Įkraunama...
Įkraunama...

Kąsnio jausmas gerklėje

Man kazkada buvo, kad ryjant diegdavo kazkas gerklej, tai labai nemalonus jausmas unsure.gif nuejau pas vidaus, nusiunte pas LOR, tai sake letinis rykles uzdegimas, israse purskalo i gerkle kazkokio zoleliu pagrindu, ir praejo wink.gif klausiau del ko buvo, tai sake galejo but nuo astriu prieskoniu, tarkim kaip tie riesutai buna apibarstyti viskuo, ir semkes labai valgiau tada, tai manau nuo ju buvo, daba nevalgau ir viskas ok ax.gif
Atsakyti
man irgi atsirado sita beda gerkleje..koks slykstus jausmas, negaliu..tik man skrandzio nedegina ir manau tai susije tik su gerkle...tiesiog apie dvi savaites jauciu kasni gerkleje, tarsi kas prilipe butu ir negaliu atkoset, vargstu, koseju ir nieko, bet jis toks ikyrus, net spaudzia gerkle, sunku kvepuot, ir kas idomiausia, labiausiai ji jauciu kai pvz. palenkiu galva, tada atrodo kad uzdusiu nuo to kasnio...siandien neistveriau, nuvaziavau i ligonines priemima ir paprasiau pagalbos...nusiunte pas ausu-gerkles-nosies gydytoja..padare tyrima, kuris buvo labai skausmingas ir nemalonus ir sako nieko...daugiau nieko neaiskino ir neklause...tiesiog viskas gerai..bet as ji jauciu...kaip man negera.. o esu ne Lietuvoj.. cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(just-smile4me @ 2007 12 21, 19:17)
pries keleta dienu man prasidejo nemalonus jausmai gerkleje,lyg kazkoks kamuoliukas gerkleje butu,nemalonu buvo ryti seiles,ir ta dalyka jauciau tai gerklej,tai zemiau,arciau plauciu,o dabar isvis degina viska nuo gerkles iki skrandzio,bei pati skrandi kai prariju seile. degina ir jausmas lyg kazkoks dalykas butu istriges viduje,neisivaizduoju kas tai galetu buti,o pas gydytoja patekt sunku.... siandien 2 valandas eileje prastovejau,kol kantrybe truko....

Diagnozės be gydytojų , aišku, čia nenustatysim g.gif bet labai panašūs negalavimai į mano, tai mane tiesiu taikymu nusiuntė tirti skranduko (procedūra , tai ujujuj...bet iškęst galima irnesakyk.gif juokiausi , kad išsiraugėjau visiems metams į priekį lotuliukas.gif )tai va, nustatė lėtinį gastroezofagitą,t. y. skrandžio ir stemplės uždegimą, rėmenį.
Papildyta:
QUOTE(anomiSS @ 2007 12 31, 20:56)
man irgi atsirado sita beda gerkleje..koks slykstus jausmas, negaliu..tik man skrandzio nedegina ir manau tai susije tik su gerkle...tiesiog apie dvi savaites jauciu kasni gerkleje, tarsi kas prilipe butu ir negaliu atkoset, vargstu, koseju ir nieko, bet jis toks ikyrus, net spaudzia gerkle, sunku kvepuot, ir kas idomiausia, labiausiai ji jauciu kai pvz. palenkiu galva, tada atrodo kad uzdusiu nuo to kasnio...siandien neistveriau, nuvaziavau i ligonines priemima ir paprasiau pagalbos...nusiunte pas ausu-gerkles-nosies gydytoja..padare tyrima, kuris buvo labai skausmingas ir nemalonus ir sako nieko...daugiau nieko neaiskino ir neklause...tiesiog viskas gerai..bet as ji jauciu...kaip man negera.. o esu ne Lietuvoj.. cray.gif  cray.gif

Dėl padidėjusios rūgšties (rėmens) irgi gali jaustis lyg kąsnis gerklėje ,dusuliukas,kosulys ,kad tai nevargintų naktį ,reikia miegoti ant aukštesnės pagalvės mirksiukas.gif čia aš iš savo patirties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2007 12 31, 19:56)
man irgi atsirado sita beda gerkleje..koks slykstus jausmas, negaliu..tik man skrandzio nedegina ir manau tai susije tik su gerkle...tiesiog apie dvi savaites jauciu kasni gerkleje, tarsi kas prilipe butu ir negaliu atkoset, vargstu, koseju ir nieko, bet jis toks ikyrus, net spaudzia gerkle, sunku kvepuot, ir kas idomiausia, labiausiai ji jauciu kai pvz. palenkiu galva, tada atrodo kad uzdusiu nuo to kasnio...siandien neistveriau, nuvaziavau i ligonines priemima ir paprasiau pagalbos...nusiunte pas ausu-gerkles-nosies gydytoja..padare tyrima, kuris buvo labai skausmingas ir nemalonus ir sako nieko...daugiau nieko neaiskino ir neklause...tiesiog viskas gerai..bet as ji jauciu...kaip man negera.. o esu ne Lietuvoj.. cray.gif  cray.gif

