Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie GALERIJĄ

Sakykit ar galiu pataisyti nuotraukytes pavadinima. Vienoj nuotraukytei esu uzrasiusi, kad dukrytei 7men. Istikruju jai ten 5,5men., padariau klaida ir noreciau istaisyti g.gif Norejau pati, bet neradau, kaip tai galeciau pakoreguot doh.gif O gal tureciau ja istrint ir tik per nauja idet doh.gif doh.gif

Ir dar : ar galima trinti tik viena nuotraukyte, ar jos automatiskai trinamos visos, kai paspausiu : "trinti" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2005 08 24, 00:08)
jo buk gera parasyk kaip suspausti foto

Aš "spaudžiu" su programa Paint Shop Pro. O kaip su Photoshopu, tai nž, jos neturiu.... Bet kiek prisimenu, tai apdirbant nuotrauką/paveiksliuką ir išsaugant turi duoti pasirinkti kiek proc nori, kad suspaustų.
Atsakyti
QUOTE(anasar @ 2005 08 28, 21:52)
Kas galite, atsakykiteį šį klausimą


Nukopijuok galerijos adresa, po to savo valdymo skyde spausk "Redaguoti parasa", po to spausk langeli "http://" , istatyk ten adresa ir spausk "OK", issoks dar lentele, tai joje parasyk koki nori pavadinima ir "OK" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2005 08 28, 22:50)
Nukopijuok galerijos adresa, po to savo valdymo skyde spausk "Redaguoti parasa", po to spausk langeli "http://" , istatyk  ten adresa ir spausk "OK", issoks dar lentele, tai joje parasyk koki nori pavadinima ir "OK"  mirksiukas.gif



kai visa tai padarau man ismeta uzrasa "Klaida naudojant BBCode. Atidarytų žymių skaičius nesutampa su uždarytų žymių skaičiumi".kodel??? jau antra diena darau ir vis tas pats cry.gif cry.gif padekit kas galit

help.gif help.gif
Atsakyti
Sveiki. Reik pagalbos ax.gif Noriu ideti salia savo posto nuotraukėlę. Anksčiau leisdavo. Nors buvo ir didesnes apimties nei 30Kb. Tiesiog užrasydavo kiek aš išnaudoju iš savo leistinų KB ir tiek. O dabar viskas kaip ir tas pats vyksta, bet paveiksliuko nerodo - vietoj to baltas langelis su raudonu kryžiuku sad.gif Formatą tą patį naudoju kaip ir anksčiau .jpg Ką as darau ne taip?

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti

 ! 
“Nekomercinė” galerijos paskirtis:

Galerijoje supermama.lt forumo nariai talpina savo asmenines, šeimos švenčių, kelionių, mažylio /-ių nuotraukas nuotraukas bei  supermamų susitikimų ir renginių fotografijas. Nuotraukos, patalpintos galerijoje, yra skirtos peržiūrai, pasigrožėjimui, pakomentavimui, susipažinimui su savo virtualiais draugais,  o ne  komerciniams tikslams. Todėl narių albumai, kuriuose bus publikuojamos įvairių parduodamų daiktų/drabužių/avalynės/baldų/kosmetikos priemonių ir pan. nuotraukos, bus trinami be įspėjimo.
Atsakyti
schmoll.gif tikrai prastai atrodo, kai tarp gražių leliukų veidelių aptinku kokius batus ar kelnes ar kažką panašaus.
Atsakyti
Ar yra galimybė paveikslėlius keisti vietomis? Dabar seniausiai įkeltas paveikslėlis yra paskutinis albume, o naujausiai - pirmas. Ar galiu įkelti naują paveiksliuką į albumo pabaigą arba sukeisti vietomis įkėlus?
Atsakyti
Nezinau ar cia rasau, jei ne cia tai patarkit kur blush2.gif Kodel man negalima rasant teksta ideti kokio nors paveiksliuko ar nuotraukeles?Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(kriauklyte55 @ 2005 11 04, 17:44)
Nezinau ar cia rasau, jei ne cia tai patarkit kur  blush2.gif  Kodel man negalima rasant teksta ideti kokio nors paveiksliuko ar nuotraukeles?Ka daryti?

Jeigu iš interneto – gali.
Jeigu iš savo kompiuterio – tik tose temose, kur rašant atsakymą apačioje yra funkcija Browse.
Pasiskaityk čia ir čia, ir kitas šito skyriaus temas, pravers.
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 02 09, 18:11)
Nuotraukos tokios kokios leidžiamos ir  Štai mes kokie skyrelyje: 30 kb.

Ir į foto albumą tik tokio dydžio nuotraukas galima įkelti? gal ir ne šitoje temoje klausiu , bet gal tada kokią nuorodą kas įmestų, jei žino kur pasiskaityt galiu. Nes iš kompo man neįkelia, nes rašo , kad per didelės. O iš interneto, kur mažesnes turiu iš vis neįkelia.
Atsakyti
Noriu paklausti kodel i galerija neina ikelti nuotrauku darytu su webcamera? Visada kiek bandau ikelti raso man kad klaida ir pasiziuerti i pagalba, bet nerandu pagalboje nieko kas man padetu. Gal neatitinka formatas? Nezinau nei ka daryti...Aciu uz atsakyma is anksto 4u.gif
Atsakyti