Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė-padėjėja

ko cia varzytis suaugusiuju, manot, teveliai su savo vaikuciais to nedaro, aiksu kaip diena, kad ir jie verciasi per galvas ir daro bet ka, kad tik su vaiku butu linksma smile.gif as niekada nebijojau su vaiku atvirai zaisti, ar isjausti i koki vaiko sugalvota veikeja matant jo teveliams, juk jie tave tam ir pasikviete, kad butum draugas vaikui, o ne jiems smile.gif auklytes tai tas pats kaip vaikas, tik tiek, kad nekeliantis rupesteliu 4u.gif
Atsakyti
Nesenai pasigimdėme antrą vaikiuką, o pirmagimei dar nėra 2 metukų.. Nesusitvarkau!!!! Pradžioj man padeda mama, bet jai teks vėl eit į darbą, o aš bijau likti ant ledo su dviem vaikais.. Ieškausi auklės,bet paieškos sunkios, niekaip nerandu tinkamo žmogaus. Mes užmiestyje, tai auklė turi vairuoti, be to, mama namie - tai daugeliui auklių yra minusas.. Mano vyresnėlė beprotiškai nedrąsi, tai žmogus turi būti labai šiltas, rasti priėjimą..
Vat aš ir galvoju, gal geriau vaikai blogiau prižiūrėti, bet aš pati juos žiūrėčiau.. nors tai beprotiškai sudėtinga suderint skirtingus vaikų grafikus, dar namų ruoša,maisto gaminimas...o dar ir pačiai norisi bent kartais nusimaudyt ir susitvarkyt wink.gif
Patarkit man , kurios tai esant patyrusios, ar auklė yra geras sprendimas tokiu atveju? doh.gif
neturiu su kuo pasitart.... pasamprotaukite šioje temoje
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2012 07 27, 16:35)
Nesenai pasigimdėme antrą vaikiuką, o pirmagimei dar nėra 2 metukų.. Nesusitvarkau!!!! Pradžioj man padeda mama, bet jai teks vėl eit į darbą, o aš bijau likti ant ledo su dviem vaikais.. Ieškausi auklės,bet paieškos sunkios, niekaip nerandu tinkamo žmogaus. Mes užmiestyje, tai auklė turi vairuoti, be to, mama namie - tai daugeliui auklių yra minusas.. Mano vyresnėlė beprotiškai nedrąsi, tai žmogus turi būti labai šiltas, rasti priėjimą..
Vat aš ir galvoju, gal geriau vaikai blogiau prižiūrėti, bet aš pati juos žiūrėčiau.. nors tai beprotiškai sudėtinga suderint skirtingus vaikų grafikus, dar namų ruoša,maisto gaminimas...o dar ir pačiai norisi bent kartais nusimaudyt ir susitvarkyt wink.gif
Patarkit man , kurios tai esant patyrusios, ar auklė yra geras sprendimas tokiu atveju?  doh.gif
neturiu su kuo pasitart.... pasamprotaukite šioje temoje

zinoma geras sumanymas,pabus auklyte kelias valandas su jumis ,kartu pazais ir tikrai mergyte ims ja pasitiketi,kol geri orai ir abu vaikucius gali i lauka issivesti valandelei,tuo metu galesi sau laiko skirti,o kai vaikuciai paaugs bus lengviau thumbup.gif
Atsakyti
Galima ieškotis namų ekonomės - tai darbšti šeimos pagalbininkė, šeimininkė, kuri rūpinasi ne tik namų buitimi, tvarka, maisto gamyba. Jai būtų galima patikėti aprūpinti šeimą maisto produktais, būtiniausiomis buities reikmėmis ir kitais pirkiniais, atsiskaityti už komunalines paslaugas, padėti šeimininkei rūpintis vaikais.Beabejo namų ekonomė turi išmanyti ir vaikų ir bendravimo psichologiją,mitybos ypatumus, higienos, etikos ir elgesio normas, buities estetiką ir panašiai.
Tai tiesiog antros rankos Jums.Bet tai idealu tokiu atveju,beabejo svarbiausias dalykas,kur tokį žmogų surasti.Kad būtų patikimas,atsakingas ir lankstus.
Tad sekmės ieškant.
Atsakyti
Taip, namu ekonome butu idealu, bet tokio varianto net neieskau,nes ir taip su aukliu paieskom vargstu, o kartais apima toks sazines grauzimas kad jau pati savo vaiku apeit negaliu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2012 07 28, 13:06)
Taip, namu ekonome butu idealu, bet tokio varianto net neieskau,nes ir taip su aukliu paieskom vargstu, o kartais apima toks sazines grauzimas kad jau pati savo vaiku apeit negaliu..  unsure.gif




