Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(eita @ 2004 02 03, 11:51)
Maniškė jau mokosi 3 klasėje. Labai patenkinta, pradžioje gal ir sunkoka su tais terminais, bet vėliau ok.

Mano dukra taip pat trečią choro klasę Dvarionkėj pas mokytoja Elvyrą lanko rolleyes.gif
O egzaminai Dvarionkėj būna ir gegužės mėnesį, o vasaros pabaigoj iškabina sąrašiukus.
Atsakyti
Norge,taviske jau bus antroke kitais metais? tai pats laikas turbut i muzika,o pirmokei gal dar ankstoka...
makuke,eita,o kas vaikus i muzika vezioja ar pacios vaziuoja?
Atsakyti
Mamulia, taip, maniske bus antroke, bet metu tai jai bus septyneri (jai septyneri sueis uz poros menesiu).

Dar iskilo dilema: koki pianina pirkti? Tikra (na, mechanini) ar elektronini. Vakar su vyru ilgai gincijomes. Na, as linkus nusileisti, nes tai tik pianinas... Bet del sventos ramybes noreciau isgirsti ir profesionaliu ivertinimu wink.gif . Zodziu, vyras pasisako uz kokybiska elektronini, nes:
- jis nera griozdas - kraustantis kur galima kartu tampytis be vargo, ne tik po miesta, bet ir po pasauli;
- namuose nebus triuksmo, nes galima groti su ausinem (o skalambymas trukdys jam skaityti tai jau tikrai.... sad.gif );
- kokybiskas elektroninis maximaliai artimas paprastam- yra ir pedalai, ir klavisai reaguoja smarkiau ar stipriau juos paspaudus;
- jei tai bus elektroninis, tai ir jis gales kada kokius b umcikus pagroti, o su paprastu nesigautu smile.gif .

As uz paprasta, nes:
- man rodos, niuansus kokius tai lengviau isgauti paprastu (nors , ka as zinau...);
- grojant su paparstu ipranti prie vieno aukscio pianino, o elektroninis, kiek isivaizduoju, bus tik lenta;
- ir is vis- tikras daiktas geriau nei jo falsifikatas dry.gif .

Deja, pati matau, kad mano argumentai tokie jau skysti...Bet kazkaip nesitiki, kad elektroninis gali buti visapusiskai geresnis huh.gif .

A?



Atsakyti
Pirmus metus vedžiojom. Po to kai atsirado mažoji, didižioji vaikšto pati. O ir nelabai toli nuo namų - tik 3 stotelės, arba 15 min pėstute.
Man labiau prie širdies yra paprastas pianinas. Man jį prieš daug metų padovanojo senelis. Juo grojau aš, mano sesuo, dabar dukra. Be to, grojant mokykloje ir namie panašiu instrumentu lengviau jį įvaldyti. Čia mano nuomonė.
Atsakyti
Maniske lanko nuo 5m. Nemanau, kad ji turi kazkokia isskirtine klausa, bet mes stengiames, kad ji lavintusi kuo ivairiapusiskiau, todel ir leidziam i muzikos mokykla smile.gif, lygiai kaip ir kitus burelius. Be to stengiuosi, kad ji iprastu buti kuo daugiau uzsiemusi, t.y. jai suteikti platesnes galimybes rinktis. Bet nuo 5 tik paruosiamoji, o tikra pirma, kaip ir vidurine, nuo 7m rolleyes.gif
Atsakyti
Atsiimu visus priekaistus elektroniniams pianinams. Akropolyje pasiziurejau geru elektroniniu pianinu- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 02 02, 12:09)
Maniske fortepiono klase lankys nuo kitu metu. Gal yra mamu, kuriu vaikai lanko jau? Gal galit papasakoti apie stojamuosius egzaminelius, apie uzsiemimu intensyvuma, geresnes muzikos mokyklas Vilniuje? Labai lauksiu.

