Įkraunama...
Įkraunama...

Išpažintis Krikščionybėje

QUOTE(Staiga @ 2008 02 07, 12:42)
-jikiu būdu negalima stuksėti užkrūčio liaukos, per kurią eina vienas iš meridianų, ir sakyti "esu kaltas, esu kaltas, esu labai kaltas" Tokiu būdu žmogus atsiduria toj pačioj kaltės vietoj, nuo ko pradėjo išpažintį. Todėl, "užėjo už varčios ir vėl nuo pradžios" Amžinai kaltas, amžinau nusidėjęs ir amžinai pasigailėk. Ups, gerai išrėžiau?:)Stipriai taip, ohoho:)

Iš tiesų niekas ir neturėtų "stuksėti užkrūčio liaukos", šis veiksmas simbolizuoja pelenų pylimą ant širdies, kaip atgailos ženklą, taigi, nei stuksėti, nei bildėti reikalo nėra - pelenai triukšmo neturėtų kelti biggrin.gif .
Atsakyti
Ne pro šalį pastuksėti tą užkrūčio liauką kartojant afirmacijas bei kitas pozityvias mintis
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2008 02 07, 19:24)
Nuodėme aš vadinu debesėlį...


nera jokiu nuodemiu ...visai... ir Dievas negali nustoti myleti tave , bet tu gali padaryti taip, kad jo meile taves nepasiektu - tai baime "mane nemyli"
taip pat ir kiekvieno kito zmogaus meile taves nepasieks jei turi tos baimes...o jos mes turime visi 4u.gif
Atsakyti
Gluosnis, tavo pasakymas vertas premijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 07, 13:42)
<....>bažnyčia pakiša koją savo ritualais-jikiu būdu negalima stuksėti užkrūčio liaukos, per kurią eina vienas iš meridianų, ir sakyti "esu kaltas, esu kaltas, esu labai kaltas" Tokiu būdu žmogus atsiduria toj pačioj kaltės vietoj, nuo ko pradėjo išpažintį. <...>

Išpažinties metu aš kartoju "Viešpatie, pasigailėk manęs nusidėjusios" ax.gif

QUOTE(gluosnis @ 2008 02 08, 18:29)
nera jokiu nuodemiu ...visai...  ir Dievas negali nustoti myleti tave , bet tu gali padaryti taip, kad jo meile taves nepasiektu - tai baime "mane nemyli"
taip pat ir kiekvieno kito zmogaus meile taves nepasieks jei turi tos baimes...o jos mes  turime visi  4u.gif

Baimė, kad manęs nemyli gal ir užstoja Dievą, bet mano nemeilė kaimynui, kuris į mano vietą pasistatė mašiną - Dievą užstoja labiau. Ir kiekviena mano pikta mintis, kiekvienas nesąžiningumas, net tik prieš save -Dievą užstoja labiau. Tokias mintis ir poelgius vadinu - nuodėmėmis. Taip pat ir kito žmogaus meilė manęs gali nepasiekti, ne tik dėl to, kad bijau, bet ir todėl, kad save kartais laikau svarbesne nei kiti, kad savo egoizmui leidžiu atstumti, net skriausti kitus, per tokią "nuostabią" mano "aurą" tikrai meilei prasimušti bus sunku. Už tai verčiau bandau genėti savo vidinius "erškėčius" užuot vaizdavus šventą ir tik kiek baimės apimtą.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 02 08, 19:45)
Išpažinties metu aš kartoju "Viešpatie, pasigailėk manęs nusidėjusios" ax.gif
Baimė, kad manęs nemyli gal ir užstoja Dievą, bet mano nemeilė kaimynui, kuris į mano vietą pasistatė mašiną - Dievą užstoja labiau. Ir kiekviena mano pikta mintis, kiekvienas nesąžiningumas, net tik prieš save -Dievą užstoja labiau. Tokias mintis ir poelgius vadinu - nuodėmėmis.  Taip pat ir kito žmogaus meilė manęs gali nepasiekti, ne tik dėl to, kad bijau, bet ir todėl, kad save kartais laikau svarbesne nei kiti, kad savo egoizmui leidžiu atstumti, net skriausti kitus, per tokią "nuostabią"  mano "aurą" tikrai meilei prasimušti bus sunku. Už tai verčiau bandau genėti savo vidinius "erškėčius" užuot vaizdavus šventą ir tik kiek baimės apimtą.

ne nuo to galo pradedi... jei tu jausi jo meile tau (nebus tavyje baimes "manes nemyli"), tu tiesiog neturesi kitu jausmu: pykscio, kitokiu baimiu ar dar ko....niekam.. zmones tampa nusikalteliais ir t.t. tik del to kad nejaucia jo meiles, kuo labiau nejaucia, tuo labiau nusikalsta ... bet jis nuo to nenustoja ju mylejes... niekada smile.gif
tik baime "manes nemyli" stovi kaip siena tavo auroje ir neleidzia jo meilei ir kitu zmoniu meilei pasiekti taves...nes meile neateina per prievarta 4u.gif
Atsakyti
Gluosnis, iki to, ką kalbi ilgas kelias per kopas. Todėl nedaug kas tave supras. Bažnyčia laiko už pavadėlio visus, nes "amžinai kaltas", nuolat išpažink ir atgailauk neleidžia žmogui pasijusti saugiam ir mylimam. Kaip mėgstu sakyti-akcentai ne ten sudėti, kelias blokuojamas.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 08, 20:37)
Gluosnis, iki to, ką kalbi ilgas kelias per kopas. Todėl nedaug kas tave supras. Bažnyčia laiko už pavadėlio visus, nes "amžinai kaltas", nuolat išpažink ir atgailauk neleidžia žmogui pasijusti saugiam ir mylimam. Kaip mėgstu sakyti-akcentai ne ten sudėti, kelias blokuojamas.