Mano mamai,nu padidejusios skydliaukes tokie patys sintomai.
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad cia yra kaip sake bazuka gastroezofaginis refliuksas, paziurek:
http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=
Atsakyti
mane kankino skrandzio skausmai ir 'uzstrigusio kasnio' jausmas gerklej.atrodo norisi kazka nuryti ale nera ka..
isdrisau praryti ta prakeikta zarna ir issitirti skrandi,pasirodo akurat-refliuksas
Atsakyti
Man irgi refliuksas daugybe metu,bet joks kasnis gerklej nestovi. schmoll.gif
O dar ir taip gali but? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mind @ 2008 01 03, 20:23)
Man irgi refliuksas daugybe metu,bet joks kasnis gerklej nestovi. schmoll.gif
O dar ir taip gali but? doh.gif



kaip gyd aiskino -pakiles skrandzio turinys i stemple (na del to refliukso) ja sudirgina,suveikia refleksai ir visokios nervu galuneles ir todel jauciamas tai uzstriges kasnis, kitiems ima kosulys,kiti nei is sio nei is to uzkimsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2007 12 31, 20:56)
man irgi atsirado sita beda gerkleje..koks slykstus jausmas, negaliu..tik man skrandzio nedegina ir manau tai susije tik su gerkle...tiesiog apie dvi savaites jauciu kasni gerkleje, tarsi kas prilipe butu ir negaliu atkoset, vargstu, koseju ir nieko, bet jis toks ikyrus, net spaudzia gerkle, sunku kvepuot, ir kas idomiausia, labiausiai ji jauciu kai pvz. palenkiu galva, tada atrodo kad uzdusiu nuo to kasnio...siandien neistveriau, nuvaziavau i ligonines priemima ir paprasiau pagalbos...nusiunte pas ausu-gerkles-nosies gydytoja..padare tyrima, kuris buvo labai skausmingas ir nemalonus ir sako nieko...daugiau nieko neaiskino ir neklause...tiesiog viskas gerai..bet as ji jauciu...kaip man negera.. o esu ne Lietuvoj.. cray.gif  cray.gif

Aprašei mano situacija 4u.gif
Bet man pradžiai įtarė alergija, išsitiriau pas alergologe, alergiska esu tik kai kuriems ingredientams ir tai maziausias alergijos balas.
Paskui buvau pas LORą apžiūrėjo, nieko nerado, bet paklausė ar turiu stresų? Kai atsakiau kad turiu, tai išrašė raminamų. Dar paklausė ar ne ėda rėmuo, tai išrašė atrodo "lanobax" išgėriau visą kursą.
Vistiek jaučiau nepatogumą gerklėje, nusiuntė mane "žarną ryti" tai nustatė ten nemažai problemų ir gydytojas pasakė kai išsigydysi visas skrandžio ir t.t. problemas tada ir gerklė pasveiks.
Nemoku paaiškinti nes jis kažkaip ten įvardijo "protingai" bet nuo skrandžio problemų ir rėmens išsivystė gerklės uždegimas (taip vadinamas kąsnis gerklėj).
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 01 03, 21:05)
kaip gyd aiskino -pakiles skrandzio turinys i stemple (na del to refliukso) ja sudirgina,suveikia refleksai ir visokios nervu galuneles ir todel jauciamas tai uzstriges kasnis, kitiems ima kosulys,kiti nei is sio nei is to uzkimsta  smile.gif

Tai stai kodel as nei is sio,nei is to pradedu koset.Keistas man tas kosulys,buvau as del jo pas alergologa,tai jis man irgi kazka apie tai kalbejo,bet tas buvo seniai ir buvau siek tiek primirsus.Tikrai gi jis man butent taip ir sake,kad gali buti nuo refliukso. blush2.gif
Atsakyti
verysad.gif jau astunti metai , kaip viena ryta is niekur nieko atsirades kasnis gerkleje mane kamuoja. Kreipiausi i seimos gydytoja , kur tik nebuvau , kokiu tik tyrimu neatlikau - niekas nieko neranda... Gal kas nors susidurete su tokia problema ? buciau dekinga uz bet kokius patarimus. daluze7 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze7 @ 2008 01 23, 21:40)
verysad.gif jau astunti metai , kaip viena ryta is niekur nieko atsirades kasnis gerkleje mane kamuoja. Kreipiausi i seimos gydytoja , kur tik nebuvau , kokiu tik tyrimu neatlikau - niekas nieko neranda... Gal kas nors susidurete su tokia problema ? buciau dekinga uz bet kokius patarimus. daluze7 unsure.gif

Ar skydliaukę tyrei?
Atsakyti