vyro mergaite pradejo nuo O klases muzikos mokykloje, taip jau 7 ti metai (su O 8ti).
Nzn ar noreciau, kad mano vaikas taip kankintusi g.gif atrodo, mergaite ir klausa turi ir siaip , bet kai ji man pasake, jog jai ta muzika tas pats lyg shuda laizytu, tai blink.gif
atrodo, groja , pagroja namie viskas normaliai , ant kokio 8-9 traukia.
Ateina egzaminas- pareina tryda,stresai- didziausias pazymys 7 sad.gif
mokslams mokykloje labai kliudo. Kitiems vaikams nekliudo, bet ji tokia flegma , kol pamokas padaro , mes uzmiegam, ner kas patikrina - dvejetu prisirinkusi sad.gif
Jaunele vedame i Jamahos muz mokykla- jai labai patinka , kaip bus veliau dar nzn.Vyras sako:" pakaks man tu muziku"
Atsakyti
mano lanko pirmi metai (pradejom 4 m)-ankstyvasis ugdymas. Jau valdo dudele ir metolofona rolleyes.gif ,dainuoja.. thumbup.gif kitais metais egzas ir jei nores toliau varys, nors desiu pastangas, kad noretu, nes tai papildomas uzimtumas, nuo 1 metu zyzia kad nori ismokt grot gitara, tai neapsikentus nuvedziau ir isimties tvarka pradejo lankyt, o ateity teks primint, kad reik laikytis savo zodzio:pradejai tai ir kol neismoks grot gitara lankys muzikalke, kita vertus tai mano neissipildziusiu svajoniu pasekme-visada svajojau muzikuoti, del to neatleisiu tevam niekad, kad nesudare salygu..Plius muzika dar niekam nepakenke thumbup.gif o ir vienas pigesniu (nei sokiai pramoginiai)veiklu
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 02 04, 09:15)

Dar iskilo dilema: koki pianina pirkti?

dar apie pianinus. As tai ne profesionale, bet manau,kad klasikineje mokykloje siulys pirkti fortepiona, o kas ne tokie konservatyvus, pasiulys elektronini pianina biggrin.gif
Mociute buvo nupirkusi savo anukelei pianina.
per praejusiais Kaledas vyras nupirko Yamaha, tai visi nebepasidalina. Su ja fainiau. Na, musu ner is tu brangiuju (apie 1000 litu kainavo su nuolaidom), tai tu pedalu nera. bet siaip garsas geras.Visokiu garsu yra biggrin.gif
dabar pianina pardavem blink.gif ir nusipirkom sofa. Mociute vos musu nepakore blink.gif
As klausiau vyro dukters kuriuo instrumentu geriau groti, tai ji linksta i Yamaha, tik jai truksta pedalu wink.gif su yamaha daugiau galimybiu.Cia ji taip sako.
O kas keisciausia, kai nupirkom ta Yamaha, tai jau nebesako, kad groti tai tas pats , kas suda laizyti laugh.gif
Atsakyti
Siandien dukra istojo i Dvariono mokykla i fortepiono klase clap.gif . Sake, butina nusipirkti pianina.

Musu sirdis labiau linksta prie elketroniniu. Ir kaimynams galvos skausmo nebutu, ir mums smegenu nekaltu trampampam nuo ryto iki vakaro blink.gif .

Gal kas zino, kur galima gauti gera nauja elektronini pianina, bet pigiau, nei parduotuvej? Nes kainele gero- oioioio... blink.gif
Atsakyti
Kainos tikrai nemazos.. Priklauso nuo tembru skaiciaus, aktyvios/neaktyvios klaviaturos.. Labiau sukonkretink uzduoti pls., itraukdama numanoma kaina, gali ir az.. Galesiu paklausineti konkreciai..
Beje, jei i fortepiono klase, tai nzn, kaip cia tie elektroniniai praeis.. nebent nauji vejai papute..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bassvoice: 28 gegužės 2004 - 15:33
QUOTE (norge @ 2004 05 28, 15:14)
Siandien dukra istojo i Dvariono mokykla i fortepiono klase clap.gif .

o mūsų baigė 7 klases clap.gif biggrin.gif
Atsakyti