Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ištekėjusios nešiojat sijonus ir aukštakulnius?

Po santuokos - nebesidepiliuoju kūno, valgau tik greitą maista, rūbai tai kelnės ir sportbačiai, gal dar koks vilnonis megztinis, greižtai jokio makiažo... Tik va viena problema, nesuprantu kodėl jau 2 mėnesį vyrui kiekvieną savaitgalį komenadiruotės?

Tai gal nebenusišnekam. schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai kai ištekėjau net praustis nustojau. Ai,sakau,jei myli,tai mylės ir smirdinčią.
Atsakyti
Juokai juokais, tačiau iš savos aplinkos galėčiau atrasti kelis pavyzdžius, kuomet jaunystėje be galo gražios ir savimi daug besirūpinusios moterys ištekėjusios ilgainiui apsileido. Ir manau jog yra to tokio psichologinio ryšio dauguma tų atvejų. Žinoma, nereikėtų iš to kurti stereotipų, nes yra ir atvirkštinių pavyzdžių. T.y. tikrai ne santuoka pati savaime kažką padaro, bet bendrai žmonės tiesiog skirtingi ir skirtingai į tą santuoką žiūri smile.gif
Atsakyti
Tik istekejusi ir pradejau nesioti sijonus, sukneles, aukstakulnius biggrin.gif Atsirado didelis noras puostis, plius finansai leidzia dabar daug shopintis wub.gif
Ir figura po 2 leliuku pagrazejo, stangri meksikietiska tokia, nes buvau kaulu rinkinys. Zodziu, pats geriausias laikas visom prasmem atejo po 30 tongue.gif
O mano aplinkoj daug moteru su vaikuciais tikrai apsileidusios..
Atsakyti
QUOTE(saulitta @ 2014 08 21, 00:02)
Juokai juokais, tačiau iš savos aplinkos galėčiau atrasti kelis pavyzdžius, kuomet  jaunystėje be galo gražios ir savimi daug besirūpinusios moterys ištekėjusios ilgainiui apsileido. Ir manau jog yra to tokio psichologinio ryšio dauguma tų atvejų. Žinoma, nereikėtų iš to kurti stereotipų, nes yra ir atvirkštinių pavyzdžių. T.y. tikrai ne santuoka pati savaime kažką padaro, bet bendrai žmonės tiesiog skirtingi ir skirtingai į tą santuoką žiūri  smile.gif

Stereotipas - visuomenės daugumos primetama kliše, šiuo atveju čia kiekvienas pats sau šeimininkas, nes visuomenė negrumos pirštu nei nešiojant sijoną nei nešiojant kelnes, lygiai taip pat ir nepagirs.
Atsakyti