o kurioj vietoj gyvenate.
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2012 07 28, 11:06)
Taip, namu ekonome butu idealu, bet tokio varianto net neieskau,nes ir taip su aukliu paieskom vargstu, o kartais apima toks sazines grauzimas kad jau pati savo vaiku apeit negaliu..  unsure.gif

Tai ne auklės ieškokites,o namų ekonomės,tada galėsite vaikams skirti daugiau laiko.
Ir sąžine negrauž,nes daugiau laiko galėsite skirti vaikams.
Su auklėmis problema-gerą,patikimą ir dar norinčią atlikti ruošos darbus rasti sunku.
Turite pati apsispręsti ko jus norite.Nes dabar neaišku g.gif namų ekonomė jums idealu,bet jos neieškote,dėl auklės sąžinę graužia g.gif
Atsakyti

Turite pati apsispręsti ko jus norite.Nes dabar neaišku g.gif namų ekonomė jums idealu,bet jos neieškote,dėl auklės sąžinę graužia g.gif
[/quote]

blush2.gif Taip, tikrai esu pasimetus, bet tiesiog neturiu vilties rasti ekonomes, todel meginu laime aukles ieskodama.
O mes gyvenam ant Moletu plento, keli km uz Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2012 07 28, 12:10)

blush2.gif  Taip, tikrai esu pasimetus, bet tiesiog neturiu vilties rasti ekonomes, todel meginu laime aukles ieskodama.
O mes gyvenam ant Moletu plento, keli km uz Vilniaus.

Tai ar auklę ar ekonomę vienodai sunku GERĄ rasti mirksiukas.gif
Besiskelbiančių daug,bet realiai norinčių ir sugebančių gerai atlikti savo pareigas tiesiog vienetai.Rašau iš asmenines patirties.
Dar kitas variantas pirmagimę leisti į gerą privatų darželį.Dabar kai privačių darželių begales tai čia jau tikrai atsirinktumėte,nes ir toje sferoje jų yra daug,bet tikrai ne visi verti dėmesio.Ten vaikutis būtų ugdomas,lavinamas ir bendrautų su bendraamžiais,o jūs tuo metu turėtumėte daugiau laisvo laiko dienos metu,kurį galėtumėte skirti naujagimiui ir kažkiek namų ruošai,o vakare daugiau dėmesio pirmagimei.
Bet čia tik mano asmeniniai pamąstymai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 28 liepos 2012 - 15:10
Vasarą su auklių ir kitų pagalbininkių paieška visuomet sunkiau. Palaukit, ateis ruduo, pasiūla išaug, o kainos kris;)
Atsakyti
Paskaiciusi kelis forumus vis gi supratau, kad man tikriausiai labiau reikia namu pagalbinkes.. Laukiam antro vaikiuko ir dar turim suneli 2m. Jauciu nesusitvarkysiu verysad.gif Nenoriu net pagalvoti kaip reiktu maziuka maitinant vyresneli palikti visiskai be demesio ir pireziuros sad.gif Jei vienas reks tai kitam net valgyt negalesiu paduoti doh.gif
Bet visiskai neisivaizduoju nuo ko pradeti paieskas sad.gif Jau stogas vaziuoja....
Atsakyti
Matau seniai sioje temoje niekas nesilanke, o is to ka jau spejau paskaityti matau, kad man labai reikia aukles-padejejos.. ax.gif

Laukiames antro leliuko, pirmajam 2metukai. Labai reiktu tokio zmogaus, kuris pasirupintu mano vyresneliu kai as negalesiu pasitraukti nuo mazojo sad.gif Labai bijau, kad kuris alkanas neliktu kai as bandysiu tarp ju abieju persiplest... Man nereikia, kad iki parduotuves isleistu ar su draugem kavos pagert schmoll.gif O kad mano dvimetukas baisiai neliudetu vienas ir apleistas..

Gal kas turite naujesnes patirties tokio zmogaus paieskoje ?Mes is Vilniaus..

Atsakyti