Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

O kur parduoda ta nakvišų aliejuką? Vaistinėse, maisto papildų parduotuvėlėse ar homeopatinėse vaistinėse? Mečiau KT tai dabar ciklas toks visas išsiderinęs doh.gif
Atsakyti
[SIZE=7][U][COLOR=blue]
Kas nors žino, ar nakvišų aliejų galima gerti nesčioms? (Labai svarbu) verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(melissa @ 2005 04 26, 20:00)
[SIZE=7][U][COLOR=blue]
Kas nors žino, ar nakvišų aliejų galima gerti nesčioms? (Labai svarbu) verysad.gif


Vaisto anotacijoj neparašyta, kad negalima gerti nėščiom. bet visada prieš ką nors geriant nėščiai geriau būtų pasitart su savo gydytoja.


O pirkti rast galima tai beveik visose vaistinėse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelė: 27 balandžio 2005 - 13:00
Gėriau aš tą nakvišų aliejų. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad bent jau menstruacijų sureguliavimui nieko jis nepadeda. Na gal aišku nuo to nereguliarumo priežasčių priklauso g.gif
Atsakyti
nusipirkau ir aš, pabandysiu...
Atsakyti
prisiskaiciau apie nakvisu aliejaus visokeriopa nauda ir t.t. nusipirkau vaistinej, saziningai geriau 23d is eiles po tablete per diena. rezultatai - beveik visa menesi buvo jautresne krutine, o pries menesines nezmoniskai skaudi ir jautri pasidare (man siaip visada skaudedavo pries mmm, bet dabar dar labiau) cry.gif
tai kaip cia dabar suprast? g.gif vietoj to, kad panaikintu nemalonius pojucius, man jie stipresni buvo??? blink.gif
Atsakyti
As geriau nuo cistines mastopatijos - nutraukiau, nes per daug nemaloniu pojuciu istiko, keitem kitu vaistuku. Pykinimas, jautrumas ir paselusiai bere, net nugara baisi buvo, kai gyvenima tokio bajerio neturejau, paauglystes metu nevargino jokie acne, ir se tau boba devintines...
Bet man buvo didele doze israsyta, nes eile patologiju.
Atsakyti
Aš nakvišas pradėjau gerti 2 sav. iki mmm, tai iškart praejo visi pms'ai ax.gif Prieš kiekvienas mmm apie pora savaičių krūtinė būna labai jautri ir skaudanti, o dabar nieko thumbup.gif
Atsakyti
man ir atrodo, kad jos labai padėjo, nors pradėjau gerti visai prieš dienas, nieko neskauda, o prieš dienas nervas ne taip ėmė, net nemaniau, kad susirgsiu, visad tokia nervinga būdavau prieš m.
Atsakyti
QUOTE(murkliuke @ 2005 06 06, 15:19)
Aš nakvišas pradėjau gerti 2 sav. iki mmm, tai iškart praejo visi pms'ai  ax.gif  Prieš kiekvienas mmm apie pora savaičių krūtinė būna labai jautri ir skaudanti, o dabar nieko  thumbup.gif


o įdomu, kokias kapsules, kur po 1000 ar 500 (ten kažko smile.gif ) ir po kiek kapsulių į dieną geri? Aš tai tas, kur po 1000 ir dvi kapsules(ant pakuotės užrašyta iki 3 per dieną), tai galiu pasakyti, kad po gimdymo niekaip nesulaukiau normalių dienų, o tik pradėjus nakvišas gerti, po poros dienų sulaukiau, gal sutapimas,bet manau, kad jos ten pareguliavo viską smile.gif
Atsakyti
Aš tai jau antrą pakuotę didelę baigiu išgerti, bet, deja, jokio ryškesnio poveikio nepastebėjau schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi kurį laiką geriu, bet ne kasdien prisimenu. Anyta nupirko, tai ir geriu. Galvoju, gal bent jau nepakenks, jei rimtesnių pokyčių nepajusiu...
Atsakyti