Įkraunama...
Įkraunama...

Išpažintis Krikščionybėje

QUOTE(Staiga @ 2008 02 09, 01:05)

Nežinau, gal visgi klystu dėl perfekcionizmo tavyje, Juk jautiesi gerai.

Gal kiek jo ir yra mirksiukas.gif , bet toks labai neišvystytas, arba jau suvystytas atgal lotuliukas.gif
Atsakyti
Man viskas supaprastėjo, kai vietoj to, kad šokinėt per per aukštai iškeltą kartelę ir nuolat atsitrenkt skaudžiai ėmiau ir nuleidau ją žemiau. Tik strykt, strykt ir dažniau pavyksta, o "prisitreniravus" ir aukščiau strykteli, ir aplinkiniams mažiau įtampos, ir mano rezultatai ne tik geresni, bet ir "ramesni" Gyveni ir mokaisi žmogus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 09, 01:18)
<...> ir aplinkiniams mažiau įtampos, ir mano rezultatai ne tik geresni, bet ir "ramesni" Gyveni ir mokaisi žmogus  rolleyes.gif

Aplinkiniams kartelės stengiuosi nekelti ax.gif Šurmulio, gal ir įtampos mano gyvenime turbūt per daug g.gif . Žinai kitiems žmonėms reiktų pabandyti "karteles dar nuleisti", ypač darbe... g.gif bet kažin ar taip galima, kartais privalau būti reikli... Per didelį reiklumą ir iš to išplaukiantį suirzimą, kai klojasi ne taip, kaip reikalauju - laikau nuodėme, bandau taisytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Takelis @ 2008 02 07, 09:59)
Kad tokio daikto kaip nuodėmė, iš viso nėra. Žmogaus elgesys yra toks, koks yra. Pats savaime jis nėra nei blogas, nei geras. Mes su savo požiūriu padarom jį arba blogu, arba geru. Tik nuo mūsų pažiūrų, supratimo, pasaulėjautos, tikėjimo priklauso, kaip mes vertinsim vienokį ar kitokį poelgį.

1 Jn 1,8 Jei sakytume, jog neturime nuodėmės, klaidintume patys save, ir nebūtų mumyse tiesos.
Jn 9,41 Jėzus atsakė: „Jei būtumėte akli, neturėtumėte nuodėmės, bet štai jūs sakote: 'Mes neakli!' – Taigi jūs kalti“.
Rom 7,17 Tada jau nebe aš tai darau, bet manyje gyvenanti nuodėmė.
Rom 7,20 O jeigu darau, ko nenoriu, tada nebe aš tai įvykdau, bet manyje gyvenanti nuodėmė.
Rom 8,10 Jeigu Kristus yra jumyse, tai kūnas, tiesa, marus dėl nuodėmės, bet dvasia – gyva dėl teisumo.
Žyd 3,13 Verčiau raginkite vieni kitus kasdien, – kol dar tebėra šiandien, – kad kurio iš jūsų neužkietintų nuodėmės klasta.
Suprantu, kad Biblija tau ne autoritetas, bet gal ir tu klysti, gal ne viską apie nuodėmę žinai?
Kai skaitau, kad Dievas ir mes esame viena (jokios asmenybės lyg ir neegzistuoja, jokios atsakomybės lyg ir negali būti, nes tai tas pats Dievas tavyje, Jo valia, kad tu taip pasielgei), kad nėra nuodėmės, man tai kažką primena g.gif . Ar tai nebūtų vieno Biblijos veikėjo žodžiai: "Patys būsite, kaip dievai"?
Atsakyti
"Kai skaitau, kad Dievas ir mes esame viena (jokios asmenybės lyg ir neegzistuoja, jokios atsakomybės lyg ir negali būti, nes tai tas pats Dievas tavyje, "
Vadinasi, Dievas nuodėmingas. Kažin, pas ką jis eina išpažinties g.gif
Atsakyti
Gal ne visai aiškiai parašiau, bet tai ne mano teiginys, tai Takelio frazė (gal kitoje temoje?).
Atsakyti
Ta Takelio frazė ir teigia, kad mes esame vienis, ir nuodėmės ten, kur yra Dievas, nėra ir būti negali. o ŠR tikrai buvo autoritetas kelyje į visko suvokimą, o suvokimą pasiekus ir supratus, kokybė pasikeičia. Ginčijasi einantys ir atėję, kas teisesnis g.gif Niekas.
Atsakyti
Jeigu taip yra. O jei mes, vis dėlto, esame asmenys, o ne Dievo sudėtinės dalys?
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 09, 13:34)
Ta Takelio frazė ir teigia, kad mes esame vienis, ir nuodėmės ten, kur yra Dievas, nėra ir būti negali. o ŠR tikrai buvo autoritetas kelyje į visko suvokimą, o suvokimą pasiekus ir supratus, kokybė pasikeičia. Ginčijasi einantys ir atėję, kas teisesnis g.gif Niekas.

Jei nėra nuodėmės, tai kas yra žmogžudystė? Jei žmonės veikia tik tai ką jiems įkvepia Dievas, tai reikėtų panaikinti teismus, nes jie baudžia už Dievo valios vykdymą?
Atsakyti
Tiek to, žmogžudystė yra nuodėmė, reikia nueiti pas kunigą, atlikti išpažintį, paskui pas teisėją, kad skirtų bausmę, paskui į kalėjimą. Taip bus ramiau, ir aiškiau.
Supratau, kad ŠR nepadeda žmonėms išeiti iš žiurkių rato. "Pakirptais sparnais giesmes giedam"

Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 09, 20:03)
Tiek to, žmogžudystė yra nuodėmė, reikia nueiti pas kunigą, atlikti išpažintį, paskui pas teisėją, kad skirtų bausmę, paskui į kalėjimą. Taip bus ramiau, ir aiškiau.
Supratau, kad ŠR nepadeda žmonėms išeiti iš žiurkių rato. "Pakirptais sparnais giesmes giedam"

Galima nenužudyti, tada nereiks, nei pas kunigą nei į kalėjimą ax.gif Šv. Raštas moko nenusidėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 02 09, 13:38)
Jeigu taip yra. O jei mes, vis dėlto, esame asmenys, o ne Dievo sudėtinės dalys?


Mes esame asmenys - Dievo sudėtinės dalys. smile.gif


Ačiū, Staiga, už sudalyvavimą. friends.gif
Papildyta:
QUOTE(Luknė @ 2008 02 09, 18:33)
Jei nėra nuodėmės, tai kas yra žmogžudystė?

Bet kokia prievarta prieštarauja visatos dėsniams. Nesvarbu kur ir kam ji reiškiasi, tai nėra natūralus dalykas, todėl pasmerkta žlugti. Žmonių visuomenėje -tai nuosprendis nusikaltėliui.
Atsakyti