Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Geriu as nakvisu alieju ir nieko nejauciu (gero povekio).....Jau apie menesi geriu.
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 03 04, 22:06)
Geriu as nakvisu alieju ir nieko nejauciu (gero povekio).....Jau apie menesi geriu.

tai kiekvienai skirtingu laiku pradeda jaustis poveikis. Man tai mazdaug po mensio pagerejo thumbup.gif . Bet geriau kuri laika dviguba doze, po to vel sugrizau prie iprastos 1000mg i diena.
Manau reik kantrybes , ir stebeti savo organizma ir pagal tai orientuotis, kiek reikia tau gerti. Aisku gerai, kai yra daktaras su kuriuo galima pasikonsultuoti. Bet neretai daktarai patys apie nakvisa nedaug zino. Bent jau as su tokiais susiduriau.
Papildyta:
QUOTE(sniurke @ 2007 03 02, 22:00)
esu gerusi akvisas mazdaug pries pora metu. Siandien cia paskaitinejusi nutariau pratesti ta malonuma, todel vel nusipirkau ax.gif Tik nezinau po kiek gerti g.gif Maniskes is  Healthilife po 1000mg. Gal kuri panasios sudeties vartojate, idomu po kiek reiktu gerti. Sakau, gal profilaktiskai po 1 uztektu unsure.gif

pirma menesi savaite geriau po viena kapsule, paskui nusprendziau pagerti po dvi, nes tepti pradejo savaite po mmm(kaip iprasta). Tai apie dvi savaites geriau po dvi. O po to vel po viena. Si menesi tepimu nebebuvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O tu ziurek pagal savo bukle. Pagerk po viena pradziai.
Papildyta:
QUOTE(arpos @ 2007 03 03, 13:52)
Baisiai sunerimau, nes ir man tepimas ciklo vidury prasidėjo. Geriu nakvišą jau 2 mėnuo. Gal dar kam yra taip buvę? Ar normalu?

na mano manau tokia fiziologija, nes jei KT negeriu, tai ir nakvisu negeriant tepa. Paskaityk auksciau - su nakvisu dviguba doze kol kas sutvarkiau savo bedas del tepimu. Nors kitavertus, pasikonsultuot su ginekologe niekada nepakenks. As nesikonsultuoju, nes kol kas neradau geros ginekologes, kuri siais dlaykais dometusi. 3 mano isbandytos ginekologes ir 1 ginekologas Siauliuose, man kaip iseiti siule hormonus, na dar agnucaston, kai jau kitos iseities neturejo. O apie nakvisas is grupiokes suzinojau. Iki siol jai esu dekinga.
Atsakyti

na mano manau tokia fiziologija, nes jei KT negeriu, tai ir nakvisu negeriant tepa. Paskaityk auksciau - su nakvisu dviguba doze kol kas sutvarkiau savo bedas del tepimu. Nors kitavertus, pasikonsultuot su ginekologe niekada nepakenks. As nesikonsultuoju, nes kol kas neradau geros ginekologes, kuri siais dlaykais dometusi. 3 mano isbandytos ginekologes ir 1 ginekologas Siauliuose, man kaip iseiti siule hormonus, na dar agnucaston, kai jau kitos iseities neturejo. O apie nakvisas is grupiokes suzinojau. Iki siol jai esu dekinga.
[/quote]
Vat, mano ginekologė irgi seno kitpimo, tad neturiu noro eiti konsultuotis. Tik keista, kad anksčiau netepdavo. Galvoju, gal per didelė dozė (geriu po 2 caps. 1000 mg.). Dabar jau tik po 1 caps. Logiškai, jei jau pratęsia mėnesines, kaip kurios čia rašė, tai gal ir tepimas su tuo susijęs. Jei tai natūralus papildas, reguliuojantis hormonus, gal reguliuoja biggrin.gif
draugė sakė, kad jai pirmą mėnesį buvo paūmėję-l.skaudėjo krūtinę, po to susitvarkė į gerąją pusę. Man irgi panašiai-po 2-jų sav. vartojimo-l.skausmingos mėnesinės. Žiūrėsiu kaip bus toliau. Gal bandysiu 1-ją ciklo pusę gerti po 1-ą, o po to-2.
Atsakyti
tai va, kad zmogau labiau pats savo protu gali pasikliaut, nei daugeliu daktaru. Na del tu tepimu, tai nebent karts nuo karto nueinu pasitikrinti. Jei jokiu patologiju neranda ir toliau sekmingai nevartoju KT ir gydausi nakvisa. Tik va idomu ir man, kiek tas kapsules galime be pertraukos gert. Man rodos organizmas turetu priprast, bent dozes kartais pakeisti manau vertetu.
Atsakyti
viskas, as daugiau to nakvisu aliejaus nebegersiu schmoll.gif pabandziau vel gerti ir vel viskas tas pats - po dvejju gerimo savaiciu spaudimas sokineja, menesines taip ir neatejo... (praeita karta taip pat lygiai vienas cikla ju nebuvo)
netinka jos mano organizmui visai
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2007 03 16, 13:46)
po dvejju gerimo savaiciu spaudimas sokineja, menesines taip ir neatejo... (praeita karta taip pat lygiai vienas cikla ju nebuvo)

oho, nekoks vaizdelis blink.gif Net nepagalvojau, kad jos gali tokius blogumus sukelti, kaip tik, maniau, gydo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 16 kovo 2007 - 20:09
Aš jau keletą metų geriu su pertraukomis. Viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
As geriu jau antras men,tai menesines pasidare neskausmingesnes,bet ciklas pasidare 30 d,ir spuogai dar neisnyko doh.gif ziuresiu kaip bus toliau ax.gif
Atsakyti
Nuo spuogų tai vargu ar padės, gali nebent apmažinti, bet reikia imtis ir kitų priemonių.
Papildyta:
QUOTE(saulutem @ 2007 03 16, 14:46)
viskas, as daugiau to nakvisu aliejaus nebegersiu  schmoll.gif  pabandziau vel gerti ir vel viskas tas pats - po dvejju gerimo savaiciu spaudimas sokineja, menesines taip ir neatejo... (praeita karta taip pat lygiai vienas cikla ju nebuvo)
netinka jos mano organizmui visai

Kai man vėlavo truputi mėnesinės, tai gėriau dvigubą dozę( 1000mg x 2)
Atsakyti
aš jokių šalutinių nepageidaujamų reiškinių nejutau mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi pradejau gerti nakvisu alieju, 1000 bet geriu po 2 tabletes i diena (cia taip man gydytojas israse nes guziuka rado krutineje) taigi tikiuos man pades harmonus sureguliuoti... ax.gif
Atsakyti
Tai jei net nuo tokiu dalyku paskiria daktarai, tai tubut is tikruju geras dalykas tos nakvisos, beje ir daktaras geras, kad ne kokius hormonus israse, o naturaliom priemonem gydo thumbup.gif
Atsakyti