Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ištekėjusios nešiojat sijonus ir aukštakulnius?

Ar ištekėjusios nešiojat sijonus ir aukštakulnius?

Nesioju, bet tik po burka....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 12 12, 04:31)
Ar ištekėjusios nešiojat sijonus ir aukštakulnius?

Nesioju, bet tik po burka....
user posted image




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Tik istekejus ir susilaukus pirmo vaiko atradau savo tikraji moteriskuma... Ka ten iki tol buve dzinsai, megztukai, studentiska apranga, lakstymai...
Kaip tik butent dabar ir reikia pradet nesioti sijonus ir aukstakulnius!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 12 gruodžio 2012 - 17:07
nesupratau klausimo lotuliukas.gif
ar istekejusios jau reiksia mirusios ??? fool.gif
Atsakyti
Ir aš nesuprantu klausimo unsure.gif Čia ir diskutuot nėr apie ką, o žiū, kiek puslapių prikalbėta... Jei ištekėjusios nenustojot būt moterimis, tai ir dėvėkit tuos sijonus į sveikatą.
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 12 12, 19:47)
nesupratau klausimo  lotuliukas.gif
ar istekejusios jau reiksia mirusios ??? fool.gif


Pritariu 4u.gif
nes juk ir vyrai dziaugiasi, kai ju zmonos pastebimos ir grazios 4u.gif
Atsakyti
Uzsukau cia tik todel, kad dar niekad neteko tokio kvailo klausimo skaityti doh.gif

man lygiai taip pat skamba klausimas: ar istekejusios skaitot knygas, valgot, prausiates ir t.t.
Atsakyti
As jau oi kiek metu kaip istekejus----nesioju su malonumu sijonus ir aukstakulnius.
Atsakyti
tema tai lotuliukas.gif aš tik ištekėjus pradėjau nešiot, nes pačiai anksčiau nepatiko nei sijonai nei aukštakulniai cool.gif
Atsakyti
nu jo, net pažiūrėjau, tema sukurta 2008 metais, nu bet gi ne 1941 smile.gif
Atsakyti
Vat nesupratau sios temos esmes g.gif jei jau moteris istekejus, tai ji kaip ir palaidojus save, kad klausimai kyla ar nesioja aukstakulnius su sijonais ? Manau juos nustojama devet, ne del to kad istekama doh.gif
Atsakyti
Nu ir klausimas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš kaip tik ištekėjus ėmiau nešioti trumpus sijonus, ir dar- su metais ( man30+) jie neilgėja.
jaunystėje( iki santuokos) nenešiojau, nes buvau kompleksuota. ir svėriau +8kg, nei dabar.
Dabar jaučiuosi ant tiek galinti sau viską leisti, kad ir puodą ant galvos užsimauti, ir dzin man ką galvoja kiti, kas man gražu, tą ir dėviu.
Aukštakulnių nebenešioju dėl pėdų problemų.
Atsakyti
OMG...skaitau temos pavadinimą ir galvoju: rašau su klaidom,bet skaityti dar moku!!!!! Kas per klausimas doh.gif
Atsakyti