Dabar ir as jau pamaciau koks ilgas kelias per tas kopas, bet kam jas tokias susipylei? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 02 08, 21:22)
ne nuo to galo pradedi... jei tu jausi jo meile tau (nebus tavyje baimes "manes nemyli"),  tu tiesiog neturesi  kitu jausmu: pykscio, kitokiu baimiu ar dar ko....niekam.. zmones tampa nusikalteliais ir t.t. tik del to kad nejaucia jo meiles, kuo labiau nejaucia, tuo labiau nusikalsta ... bet jis nuo to nenustoja ju mylejes... niekada  smile.gif
tik baime "manes nemyli" stovi kaip siena tavo auroje ir neleidzia jo meilei ir kitu zmoniu meilei pasiekti taves...nes meile neateina per prievarta  4u.gif

Jaučiu Jo meilę ir žmonių meilę jaučiu, bet negaliu pasakyti, kad tikrai visada pasielgiu pavyzdingai. Kai elgiuosi peiktinai, tai nemanau, kad Dievo meilei padedu skleistis manyje ir per mane. Stengiuosi peiktinus poelgius apmąstyti ir stengtis taip daugiau nesielgti. Tai vadinu atgaila ir už tuos poelgius - nuodėmes prašau manęs pasigailėti (neleisti tokiems trukdžiams man toliau nuo Jo šviesos nuklysti)
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 02 08, 21:00)
Jaučiu Jo meilę ir žmonių meilę jaučiu, bet negaliu pasakyti, kad tikrai visada pasielgiu pavyzdingai. Kai elgiuosi peiktinai, tai nemanau, kad Dievo meilei padedu skleistis manyje ir per mane. Stengiuosi peiktinus poelgius apmąstyti ir stengtis taip daugiau nesielgti. Tai vadinu atgaila ir už tuos poelgius - nuodėmes prašau manęs pasigailėti (neleisti tokiems trukdžiams man toliau nuo Jo šviesos nuklysti)

zmogus elgesi pavyzdingai kai nori nupirkti savo pavyzdingu elgesiu meile, arba ja uztarnauti ...jam to visiskai nereikia...
gali daryti ka nori, elgtis kaip nori, tau nuo gimimo duota visiska laisve, tik turi zinoti, kad ka pasiesi - ta ir pjausi...
o myleti turi (moteris) ismokti tik savo vyra ... o tai daug sunkesne uzduotis, nei myleti Ji arba visus ar dar kazka...
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2008 02 08, 22:32)
zmogus elgesi pavyzdingai kai nori nupirkti savo pavyzdingu elgesiu meile, arba ja uztarnauti ...jam to visiskai nereikia...
gali daryti ka nori, elgtis kaip nori,  tau nuo gimimo duota visiska laisve, tik turi zinoti, kad ka pasiesi - ta ir pjausi...
o myleti turi (moteris) ismokti tik savo vyra ... o tai daug sunkesne uzduotis, nei myleti Ji arba visus  ar dar kazka...

g.gif
Eismo taisyklių laikausi, ne tam, kad policininkai mane mylėtų. Tiesiog žinau, kad jos būtinos, kad visi būtų kelyje saugūs. Gerai elgiuosi su žmonėmis, nes taip yra visiems malonu, bjauriai elgtis nemalonu man pačiai. Nesakau, kad kartais nepasielgiu netinkamai, bet tai man nepatinka ir to stengiuosi atsikratyti.
Elgtis galiu kaip noriu, tik privalau norėti gerai elgtis. Kartais ir norint padaryti kuo geriau "išeina kaip visada". Jei pasielgiu netinkamai, man tai nepatinka, aš to nenoriu ir turiu visišką laisvę prašyti atleidimo už savo klaidas. Man nereikia teigti, kad jos ne klaidos, nes man nebaisu, kad klystančios manęs nemylės - mane myli ir klystančią ir vėl atsikeliančią.
Mylėti tik savo vyrą g.gif , o savo vaikus, tėvus.... Nors gal tu ir teisi , jū mokytis mylėti nereikia, juos mylim savaime.
Mylėti artimiausius ir jiems būti gera yra pirma ir svarbiausia mūsų užduotis, su tuo pilnai sutinku. Nereikia karžygiškumų, kasdienis stropus pareigų vykdymas, besąlygiška meilė mažuose dalykuose kartais reikalauja daug daugiau pastangų, jėgų nei didingi žygiai. Aš taip ir stengiuosi gyventi ax.gif O kiek man pavyksta galėtų pasakyti tik tie su kuriais gyvenu.
Atsakyti
Lukne, sunkiausiai žmogui yra pamilti save. Ne pasaulį, ne kaimyną, ( ir net ne savo vyrą lotuliukas.gif ), o pačią save. Galima sugalvoti sau kaltinti įįįįvairiausių priežasčių, netinkamų poelgių, peiktinų motyvų... Vis kas nors trukdo pamatyti pačiai, kad esi puiki (ne iš ego pusės ). Tiesiog sunku sau pažiūrėti į akis ir paprastai pasakyti : aš tave myliu. Nes žmogui pačiam sunku patikėti, kad jis vertas meilės. Žmonės greičiau save teisia, nei pripažįsta, kad jie verti meilės.
Jie vis stengiasi sau įrodyti, kad kiekvienas šviesaus jausmo pasireiškimas sau - jau yra egoizmo pasireiškimas. Nepriimta, tiesiog nepadoru save mylėti doh.gif , bjauresnio absurdo žmonija nesugalvojo.
Gluosni, thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Takelis: 08 vasario 2008 - 20:59