Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(murze75 @ 2008 02 03, 17:45)
merginos, negi nei viena Vigmanta Baleviciu  nebuvot uzsisakiusios...  unsure.gif  verysad.gif

prieš pusmetį skaičiau jaunųjų skundą, kad neįspėjęs vietoj savęs atsiuntė filmuoti kažkokią merginą
Atsakyti
Sveikutės man irgi reikėtų filmatoriaus 04.12, bet kad neplėštų ten jau labai labai.
Gal kuri galit parekomenduoti.
Atsakyti
QUOTE(muksiukas @ 2008 02 01, 19:31)
uuuuuuuuuu, matyt Salvijus tikras profesionalas  notworthy.gif

taip, jis asas thumbup.gif bet netikiu, kad jis pats filmus montuoja mirksiukas.gif

Mergaites, kokia sutarti ar pasirasot su operatorium? Ar garbes zodziu pasitikit?
Atsakyti
Kadagi musu is matymo matytas jau senai ir dar zinom kur gyvena, tai pasitikim garbes zodziu smile.gif
Atsakyti
gal ir gerai pasitiketi, ypac jei pazisti, bet atsarga gedos nedaro ax.gif as tik bijau, kad po to filmuko reiks metus laukti, kaip cia kazkas Salvijaus filmu laukia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 02 04, 14:01)
Kadagi musu is matymo matytas jau senai ir dar zinom kur gyvena, tai pasitikim garbes zodziu  smile.gif

na nenoriu gasdinti, bet dazniausiai pazistami labiau paveda, nei svetimi, bent mum taip buvo
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 02 04, 16:09)
na nenoriu gasdinti, bet dazniausiai pazistami labiau paveda, nei svetimi, bent mum taip buvo


Kad ne pazistamas, tik is matymo matytas. Nemanau, kad pavestu, nes jis is nedidelio miestuko kaip ir mano MB, tai MB sako jei pavestu tai jau jam nepasiseke... lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintreja: 04 vasario 2008 - 16:32
Siaubas kazkoks g.gif Jei jis man taip padarytu tai as jam galva nusukciau .....
O kur ta skunda galeciau paskaityti.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murze75 @ 2008 02 04, 19:31)
Siaubas kazkoks  g.gif  Jei jis man taip padarytu tai as jam galva nusukciau .....
O kur ta skunda galeciau paskaityti..  unsure.gif

velyva vasara ar rudeni skaiciau siame forume, men. neatsimenu
Atsakyti
Na, man pavyko gauti nei pigiai, nei brangiai: 1600Lt. Galima buvo imti ir uz 1900Lt, jei norejau, kad filmuotu dviem kamerom. is tikruju tai tikrai graziai gaunasi tom dviem kamerom, bet tuos 300Lt nutariau skirti gelem... uzteks ir vienos kameros. Filmuoja jauna moteris, buvau nuejus paziureti jos darbu, gana neblogi, be jokiu uzsklandu su jura ir palmem ar nufilmuotu maximu, susuka ir toki pries vestuvini filmuka, jei norim. Na, as ja patenkinta, tikiuos, nenuvils smile.gif
Atsakyti
O gal ka girdejot apie Dariu Raini? Kiek zinau jis dirba su zmona, kartu filmuoja ir fotografuoja... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynasaule @ 2008 02 06, 02:19)
Na, man pavyko gauti nei pigiai, nei brangiai: 1600Lt. susuka ir toki pries vestuvini filmuka, jei norim.


Melynasaule, ar uz "priesvestuvini" filmuka reikia atskirai moket?
Atsakyti