Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas

QUOTE(emilka @ 2008 02 09, 09:02)
O jos tikrai yra geriausios?  biggrin.gif  Reklamuotis gali visi..


Na, už jus nesurasiu ir recepto nustatyti patį geriausia ir kitokį -iausią neparašysiu smile.gif Tiesiog reikia išsirinkti jums labiausiai tinkančią sistemą, gerai ją išsistudijuoti ir daug domėtis įmonėmis, kurios užsiima jų pardavimu ir montavimu. Žinoma, tam reikia laiko, bet už jus niekas kita to nepadarys. Kai gerai žinai, ko nori ir ką gali reikalaut- ne taip lengva apmulkint. Be to sudarant sandorį nepatingėt pasigilint į sutartį ir kiek įmanoma reikalauti geresnių apsidraudimo sąlygų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2008 02 09, 00:29)
Superteciai! , o jus ka, man ji siulote vel .Vietos as jam turiu sociai, lubos pas mus 3.20 akscio, dabar po gipskartonio iki 310 sumazejo, bet rekuperatorius netinka, nesveika ji man turet.  schmoll.gif  Ka dar galima be jo padaryt ir su kuo? biggrin.gif

As klausiu apie vedinima be rekuperatoriaus (TAI JŪS KLAUSIATE)

MES suretėčiai ATSAKOME!


ATVERKITE LANGUS PLAČIAI- PAVASARĖJA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2008 02 09, 10:02)
Ir tai irgi tiesa .O siaip kas nors bande kveput oru is rekuperatoriaus, kuriam kokie 3-4 metai? As bandziau  biggrin.gif , tas pats kaip prie dulkiu siurblio "audra" stoveti. Ir garsas ir kvapas tas pats  blink.gif  Filtru keitimas nepadeda, o vamzdyna kas3 metai nekeisi. Iseina, geriausiais rekuperatorius - langai  rolleyes.gif


Pas ka cia ? biggrin.gif ... Prajuokinai nerealiai . Matyt tie draugeliai gyvenime filtru nekeite ir siaip svaros nemegsta .... Kaip suprast "Filtru keitimas nepadeda" ? Kitas dalykas - mes gi nezinom kas ten jiems dare , kokie vamzdziai isvedzioti ir pan. t.t ? Jeigu pas juos ka nors lievai padaryta , tai dar nereiskia , kad ir pas kitus taip buna ...
Atsakyti
klausiau žmonių įrenginėjančių. sakė tikrai galima tokia situacija, jei taupant buvo sudėti netam skirti vamzdžiai, tada juose kaupiasi dulkės ir pan., kad anskčiau taip darydavo kai kurie jurgeliai meistreliai.
Atsakyti
QUOTE(Rimokas @ 2008 02 11, 08:40)
Pas ka cia ? biggrin.gif ... Prajuokinai nerealiai . Matyt tie draugeliai gyvenime filtru nekeite ir siaip svaros nemegsta .... Kaip suprast "Filtru keitimas nepadeda" ? Kitas dalykas - mes gi nezinom kas ten jiems dare , kokie vamzdziai isvedzioti ir pan. t.t ? Jeigu pas juos ka nors lievai padaryta , tai dar nereiskia , kad ir pas kitus taip buna ...


gal pasijuokim kartu biggrin.gif . pas mus darbovieteje "Amalvos" statyta sistema su visais filtrais, ir kt. Paaiskinkit tada kodel ten kur yra oro padavimo angos lubose aplink jas lubos pajuosta nuo nesvarumu (na ne taip ziauriai, bet patamseja). ir labai daug kur esu taip mates. Taigi kaip ten su tais vamzdziais kuriuose dulkiu nera mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2008 02 11, 12:31)
gal pasijuokim kartu biggrin.gif . pas mus darbovieteje "Amalvos" statyta sistema su visais filtrais, ir kt. Paaiskinkit tada kodel ten kur yra oro padavimo angos lubose aplink jas lubos pajuosta nuo nesvarumu (na ne taip ziauriai, bet patamseja). ir labai daug kur esu taip mates. Taigi kaip ten su tais vamzdziais kuriuose dulkiu nera mirksiukas.gif .


