Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio gyvūno labiausiai nori?

Apklausa: Kokio gyvuno labiausiai nori? (267 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Nox @ 2011 01 18, 22:13)
Norėjau žalčio, bet jau tuoj turėsiu  bigsmile.gif  .

Tai dabar noriu lūšies  biggrin.gif  , reikia kraustytis į mišką turbūt biggrin.gif  .


gal tiesiog Meino meškėną įsigyk? Labai artimų išvaizda lūšims būna, o ir charakteris įdomus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edule @ 2011 01 19, 10:25)
gal tiesiog Meino meškėną įsigyk? Labai artimų išvaizda lūšims būna, o ir charakteris įdomus  g.gif


Lūšies aišku ir neauginsiu, čia jau iš pasvajojimų srities biggrin.gif .
Meino meškėnai tikrai panašūs, gal kada nors ir bus proga įsigyti bigsmile.gif .
Atsakyti
Noreciau zirgo.Daaaaug zirgu wub.gif wub.gif tongue.gif Patys graziausi gyvunai.Ir dar noreciau pora sunu prie jau esamo auksaspalvio retriverio-vokieciu aviganio ir koli.Na ir dar labradoro hihihi.gif Po zirgu man mieliausi sunys wub.gif
Atsakyti
prabalsavau uz suni, noreciau didelio, vilksunio gal ax.gif
o auginam du seskius smile.gif
Atsakyti
Dabar noreciau tureti akvariuma su zuvytem, bet kol kas dar nedristu jo isigyti nes manau kad akvos prieziura yra sudetinga g.gif
Atsakyti
Šiuo metu japoniškųjų pelyčių ir akvą vėl atgaivinti... 4u.gif
Atsakyti
Turiu jau antrą jūros kiaulytę, bet dabar (tiksliau-jau ilgą laiką) noriu mopso, tikiuos greit turėsiu wub.gif
Atsakyti
noriu bordekolio,rudo takso,haskio,spanielio,semo katino ir ziurkes, bt deje negaliu,seip spalva gyvuno labiausiai patinka juoda balta.o auginu papugu pora ir zvirbliuka.
Atsakyti
Noriu arkliuko.Nesvarbu spalva,nesvarbu veislė,svarbu arkliukas wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
šiuo met labai noriu žuvyčių ir tuoj jas įsigysime 4u.gif

prieš keletą mėnesių pirmenybė buvo nimfai, ją jau turime 4u.gif
Atsakyti
Aš kad ir kaip keista kažkaip jau nieko nebenoriu biggrin.gif . Nebent kokios marmozetės, bet svajonė liks svajone, nes tokiam padarui reik daug veiklos, erdvaus voljero ir visa kita...
Atsakyti
Noriu žiurkės, kad man ant peties sėdėtų ir amžinai kažką graužtų. Turiu degučius, bet juos čiupinėti sudėtinga, judrūs kaip tikros pelės. O man tokio nedidelio ramaus švelnaus daikto reikia... biggrin.gif
Atsakyti