Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE (Bassvoice @ 2004 05 28, 15:30)
Beje, jei i fortepiono klase, tai nzn, kaip cia tie elektroniniai praeis.. nebent nauji vejai papute..

nepraeina laugh.gif baisiai kritikuoja laugh.gif
Atsakyti
Tuja, sveikinu! Baigti- kur kas solidziau, nei istoti thumbup.gif . Saunuole!

O del to kritikavimo elektroniniu pianinu.. .Tai girdejau, kad skirtingi tie pianinai buna. Uosvis, kompozitorius, sake, kad viena garsi muzikante namuose "treniruojasi" su elektroniniu. Jis ne neitare, kol viename leidinyje foto nepamate smile.gif . Jis sake, kad nieko baisaus tas geras elektroninis. Tik vat konkreciu modeliu jis nezino...

Tai mes ir ieskom gero, max atitinkancio fortepiono charakteristikas, tik kad su ausinem butu galima... Nes visos tos gamos kelias val. per diena- nehumaniska kazikaiptai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 05 30, 11:47)
Nes visos tos gamos kelias val. per diena- nehumaniska kazikaiptai... unsure.gif

gal ir nehumaniska,bet su ausinemis vaikui nesveika. Yra irodyta,kad ausiniu itaka klausai neigiama,ypac vaikams. O as is patirties galiu pasakyti,kad dirbu tas "kelias valandas" su ausinem-vakare skauda galva,tampu jautri triuksmui...
Atsakyti
ačiu , merginos už sveikinimus, nes tikrai vargo buvo, noro mesti buvo ir jeigu ne močiutė , vietinės reikšmės muzikos vadovė , kažin ar būtų mergaitė baigusi. Konservatorijoje turėjo labai reiklią, bet piktą mokytoją, kuri daužydavo per nagus mad.gif atmušo norą mad.gif
vien per ją perėjo į vaikų Muzikos mokyklą . Ten gavo nuostabią mokytoją, kuri vėl sudomino muzika,atėjo noras toliau stoti į konservatoriją po 8 klasių. clap.gif
Ji muzikė nebus, bet , manau, muzika pravers gyvenime.
dėl ausinių; nuolat gi nesėdi su tom ausinėm, gal ir nesveika pastoviai g.gif
O man asmeniškai patinka , tegu tik barškina tą gamą, manęs neerzina, nebent daužytų kumščiais laugh.gif
Makuke, mes- ne Vilniečiai rolleyes.gif mes iš mažesnio miesto rolleyes.gif
Norge, jei uošvis kompozitorius, anūkams privaloma muzikuoti ir išmanyti muziką biggrin.gif
Atsakyti
Norge > Pasidomesiu..
Tuja > Muzika, soki, literatura, kitus menus privaloma ismanyti visiems, nepriklausomai - yra, buvo ar ne seimoje menininku smile.gif
Atsakyti
Tuja, na ir nepastabi gi aš biggrin.gif
Visiškai sutinku, kad su muzika, šokiu, literatūra draugauti turi kiekvienas
Atsakyti
sorry, jei neatidziai isiskaiciau i jusu argumentus uz elektronini aparata, bet as matyt esu konservatyvi ir kaip mokytis neakustiniu instrumentu neisivaizduoju.. noreciau, kad vaikai groti ismoktu tikru pianinu, tikru smuiku arba tikra fleita o ne elektroniais pakaitalais kad ir kaip progresyviai keistusi pasaulis.
Atsakyti
Smagu kai vaikai muzikuoja ir leisti tikrai reik .nors maniske mergina tikrai nenorejo ,berniuka leisim tikrai.
Mano krikso dukra baige smuika tai dabar labai patenkinta,o buvo visko wink.gif
dabar stojo i VU tai buvo klausos ir tarties egzaminas. Klausa puikiausiai praejo ,o isgirdus kad groja smuiku egzaminatore sake jei galetu ir dabar priimtu, bet visdelto kazka pasizimejo.Beje ji zada jei istos i universitete butinai dalyvauti saviveikloj,sako kad smagu .
gerai kad uzsiima tokia veikla,puiku leiskim savo vaikus muzikuoy thumbup.gif
Atsakyti
Žiūriu daugiausiai vaikučiai lanko fortepijoną arba smuiką.O mano mergaitė šiemet pasirinko kankles g.gif Į fortepijono ir smuiko klases buvo per didelė, akordeono ir pučiamųjų nenorėjo.man keistas jos pasirinkimas, bet neprieštaravau.ką manote apie kankles?
Atsakyti
Tai nusipirkom CLP-115. Tai vat- derekites parduotuveje su vyresnybe, ir bus tos nuolaidos clap.gif .

Misliuke, del kankliu. Labai grazu. Mano sesuo, baigusi fortepiono klase, dar sumaste viena instrumenta pasimokyti, tai stojo i muzikos mokykla antra karta- i kankles smile.gif . Vienas malonumas buvo klausytis jos "mokslu" namuose. Tik, kiek pamenu, pirstu pagalveles labai sukieteja. Aisku, tai niekis, juk vizualiai to nesimato. Bet vat kai krauja is pirsto jai eme, tai sesute net lostelejo- trakst, kaip kokia drambliuko skura laugh.gif . Bet tai tikrai nieko. Plius, ilgiau nepagrojus, vel ta odele normali pasidaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 14 rugpjūčio 2004 - 13:36
gitaristų pištai irgi tokie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 03 16, 11:38)
mano lanko pirmi metai (pradejom 4 m)-ankstyvasis ugdymas. Jau valdo dudele ir metolofona rolleyes.gif ,dainuoja.. thumbup.gif kitais metais egzas ir jei nores toliau varys, nors desiu pastangas, kad noretu, nes tai papildomas uzimtumas, nuo 1 metu zyzia kad nori ismokt grot gitara, tai neapsikentus nuvedziau ir isimties tvarka pradejo lankyt, o ateity teks primint, kad reik laikytis savo zodzio:pradejai tai ir kol neismoks grot gitara lankys muzikalke, kita vertus tai mano neissipildziusiu svajoniu pasekme-visada svajojau muzikuoti, del to neatleisiu tevam niekad, kad nesudare salygu..Plius muzika dar niekam nepakenke thumbup.gif o ir vienas pigesniu (nei sokiai pramoginiai)veiklu

Nedaryk mano tevu klaidos doh.gif

Trumpai papasakosiu - as irgi vaikystej baaaaisiai norejau i muzikalke. Issikovojau sunkiai sia teise, bet pries mokslo metus mano tevas man pasake, kad jei man atsibos ar pan. as vis tiek privalesiu lankyti, nes kitaip bus bash.gif ... Lankiau dvarionke, nezinau, kaip dabar, bet tuomet ji turejo visas galimybes buti nominuota tobuliausia stagnacijos mokykla, taigi po pirmos pamokos as supratau, kad ne velnio ten nenoriu (buvo baisinga solfedzio pamoka dry.gif ). deja, bijojau apie tai prisipazinti kokius 5 metus. Na, po 5 metu, kai nebebijojau, jau buvau didesne, tai pasiryzau baigti visas tas klases. Bet visus tuos metus KENTEJAU, nors mano tevai iki siol apie tai net neitaria. prisimenu, kaip jie stebejosi, - is kur jos tas uzsispyrimas...

Tiesa sakant, nors paskutinese klasese muzika man sekesi visai neblogai ir mokykla baigiau vien penketais, dabar is viso to turiu beveik nuli. Nes lankiau per prievarta. Tiesa, turejau dar viena uzdavini - apsimetineti pries visa gimine, kad man visa tai labai patinka ir neatsibosta.
Atsakyti