Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie GALERIJĄ

QUOTE(pakalnutė @ 2005 12 30, 14:09)
Skaičiau Svajūnės nuorodas ir man pavyko susidėti nuotraukas į galeriją assa.gif  assa.gif  assa.gif
Bet kaip tik dabar ta ilga užrašymą iš pagrindinio lango panaikinti, o tik palikti prierašą g.gif

Rasai taip (gali nukopijuot visa si koda i savo parasa wink.gif):

CODE
[URL=adresas supermamoj]Mūsų šviesuliukai[/URL]
Atsakyti
aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Vikšreli tu angel.gif
Tik nesuprantu kodėl man nesigavo taip iškart, bet gal dar suprasiu ax.gif Aš juk mokausi mirksiukas.gif
notworthy.gif
Atsakyti
Tai norint tas nuotraukas mažinti , kaip sprantu reik turėt kažkokią įpatingą programą? jei jos neturi tai ir nesumažinsi?
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 01 18, 15:58)
Tai norint tas nuotraukas mažinti , kaip sprantu reik turėt kažkokią įpatingą programą? jei jos neturi tai ir nesumažinsi?

Ne, nesumazinsi rolleyes.gif
Atsakyti
norejau susikurti nauja albuma ir man neleido verysad.gif
parase,kad virsijau albumu skaiciu,nors pries tai buvo du albumai sukurti, pratryniau kitas nuotraukas....vistiek neleido. Poto istryniau viena albuma ir pasilikau tik viena....ir vistiek raso,kad virsijau albumu skaiciu.KAS CIA PER ...?

nesuprantu....help!!!!!
g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 02 04, 00:32)
Ten buvo programinė klaida  ax.gif .
Dabar jau sutvarkiau, turėtų veikti.
Jei kažkas bus ne taip, rašykite, bandysime bendrom jėgom įkelti.

----------------------------------------------------------------------------
Dar norime visiems patikslinti šios galerijos paskirtį:


Galerijoje supermama.lt forumo nariai gali patalpinti savo asmenines, šeimos švenčių, kelionių, mažylio /-ių nuotraukas nuotraukas bei  supermamų susitikimų ir renginių fotografijas. Nuotraukos, patalpintos galerijoje, yra skirtos peržiūrai, pasigrožėjimui, pakomentavimui, o ne  komerciniams tikslams.

Todėl narių albumai, kuriuose bus publikuojamos įvairių parduodamų daiktų/drabužių/avalynės/baldų/kosmetikos priemonių ir pan. nuotraukos, bus trinami be įspėjimo.


MIELA, SUPER MAMA, BUKIT MALONI, PADEKIT MAN. tongue.gif LABAI NORIU SUSIKURTI PRIE PARASO NUORODA I GALERIJA, KURIOJE BUTU MANO NERINIAI. LABAI NORIU SIUSTI I RANKDARBIU TEMA. O GAL PATARTUMET KA NORS. LABAI PRASAU, JEI NESUNKU APRASYKIT EIGOS ZINGSNIUS, KA SPAUST IR TT. LABAI GERAS IR AISKUS BUVO APRASYMAS DEL LINIUTES ISIKELIMO. TIK KAI JI PERSKAICIAU, TADA TIK SUPRATAU IR PAVYKO. KA PADARYSI, KAD AS blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aura Sur @ 2006 03 10, 16:37)
MIELA, SUPER MAMA, BUKIT MALONI, PADEKIT MAN.  tongue.gif LABAI NORIU SUSIKURTI PRIE PARASO NUORODA I GALERIJA, KURIOJE BUTU MANO NERINIAI.

Jau buvo rašyta taisyklėse, kad Galerija nėra skirta nėriniams, rūbams ir pan... rolleyes.gif Geriausiu atveju galiu patarti kelti savo nuotraukėles į internetą http://photobucket.com (prieš tai susikūrus ten savo account'ą). O jau iš ten - į Supermamą tongue.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas pagelbes, nes ka bebandyciau savo nustatymuose pasikeisti man ismeta pranesima :"Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose."
Bandziau keltis logotipa, bandziau keltis nuotraukas i galerija isvis sako kad neturiu teisiu nebesuprantu, esu naujoke, bet kam mums skriausti taip:(. Man cia labai patinka ir noriu buti kaip ir visi:)

papildau
oj...logotipa ikele...valio...kame beda tada kodel neleidzia galerijos pildyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dendule: 29 balandžio 2006 - 22:36
QUOTE(dendule @ 2006 04 29, 22:36)
oj...logotipa ikele...valio...kame beda tada kodel neleidzia galerijos pildyti?

Galeriją galima kurtis tik surinkus 20+ žinučių tongue.gif
Atsakyti
Negaliu sukurti albumo...rašo Jūs viršijote leidžiamų sukurti albumų skaičių, kaip aš jį viršijau, jei sukūriau tik vieną ir įkėliau tik vieną nuotrauką.
Atsakyti
Dalyvis gali sukurti tik vieną albumą.
Atsakyti
Pastebejau, kad prie ikeltu nuotrauku yra parasyta: Atsisiuntimų skaičius: ...
Ar galima suzinoti kas jas atsisiunte 4u.gif
aciuks.gif
Atsakyti