Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė-padėjėja

Grįžau pasidalinti patirtim. bigsmile.gif

Turiu jau nuo vasario mėn padėjėją - auklytę. Tai paskutinio kurso studentė, pati dar neturinti vaikų, bet puikiai mokanti su jais sutarti. Ateina beveik kasdien po 3 val ir daugiau (dažniausiai tarp dienos miegų). Būna ir kartu su manim, ir mane porai valandų išleidžia, pasilieka su dvynukais viena. Tikrai gyvenimas palengvėjo ją suradus. thumbup.gif

O ieškojau ui visaip - ir čia SM,ir skelbiu.lt, ir "Noriu" laikraštyje dėjau skelbimus, klausinėjau kaimynų, pažįstamų. Minusas ne vienai galimai kandidatei buvo tas, kad vis tik darbas tik kelioms valandos, taigi ir uždarbio ne tiek, kiek būt su vaikučiais ištisai. Na, bet atradau tinkamą žmogų ir tuo džiaugiuosi. bigsmile.gif
Atsakyti
Emile, labai tau ačiū už atsakymą! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2008 04 15, 22:37)
Grįžau pasidalinti patirtim.  bigsmile.gif

Turiu jau nuo vasario mėn padėjėją - auklytę. Tai paskutinio kurso studentė, pati dar neturinti vaikų, bet puikiai mokanti su jais sutarti. Ateina beveik kasdien po 3 val ir daugiau (dažniausiai tarp dienos miegų). Būna ir kartu su manim, ir mane porai valandų išleidžia, pasilieka su dvynukais viena. Tikrai gyvenimas palengvėjo ją suradus.  thumbup.gif

O ieškojau ui visaip - ir čia SM,ir skelbiu.lt, ir "Noriu" laikraštyje dėjau skelbimus, klausinėjau kaimynų, pažįstamų. Minusas ne vienai galimai kandidatei buvo tas, kad vis tik darbas tik kelioms valandos, taigi ir uždarbio ne tiek, kiek būt su vaikučiais ištisai. Na, bet atradau tinkamą žmogų ir tuo džiaugiuosi.  bigsmile.gif

O kaip radai? Idomu ar butu imanoma rasti auklyte-padejeja su vairavimo patirtim.. ir teisem vairuotojo aisku biggrin.gif Ar cia nerealiai isisvajojau? Nepilnai dienai.
Atsakyti
As auginu tik viena vaika bet jam dar ir tik 3men kadangi labai norejau nevien buti su vaiku o ir truputi dirbti (su vyru turim savo versla) kai vaikui buvo 1men padaviau skelbima internete atsiliepe visokios ir normalios ir baisios bigsmile.gif paskui jau nleidau rankas nes tokio mazo niekas nenorejo arba salygos buvo kosmines (nors atrodo ir mes daug mokam) ir paskui radau nuostabia moteri kiekviena diena sakau aciu dievui kad ja turiu, ji ateina puse 8 isleidzia mus su vyru i darba as gryztu apie antra val (dazniausiai) ir tada pavalgau ir ja paleidziu (nors esam sutare iki 6val) bet kai reikia ji ateina sestad ir kartais ilgiau pabuna iki7val zodziu ivairiai, bet ji nuostabi, visada isplauna nama, padaro valgyti mums, islygina skalbinius, pataiso vaiko rubus (jei kas suplysta) , isveda vaika i lauka, skambina man diena ir pasako kaip sekasi, net vaikui koijnytes vilnoines numezga!!!!! Zodziu auksas, as gryztu ir galiu but su vaiku ir nesirupint del buities, o ir kaip zmogus linksmas.Zodziu tu tfu pasiseke. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga197733 @ 2008 12 19, 20:11)
As auginu tik viena vaika bet jam dar ir tik 3men kadangi labai norejau nevien buti su vaiku o ir truputi dirbti (su vyru turim savo versla) kai vaikui buvo 1men padaviau skelbima internete atsiliepe visokios ir normalios ir baisios bigsmile.gif paskui jau nleidau rankas nes tokio mazo niekas nenorejo arba salygos buvo kosmines (nors atrodo ir mes daug mokam) ir paskui radau nuostabia moteri kiekviena diena sakau aciu dievui kad ja turiu, ji ateina puse 8 isleidzia mus su vyru i darba as gryztu apie antra val (dazniausiai) ir tada pavalgau ir ja paleidziu (nors esam sutare iki 6val) bet kai reikia ji ateina sestad ir kartais ilgiau pabuna iki7val zodziu ivairiai, bet ji nuostabi, visada isplauna nama, padaro valgyti mums, islygina skalbinius, pataiso vaiko rubus (jei kas suplysta) , isveda vaika i lauka, skambina man diena ir pasako kaip sekasi, net vaikui koijnytes vilnoines numezga!!!!! Zodziu auksas, as gryztu ir galiu but su vaiku ir nesirupint del buities, o ir kaip zmogus linksmas.Zodziu tu tfu pasiseke. smile.gif

