Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

QUOTE(Brooke @ 2008 01 25, 03:22)
Aš tai jo kai ieškojau niekur negalėjau rast doh.gif Nu rimtai, visur kur turėjo būt išvažinėjau - nieko sad.gif Na bet dabar jau radau alternatyvą thumbup.gif

tai sarmoj yra, tik ten brangiau
Atsakyti
Nagam išbalinti labai padeda citrina: palaikyti rankas šiltam vandeny su sultimis, ar griežinėliu pateplioti. o kažkuriam forume radau tokį išgalvojimą, kad vietoj citrinos sulčių į vandenuką galima įmest tos citrinos rūgšties miltelių g.gif tai tokį patį poveikį turėtų? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 01 25, 11:45)
tai sarmoj yra, tik ten brangiau

sveikutes jungiuos ir as su silpnais nagais 4u.gif .....,jei sakot kad sarmoj brangiau tai kur rasti pigiau?
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2008 01 26, 13:22)
sveikutes jungiuos ir as su silpnais nagais  4u.gif .....,jei sakot kad sarmoj brangiau tai kur rasti pigiau?


Dar viena doh.gif Tema pasiskaityk tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 01 26, 13:46)
Dar viena doh.gif Tema pasiskaityk tongue.gif

na nemanau,kad butu buve sudetinga sakinuku pora parasyti g.gif , bet jau nebereikia tongue.gif nusiprkau sarmoje ARTDECO aliejuka nagams stiprinti, pardaveja labai isgyre tai ir pasiemiau. Dar vitaminu plaukams ir nagams. ziuresiu kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2008 01 26, 14:51)
na nemanau,kad butu buve sudetinga sakinuku pora parasyti  g.gif , bet jau nebereikia  tongue.gif  nusiprkau sarmoje ARTDECO aliejuka nagams stiprinti, pardaveja labai isgyre tai ir pasiemiau. Dar vitaminu plaukams ir  nagams. ziuresiu kaip bus.

pranesk kaip nagams patinka sis aliejukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2008 01 26, 13:51)
na nemanau,kad butu buve sudetinga sakinuku pora parasyti  g.gif , bet jau nebereikia  tongue.gif  nusiprkau sarmoje ARTDECO aliejuka nagams stiprinti, pardaveja labai isgyre tai ir pasiemiau. Dar vitaminu plaukams ir  nagams. ziuresiu kaip bus.

drinks_cheers.gif geriau paburnos, kad blogai skaitai, bet neparasys mirksiukas.gif Parasyk atsiliepimus apie aliejuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai naudoju nagų stiprinimo aliejuką 4u.gif kolkas rezultatų nematyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fankula @ 2008 01 27, 00:37)
Aš tai naudoju nagų stiprinimo aliejuką  4u.gif  kolkas rezultatų nematyti  unsure.gif

koki? geriau naudok stiprinamaji laka mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš naudoju pieštuką nagams ai dar laką permatomą
cool.gif

Efektas stebina bigsmile.gif P.S. pieštuką gavau dovanų bet pavadinimo neatsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklė @ 2008 01 25, 23:31)
Nagam išbalinti labai padeda citrina: palaikyti rankas šiltam vandeny su sultimis, ar griežinėliu pateplioti. o kažkuriam forume radau tokį išgalvojimą, kad vietoj citrinos sulčių į vandenuką galima įmest tos citrinos rūgšties miltelių  g.gif  tai tokį patį poveikį turėtų? blink.gif  g.gif


šaukiu, bet nieks negirdi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebuklė: 27 sausio 2008 - 17:09
QUOTE(Stebuklė @ 2008 01 27, 18:09)
šaukiu, bet nieks negirdi  rolleyes.gif

koslinoj, parduotuvej pozeminej perejoj prie europos
Atsakyti