Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio gyvūno labiausiai nori?

Apklausa: Kokio gyvuno labiausiai nori? (267 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Noretume sesko(fretkos), bet turim jau mini zoo soda-suni, 2 kates, 2 vezlius, 2 akvariumus... ax.gif
Atsakyti
Turiu 2 degucius, o ateities svajonese yra suo, laboratorine ziurke, juros kiaulyte, gal akvariumas ir dar kokiu grauziku, apie kuriuos istorija nutyli lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai labai noreciau vezlio blush2.gif
Atsakyti
labai patiko Erszebeth pasakymas, vat jei sutaptu noriu su galiu... tada auginciau beveik viska.

Labiausiai noreciau suns, cia butu pirmas gyvunas, jei salygas tureciau.
O beje katems neturiu silpnybes... keistoka matyt as... g.gif

O dabartinem salygom - labiausiai noreciau vezlio sausumos. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2010 06 01, 22:34)
labai patiko Erszebeth pasakymas, vat jei sutaptu noriu su galiu... tada auginciau beveik viska.

Labiausiai noreciau suns, cia butu pirmas gyvunas, jei salygas tureciau. 
O beje katems neturiu silpnybes... keistoka matyt as... g.gif

O dabartinem salygom - labiausiai noreciau vezlio sausumos.  tongue.gif

iseitu,kad ne tu viena keistoka,nes kazkodel ir as katem silpnybes neturiu blush2.gif ....nelabai man jos prie sirdies,mieliau suo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuska @ 2010 06 01, 22:58)
iseitu,kad ne tu viena keistoka,nes kazkodel ir as katem silpnybes neturiu blush2.gif ....nelabai man jos prie sirdies,mieliau suo ax.gif



Nuva, reiskiasi ne as viena "keista",o jei ne viena, tai jau joks cia ir keistumas mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
auginu taksa,bet ju charakteriai tai brrr doh.gif nors ir labai mylintys ir istikimi bet pavydus... o labai labai noreciau kadanors turet seimini suni, auksinis retriveris mano svajone wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dirbtinaa @ 2010 06 02, 14:46)
auginu taksa,bet ju charakteriai tai brrr doh.gif nors ir labai mylintys ir istikimi bet pavydus... o labai labai noreciau kadanors turet seimini suni, auksinis retriveris mano svajone wub.gif

Tai jei jums nuo takso plaukų per daug (o taksai net neturi poplaukio), įdomu, ką sakysit kai retriveris pradės šertis.
Atsakyti
QUOTE(zuikutė @ 2005 04 01, 17:51)
as tai noriu suns  4u.gif  wub.gif


Aš taip pat, tik jau antro tongue.gif .
Atsakyti
As noriu sesko, ir Zako papugos smile.gif
Atsakyti
Šeško smile.gif
Atsakyti
Norėjau žalčio, bet jau tuoj turėsiu bigsmile.gif .

Tai dabar noriu lūšies biggrin.gif , reikia kraustytis į mišką turbūt biggrin.gif .
Atsakyti