ir poveikis akivaizdžiai matosi  thumbup.gif
Patepu jodu kartą per savaitę, vitaminus geriu bendrai organizmui, kur visokių vitaminų daug vienoj kapsulėj.
O Frenchi Smart enamel bandei? tikrai super piremonė - mano nagučiai visiem laikam nuo sluoksniavimosi išgijo.. Visą gyvenimą kiek pamenu sluoksniuodavosi, po Frenchi tfu tfu tfu baigė ir nebesisluoksniuoja  thumbup.gif


Hmmmm g.gif o man manikiuriste sake, kad gelis ant naturalaus nago tepamas nekenkia tik sustiprina naga, o kai dedami tipsai tada jau po nuemimo buna ziauru swoon.gif o kur yra pirkti tu Enamel? ax.gif ir kokia kainyte? bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 01 23, 16:29-->
QUOTE(Coliuke smile.gif @ 2008 01 23, 16:29)
Aciu uz patarima mirksiukas.gif
Na druskytej tiek mirkydavau, kad pradejo berti aplink nagus verysad.gif
O nebandet gelio ant naturalaus nago? nail.gif  man labai idomu ar tai labai kenkia blush2.gif  Gal liksiu be nagu visai ax.gif  g.gif

tas pats sh kaip priauginimas - uztepa gi ant nago, turiu bendradarbe kuri buvo uzliejus - aiskino, kad ne tas pats kaip priauginti, po kurio laiko tas lsuoksnis nuo naturalaus akivaizdziai skyres nors ir dildino, tai kiek vargo kol nuaugino - net nuluzo keli i gala.. doh.gif vargu vargas, jau geriau tikrai stiprinama priemone tepti.
Atsakyti
smile.gif+2008 01 23, 18:56-->
QUOTE(Coliuke smile.gif @ 2008 01 23, 18:56)
Hmmmm g.gif  o man manikiuriste sake, kad gelis ant naturalaus nago tepamas nekenkia tik sustiprina naga, o kai dedami tipsai tada jau po nuemimo buna ziauru swoon.gif o kur yra pirkti tu Enamel? ax.gif ir kokia kainyte? bigsmile.gif


Perskaityk senesne tema jau n kartu rasyta apie Frenchi priemones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 23, 11:13)
kas cia per priemone?

Aš naudoju nagų laką, tačiau tos firmelės yra ir kitokių priemonių nagams (lako nuėmėjas, rankų kremas, dar kažkas..) Va: http://www.nailvital.net/. Saviškį pirkau Vilniaus Akropolio vaistinėj, bet vėliau perskaičiau čia, kad būna ir grožio salonuose pirkt ir kainuoja ten, ar bent jau prieš metus kainavo, gerokai pigiau (aš mokėjau 47 litus, čia prieš pat 2007ųjų Kalėdas.. g.gif) wink.gif Bet nu nesigailiu nei cento, nes tikrai tokio gero rezultato net sapnuot nesapnavau thumbup.gif Naudojasi gan taupiai - lakuoju kasdien jau mėnesį ir dar tik mažiau nei trečdalis išsinaudojo. Labai greit džiūsta, kas man irgi atrodo didelis privalumas thumbup.gif Žodžiu tikrai, jei jau praradot viltį su kitais lakais, kaip kad aš - bandykit tą wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 23 sausio 2008 - 23:59
QUOTE(Malena @ 2008 01 23, 17:35)
O kokia Artdeco piestuko kaina? unsure.gif

30 Lt atrodo..

smile.gif+2008 01 23, 17:56-->
QUOTE(Coliuke smile.gif @ 2008 01 23, 17:56)
Hmmmm g.gif  o man manikiuriste sake, kad gelis ant naturalaus nago tepamas nekenkia tik sustiprina naga, o kai dedami tipsai tada jau po nuemimo buna ziauru swoon.gif o kur yra pirkti tu Enamel? ax.gif ir kokia kainyte? bigsmile.gif

Prieš tepant gelį - nudildinamas šiurkščia dilde nago paviršius, taip nagas sušiaušiamas, kad gelis geriau teptųsi.. Tai nuzulina tiek, kad pakanka, net skauda ant galo doh.gif
Frenchi yra Sarmoj, Europos požeminėj perėjoj.. Sarmoj jie apie 20Lt, o šiaip tai apie 11Lt atrodo.. jei kainų nemaišau
Atsakyti
Labutis,
važiuosiu ir aš šiandien ieškoti to išgirtojo Smart enamel rolleyes.gif ..tikiuosi gausiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2008 01 24, 08:59)
Labutis,
važiuosiu ir aš šiandien ieškoti to išgirtojo Smart enamel  rolleyes.gif ..tikiuosi gausiu  unsure.gif


As ir planuoju savaitgali i bazes nulekt paziuret gal uztiksiu kur ta Smart enamel bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Ir taip tikiuosi, kad augs naguciai grazuciai ir nereiks galvot apie priauginimus ar kitokiu budus doh.gif
Atsakyti
Aš tai jo kai ieškojau niekur negalėjau rast doh.gif Nu rimtai, visur kur turėjo būt išvažinėjau - nieko sad.gif Na bet dabar jau radau alternatyvą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2008 01 25, 00:22)
Aš tai jo kai ieškojau niekur negalėjau rast doh.gif Nu rimtai, visur kur turėjo būt išvažinėjau - nieko sad.gif Na bet dabar jau radau alternatyvą thumbup.gif



Na na ir kokia? bigsmile.gif
Atsakyti