Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Parasiau i AZ
Atsakyti
QUOTE(foma @ 2008 02 03, 20:51)
prieš pusmetį skaičiau jaunųjų skundą, kad neįspėjęs vietoj savęs atsiuntė filmuoti kažkokią merginą

atsiprašau, ten vis tik skundas buvo ne apie V. Balevičių. Amsori operatoriaus
Atsakyti
Gal ka girdejot apie operatoriu Dainiu Meka is Panevezio. Biski dvejojam kaina nemaza ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnieska2008: 08 vasario 2008 - 01:44
Laba mergaites 4u.gif
Mes jau atrodo lyg ir buvome issirinke... Sauliu is Klaipedos, bet siandien dar prisiskambinome Andriui is Kretingos, apie abu atsiliepimai labai geri ... ir abu laisvi mano dienelei (Saulius tai vienintele tarpa visoj vasaroj ta diena turi )
Gal kas patartumete kas dabelius yra mate( nes neturiu galimybes paziureti) kuri pasirinkt...nes jau apsisuko galvele... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotuliuke @ 2008 02 08, 20:15)
Laba mergaites 4u.gif
Mes jau atrodo lyg ir buvome issirinke... Sauliu is Klaipedos, bet siandien dar prisiskambinome Andriui is Kretingos, apie abu atsiliepimai labai geri ... ir abu laisvi mano dienelei (Saulius tai vienintele tarpa visoj vasaroj ta diena turi )
Gal kas patartumete kas dabelius yra mate( nes neturiu galimybes paziureti) kuri pasirinkt...nes jau apsisuko galvele... blink.gif


As tai visada vadovaujuos nuojauta... ir, jei visoje vasaroje vien tik tavo didzioji dienele laisva - tai gal tai likimas smile.gif
mano toks pat likimas del filmuotoju buvo smile.gif ... ir... neapsirikau
umn.gif
Atsakyti
Kaip suprantu Vilniuje nebrangiai filmuotojų nelabai yra, o jei yra tai kainos kanda.
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 02 09, 15:33)
Kaip suprantu Vilniuje nebrangiai filmuotojų nelabai yra, o jei yra tai kainos kanda.

man pagaliau pavyko rasti toki vyruka Vilniuj, ne visiska plesika ax.gif rekomendacijos geros, patirtis BTV, LNK, reklamoj bigsmile.gif
Bet su juo reik l. is anksto derint, nes jis daug kur sukasi. Gali filmuot+motnuot, ar tik montuot is jau esamos medziagos.
Net is prastos medziagos isspaudzia maksimalu montaza. Gerai zaidzia su muzika. Tik sake, nemegsta visokiu perdetu spec.efektu, pvz., skraidanciu angeliuku ir pan. schmoll.gif
Jei ka, rasykit i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Foma, tai apie koki operatoriu ten buvo kalba? g.gif Nes viskas kaip ir sutapo, jis vardu Vigmantas ir dirba Kauno televizijoje... nieko nebesuprantu.. unsure.gif huh.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2008 02 03, 18:19)
Turbut kad ne schmoll.gif

Labai apmazejo cia besireiskianciu merginu unsure.gif

Visos merginos jau istekejo ir vestuviu jau tiek nebebus:)
Atsakyti
QUOTE(Lotuliuke @ 2008 02 08, 19:15)
Laba mergaites 4u.gif
bet siandien dar prisiskambinome Andriui is Kretingos, apie abu atsiliepimai labai geri ...

pas mane buvo andrius is kretingos ir filmu esam patenkinti 120% wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 01 29, 12:38)
Niu planuotojas pasidalinkit gerais ir nezinomais filmuotojais, kurie neplesia 2000lt  smile.gif

Va cia (www.2cut.lt) nebrangiai ir gerai, mus ir fotkino, ir filmavo, tai graziai ir greitai sumontavo visa filma. Viena ilgesne versija, kita trumpesne. Dar ir isnuotrauku sumontavo toki kaip filma. Ir mokejom uz filmavima kazkur ~1500.
Atsakyti
O gal kuri turi atsiliepimu apie operatoriu Kestuti Varna??? Is anksto aciu smile.gif
Atsakyti