Įkraunama...
Įkraunama...

Bijau, kad mano augintinis neįkastų vaikui

Ačiū, Daiva D. Dabar ir man paaiškėjo, kodėl mano šuo taip nepalankiai vertina apkabinimą per pilvą ir pakėlimą (labai mėgstu taip daryti). Tarp savęs ir jo šitą sutvarkėm, bet su kitais, net namiškiais, nelabai leidžiasi. Rūpinausi, kas jam yra, o, pasirodo, ne toks ir neįprastas dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2009 01 16, 14:39)
Normalus tas šuo. Būna patinų, kuriems vien tik prisilietimas prie nugaros iššaukia refleksinę gynybinę reakciją, o čia dargi visas apkabinimas per pilvą. na, vis dėlto reikia kažkiek išmanyti šunų elgseną, ir nedaryti tokių provokacijų...
Vis dėlto jis sugebėjo susivaldyti ir neįkando.
Skaitykit, darykit išvadas.
http://fauna.savel.o...at=sunys;id=122
http://fauna.savel.o...at=sunys;id=351

istikruju, jus auksas biggrin.gif 4u.gif dabar ir man jau viskas aisku ir klaudos aiskio.. bandysim taisyt gaujos reikalus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 01 16, 15:28)
blink.gif mat kaip gudriai g.gif o niekur neskaitėte, negirdėjote, kad blogas šuns elgesys, tai tik blogo auklėjimo rezultatas ir eventualiai dar blogo veisimo? taigi išvada, kad pats ir kaltas dėl savo šunies visais atvejais, jei nemokėjai auklėti arba pirkai bala žino kaip ir kur rolleyes.gif


Visiškai pritariu, tačiau nei dėl vienos klaidos nesukurčiau rizikos savo vaikui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilija13: 16 sausio 2009 - 15:04
QUOTE(emilija13 @ 2009 01 16, 15:02)
Visiškai pritariu, tačiau nei dėl vienos klaidos nesukurčiau rizikos savo vaikui.

tai kam iš viso įsigijote šunį, jei toks požiūris? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 01 16, 16:14)
tai kam iš viso įsigijote šunį, jei toks požiūris? blink.gif

O tai jūs laikytymėt šunį, net jeigu jis grėmę Jūsų vaikui keltų?
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2009 01 16, 15:19)
O tai jūs laikytymėt šunį, net jeigu jis grėmę Jūsų vaikui keltų?

dabar kalbame ne apie mane, pas mane kol kas visai kita situacija, kalbame apie jus, kad jūs turėjote anksčiau mąstyti kas bus, jeigu bus rolleyes.gif turite vaiką ir norite šuns. - prašau, mokykitės išsamiai apie hierarcijas, apie gyvūno suspažindinimą su vaiku, veskite šunį į dresūrą ir t.t., jei per sunku, tai nepirkite šuns, viskas paprasta. Šunys iš savęs nėra blogi, juos sugadina žmonės rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif o pas mus atvirkstinis variantas:niekaip neisaiskinu vaikui, kad suniukus galima tik glostyti, o ne tampyti.o vat pudeliukes mano kencia ir jei ir sugriebia, tai svelniai.kartais man atrodo capteltu jai viena karteli-daugiau prie sunyciu nelistu.nu gal ziaurokai cia as apie savo vaika, bet...ir sunyciu gaila blush2.gif
Atsakyti
turėjau anksčiau puikią "auklėtoją" vaikams smile.gif Prancūzų buldogė, kuri mielai bendraudavo su mažyliais, bet kiekvienas suteikęs skausmo, nelikdavo "nenubaustas". "Bausmė" budavo baisi ir greita - baisinis prancūziškas riaumojimas ir bumptelėjimas buku snukiu. Už itin žiaurų elgesį su gyvūnais dar sugebėdavo ir ižnybti priekiniais dantukais smile.gif retai tekdavo jai tuo naudotis, nes po pirmo "nubaudimo" vaikai suprasdavo, kad šuniukui skauda, kai yra kišami pieštukai į ausi, rakinėjamos akytės, kasomos šnervės iš vidaus, bandoma nusukti uodega. Niekad ji negrasindavo vaikam be rimto reikalo.
Dabar mano dundukėlės nesigina, nerodo jokios agresijos, neurzgia, užmučintos slepiasi savo narvuose. Vaikams yra pasakyta vienareikšmiškai - šunų miegojimo vieta yra TABU - jeigu šuniukas pasislėpė, tai jau viskas.
tfu tfu tfu - problemų neturėjom dar per tiek metų kiek auginam šunis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2009 01 16, 15:19)
O tai jūs laikytymėt šunį, net jeigu jis grėmę Jūsų vaikui keltų?


As laikau, bet elgiuosi protingai. Tai negi tureciau atsisakyti seimos nario g.gif
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2009 01 16, 16:19)
O tai jūs laikytymėt šunį, net jeigu jis grėmę Jūsų vaikui keltų?

O aš padaryčiau taip, kad jis tos grėsmės nebekeltų. Neišauklėjamų šunų ir neišprendžiamų problemų su jais nėra. Vaikus sunkiau išauklėt, bet irgi įmanoma. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatopreto: 17 sausio 2009 - 22:41
o kaip tai reikia padaryt? mano šuo vaiko neliečia, bet mėgsta pakankint svečius.
Atsakyti
O ką jis tiems svečiams daro? g.gif
Atsakyti