Nevalo filtru ... biggrin.gif . Ka cia ir aiskint ... Nedaryta jokia vamzdynu praputimo profilaktika , gal buvo koks remontelis , o difuzoriu nieks nesaugojo , prisikaupe dulkiu vamzdziuose . Priezasciu gali but daug ...
Atsakyti
QUOTE(Rimokas @ 2008 02 11, 14:33)
Nevalo filtru ... biggrin.gif . Ka cia ir aiskint ... Nedaryta jokia vamzdynu praputimo profilaktika  , gal buvo koks remontelis , o difuzoriu nieks nesaugojo , prisikaupe dulkiu vamzdziuose . Priezasciu gali but daug ...

Filtras yra toks dalykas, kad priemaisa per ji arba telpa arba ne, jei uzsikisa tai uzsikisa, o ne taip, kad priemaisos pradeda lysti per uzsikisusi filtra vidun? kaip ten yra g.gif .
Ir cia kas per vamzdziu praputimo profilaktika, nieks garsiai apie tai nesneka?
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2008 02 11, 15:41)
Filtras yra toks dalykas, kad priemaisa per ji arba telpa arba ne, jei uzsikisa tai uzsikisa, o ne taip, kad priemaisos pradeda lysti per uzsikisusi filtra vidun? kaip ten yra g.gif .
Ir cia kas per vamzdziu praputimo profilaktika, nieks garsiai apie tai nesneka?


Dar gali buti , kad ortakiai nesandarus per sudurimus ir tose vietose kur jau nebesimato - po gipskartonio lubomis, kur nors akmens vatoj suizoliuoti pastogej ir pan. Pas mane sujungimus visus apejo su skystom vinim , prie kniedijimo plius , tai ramu ... smile.gif

O istraukimo ( atsiprasau ne taip parasiau pirmiau - ne praputimo , o istraukimo ) profilaktika paprasta - pries sildymo sezona nuemi nuo rekupo rankove , prijungi galinga ventiliatoriu ir trauki dulkes , kurios per vasara uzsigulejo vamdziuose . Ir taip abu paduodamo ir griztamo pagrindinius vamzdzius . Butent reiktu istraukt , nes jeigu pusit , tai lubas uznesit ... smile.gif . Kamina pries kurenimosi sezona juk valot ? O kodel rekupo vamzdziais taip nepasirupint ? biggrin.gif ... Svaros visur reikia prisilaikyt . Juk jeigu per vasara nesinaudosit rekupu , tai per 3 menesius , reik manyt , kiek tai dulkiu prisirenka i ortakius .
Atsakyti

Ar yra sandariu sklendziu kurios atsparios aukstesnems temperaturoms ,jei yra tai gal kas kokia nuorodele mesteltu? please
Atsakyti
Siandien buvau vienoje firmoje, kurie uzsiima zidiniais. Ir ka paprasiau, kad suprojektuotu sildymo sistema nuo zidinio, ortakiais. Ir ka jus galvojate, jie primygtinai bande atkalbeti mane nuo tokios sistemos, pagrindinis teiginys tokios sistemos nenaudai, tai, kad nakti stipriai girdesis ventiliatorius, o antra, vienaauksciame name sunkiai su silumos cirkuliacija, patiekiant ora per ortakius palei lubas (zinau, kad galima padaryti nuvedima palei apacia, bet estetiskumo interjerui tas neprideda).
Taigi, kadangi planuoju rengti ir rekuperacine sistema, tai vadybininko teigimu, rekuperatorius atliks zidinio ventiliatoriaus darba ir siluma paskirstys po kambarius per rekuperacines sist.ortakyna..Beeeet, reikia pasirinkti tinkama rekuperatoriu, sake, kad tokie yra, bet kadangi jie nespecializuojasi vedinimo sistemose, negalejo pasakyti koks tai aparatas.
Taigi, ka galetumete pasakyti tuo klausimu, ar teisybe jis man paporino..? smile.gif
Atsakyti
Ar kas nors darote paprasta ventiliacija be rekuperacines sistemos?
Kiek kainuoja ortakiu pastatymas?
Atsakyti
Labai prasau pasidalinti patirtimi, kaip sprendziate ventiliavimo klausimus.
rekuperacine sistema man per brangi:((
Na nejaugi nera alternatyvu? Primityvesniu, bet taip stipriai finansiskia nesuskausminanciu.
Aisku, apie vedinima atidarius langus, nekalbu.
Atsakyti