Super thumbup.gif O kaip radai - skelbimas spaudo, internete?????
Atsakyti
Turim ir mes padejeja, susiradau o tiksliau ji mane susirado man paskelbus apie aukles paieskas skelbiu.lt
Kas sunkiausia ieskant tokios auklytes tai kad retas zmogus sutinka dirbti su seimininke kartu, na bent man toks vaizdas kilo. Daug kandidaciu pareiske nora buti vienos su vaikais blink.gif Tada ir mano vaizduote pradejo ne itin malonius vaizdus piesti... na bet susiradom puikia auklyte, esam labai ja patenkinti. Daznai ji mane isleidzia ir su maziais pati viena buna. Juos migdo, rengia, maitina, jei reikia kosyte isverda smile.gif O siaip buna kad ir kartu bunam, as tada kazka tvarkaus, ar su vyresneliu galiu uzsiimti, su juo kur nueiti ir pan.
Nors is bedos aisku galeciau ir viena vaikus auginti, bet sunkiau butu jei reiktu kur iseiti, mociutes negali vaiku paziuret, vyras dirba, o buna tokiu situaciju kai reikia reikalus tvarkyt, pas gydytojus nulekt, vyresneli is darzelio parsivest ax.gif O dabar su auklyte daug lengviau viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 04 sausio 2009 - 23:16
mes irgi pamazu planuojames ieskoti tokios auklytes - pagalbininkes, nes man sunku jau darosi su pilvuku ir dukryte. Tik va neprisiruosiu tu paiesku daryt, nes neisivaizduoju nuo ko pradet, kokia alga siulyt, kokiais kriterijais remtis atrenkant zmogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2009 01 05, 00:15)
Turim ir mes padejeja, susiradau o tiksliau ji mane susirado man paskelbus apie aukles paieskas skelbiu.lt
Kas sunkiausia ieskant tokios auklytes tai kad retas zmogus sutinka dirbti su seimininke kartu, na bent man toks vaizdas kilo. Daug kandidaciu pareiske nora buti vienos su vaikais  blink.gif Tada ir mano vaizduote pradejo ne itin malonius vaizdus piesti... 

aukliauju jau daugiau negu 10 metu,buvau ir aukle padejeja,tai galiu pasakyt,kad tikrai yra daug sunkiau but kartu su mama,nebent vaikas butu 4-5metu,tai tada ner skirtumo,ar vieni ar ne,o su mazuliukais tikrai lengviau kai vieni,kai kartu, tai viena minute kazka veiki,o po akimirkos jau mamos reikia,o ir oziukai dazniau pasirodo,kai mama salia, pastebejau, kad su vaikeliu lengviausia buti,kai juo rupinasi vienas suauges zmogus, neveltui liaudies ismintis sako: Devynios aukles-vaikas be galvos. Taigi kai aukle linkusi viena priziuret vaikeli,nereikia galvot kad ji kokia monstre, kad viena likus kankinimais uzsiims, juk kiekvienas esant galimybei rinktis, pasirinks ramesni lengvesni darba.
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2009 08 20, 11:32)
aukliauju jau daugiau negu 10 metu,buvau ir aukle padejeja,tai galiu pasakyt,kad tikrai yra daug sunkiau but kartu su mama,nebent vaikas butu 4-5metu,tai tada ner skirtumo,ar vieni ar ne,o su mazuliukais tikrai lengviau kai vieni,kai kartu, tai viena minute kazka veiki,o po akimirkos jau mamos reikia,o ir oziukai dazniau pasirodo,kai mama salia, pastebejau, kad su vaikeliu lengviausia buti,kai juo rupinasi vienas suauges zmogus, neveltui liaudies ismintis sako: Devynios aukles-vaikas be galvos. Taigi kai aukle linkusi viena priziuret vaikeli,nereikia galvot kad ji kokia monstre, kad viena likus kankinimais uzsiims, juk kiekvienas esant galimybei rinktis, pasirinks ramesni lengvesni darba.


Visiškai sutinku su jumis. Aš taip pat aukle dirbu, ir galiu pasakyti, kad kai mama ir as būname namie, vaikelis būna daug irzlesnis, rodo ožiukus, atrodo ir pas mama nori lėkti ir pas mane. Bet tik mama išeina pro duris, vaikeliui patampu geriausia drauge ax.gif . Žaidžiame, dūgstame, šokame, dainuojame. Žodžiu mama tom valandom būna pamiršta mirksiukas.gif ir kai mama gryžta būna ašarų pakalnė, kad aš išeinu smile.gif . Taigi manau, čia nieko blogo, kad auklė nori būti viena su vaikeliu, tiesiog lengviau susitvarkyti, nei kai ir mama puola prie vaikelio raminti ir auklė. smile.gif
Atsakyti
Visiškai nesutinku schmoll.gif Patirtis mano sako, kad jei auklė nuožirdžiai užsiima, vaikui įdomu, tai mama jo neprisišauks.. Na , o jei pribegs, tai apsisukęs ir vėl lėks pas auklę, kuri sugeba užimti prigalvot veiklos.. O, migdys ar valgydins mama ar auklė, čia susitarimo reikalas? Ir nė viena mama , nedarys tragedijos, jei pavalgydins kokį kartą ir pati.. Aišku, jei matys, kad auklė tikrai nuoširdi savo darbe..
Atsakyti
na,aš visiškai nesivaržau vaikų-galiu dainuot nepataikydama į toną kakojančios vištos balsu,vartytis kūliais,muštis pagalvėmis,lindėt po stalais ir t t...Bet jei šalia suaugęs žmogus mane stebi ir vertina-prarandu žadą
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 01 19, 11:49)
na,aš visiškai nesivaržau vaikų-galiu dainuot nepataikydama į toną kakojančios vištos balsu,vartytis kūliais,muštis pagalvėmis,lindėt po stalais ir t t...Bet jei šalia suaugęs žmogus mane stebi ir vertina-prarandu žadą


Pas mane ta pati situacija..... blush2.gif
Atsakyti