Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgų plaukų šukuosenos

koks ksirtumas kiek tu temu yra? juk galima ir cia ir cia paskaityti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gidryte @ 2006 01 10, 19:15)
koks ksirtumas kiek tu temu yra? juk galima ir cia ir cia paskaityti  tongue.gif

ir po to, kai ieskai ko nors, reikia dvigubai daugiau skaityt, aisku, valio, padarykim dar viena tema, kad naujokam sunkiau butu smile.gif ir kad niekas nieko nerastu, juk lietuviai mes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai jeigu tokios nedraugiškos ir nenorit naujokių tai instaliokit programma scype ir susirašinekit tik kelios...ir niekas jus nematys ir nesuras.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 04 05, 07:26)
na dar yra tokiu variantu
1. jei patinka siek tiek pakeltos ir palaidos sukuosenos

Šita tai super, kažką tokio norėčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 04 05, 08:26)
na dar yra tokiu variantu
1. jei patinka siek tiek pakeltos ir palaidos sukuosenos




Labai grazi jauciu jau pagrobsiu ideja
Atsakyti
QUOTE(Algertina @ 2006 01 23, 20:43)
Tai jeigu tokios nedraugiškos ir nenorit naujokių tai instaliokit programma scype ir susirašinekit tik kelios...ir niekas jus nematys ir nesuras.... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



pala pala tu via kazka ne taip supratai, mums visada malonu kai naujos merginos prisijungia, bet ir as pritariu, kad galbut nereiktu cia sukuosenom simtapenkioliika temu sukurti, na bet jei jau sukurta tai ka padarysi, jei moderatore pati neistrins tai tada nieko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 04 02, 13:25)
pala pala tu via kazka ne taip supratai, mums visada malonu kai naujos merginos prisijungia, bet ir as pritariu, kad galbut nereiktu cia sukuosenom simtapenkioliika temu sukurti, na bet jei jau sukurta tai ka padarysi, jei moderatore pati neistrins tai tada nieko  drinks_cheers.gif


Kazkaip pastebejau, kad jei kas ne taip tai daznai uzsipuolat, o paskui jau teisinasi " mums malonu ir bla bla bla , bet.....", koks jums skirtumas, kiek cia tu temu doh.gif as kai buvau naujoke man viskas buvo aisku ka nori ta ir susirandi. Kazkokios cia visos direktores pasidare, teisingai buvo pasakyta, savam rate galit is per Skype bendraut
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 04 02, 18:41)
Kazkaip pastebejau, kad jei kas ne taip tai daznai uzsipuolat, o paskui jau teisinasi " mums malonu ir bla bla bla , bet.....", koks jums skirtumas, kiek cia tu temu doh.gif as kai buvau naujoke man viskas buvo aisku ka nori ta ir susirandi. Kazkokios cia visos direktores pasidare, teisingai buvo pasakyta, savam rate galit is per Skype bendraut


pilnai sutinku drinks_cheers.gif o beja cia tema sukuosenoms is ilgu plauku. tai ilgaplaukems cia tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Ilgaplaukems... mirksiukas.gif

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Kukli ir grazi bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 01 25, 01:24)
Kukli ir grazi  bigsmile.gif



beveik su tokia sukuosena save ir įsivaizduoju... man taip gražiausia. tik vat jei vėjuota diena bus, ar lis, tai gal ir nekas g.gif ir žinok žmogau doh.gif
Atsakyti
Kadangi tekėjau vasarą, vis dėlto nesusigundžiau paleisti savo ilgas garbanas į lasivę tongue.gif Man plaukus gražiai įpynė ir sukėlė. Prisegė blizgių akmenukų...Jaučiausi patogiai, gaiviai ir saugiai 4u.gif
Atsakyti