Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(kaavka @ 2008 08 11, 22:31)

Keista, kad darzelyje aukletojos ilgai  nedirba, kodel bega, nejaugi kitur geriau?
Tai gal ir musu leliukams ten irgi blogai? Oho-ho:(


Man visiškai nenuostabu ir nekeista, kad auklėtojos bėga schmoll.gif Aš, kai išgirdau kokį atlyginimą jos per mėn. gauna, tai buvau šoke mega_shok.gif O išeina kitur, nes truputį daugiau moka. Manau visiškai pateisinama priežastis g.gif
O mūsų leliukams tikrai nėra blogai, pačiai ne kartą teko domėtis ir įsitikinti rolleyes.gif Todėl ir gaila, kad išeina tokios fainos auklėtojos verysad.gif , kurioms be baimės ir pergyvenimų paliekam vaikus, nes žinom, kad viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2008 08 12, 09:44)
Iš "Saulutės" irgi viena auklėtoja išėjo..... Įdomu kaip direktorė lieps suktis iš padėties likusioms?  g.gif


Aha, dar įdomu kaip klostysis tolimesnis darželio likimas? mastau.gif Žinau iš savo patirties, kad jei žmonės bėga iš darbo, kaip iš skęstančio laivo, ar nebus riesta iš "aukščiau" pačiai darželio vadovei ? mastau.gif Juk reikia imtis kažkokių priemonių, kad skatinti gerus darbuotojus dirbti g.gif
Atsakyti
LAbai gaila, kad zmones, kurie aukleja, padeda auginti musu vaikus, mokina juos, teikia ziniu, yra taip tevertinami... palaikiau streikuojancius pedagogus.

Del "Boruzes" grupes - mes jau antra savaite eiam, esam patenkinti ir laimingi. Sunus eina noriai, kartais namo neskuba, kai ateinu parsivesti. Aukletojos visada su sypsena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 12 rugpjūčio 2008 - 08:33
mirksiukas.gif Gal zinote mamytes ,gal ir pas mus darzelyje keis langus,nes pasidomejau,kad dauguma darzeliu keicia langus?! Matyt kiti darzeliai gavo pinigeliu,o pas mus ka kitoks darzelis,nejaugi negauna pinigeliu? Nesamone! schmoll.gif Reiketu pasidometi! g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki
o kaip lopselinej pagrandukas grupeje situacija?kokios ten aukletojos?lanko gal kas galit pasidalinti info,ar pasikeite aukletojos?gal galite vardus ju parasyti,aciu
Atsakyti
QUOTE(vinca @ 2008 08 12, 20:48)
sveiki
o kaip lopselinej pagrandukas grupeje situacija?kokios ten aukletojos?lanko gal kas galit pasidalinti info,ar pasikeite aukletojos?gal galite vardus ju parasyti,aciu


Mano dukra lanke, aukletojos super - Jelena ir Elvyra. Mano dukrai labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Nuodeminga @ 2008 08 12, 14:39)
mirksiukas.gif Gal zinote mamytes ,gal ir pas mus darzelyje keis langus,nes pasidomejau,kad dauguma darzeliu keicia langus?! Matyt kiti darzeliai gavo pinigeliu,o  pas mus ka kitoks darzelis,nejaugi negauna pinigeliu? Nesamone! schmoll.gif Reiketu pasidometi! g.gif  mirksiukas.gif

Ir as girdejau, kad kitur keicia langus. Butu saunu, ir jeigu pas mus keistu:) Nors... siaip grupese zeima nebuna salta. BEt taupiau butu...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 08 13, 10:20)

BEt taupiau butu...



Kam taupiau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuodeminga @ 2008 08 12, 14:39)
mirksiukas.gif Gal zinote mamytes ,gal ir pas mus darzelyje keis langus,nes pasidomejau,kad dauguma darzeliu keicia langus?! Matyt kiti darzeliai gavo pinigeliu,o  pas mus ka kitoks darzelis,nejaugi negauna pinigeliu? Nesamone! schmoll.gif Reiketu pasidometi! g.gif  mirksiukas.gif


Manau keičia langus už tuos pervestus 2proc. iš tėvelių. Šitam daržely buvo iškabintas sąrašas, kuriam vedėja surašė kokią sumą gavo ir kam išleido. Kiek mačiau tai yra pakeistos lauko durys .
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 08 13, 08:38)
Kam taupiau?  rolleyes.gif

taupiau tam, kas moka uz sildyma - mazesnis silumos nutekejimas per langus - karsciau patalpose - maziau reikia sildyti... O moka savivaldybe? ax.gif
Mums nuo to nieko...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 08 13, 17:16)
taupiau tam, kas moka uz sildyma - mazesnis silumos nutekejimas per langus - karsciau patalpose - maziau reikia sildyti... O moka savivaldybe?  ax.gif
Mums nuo to nieko...


Nu tai va ir aš apie tą patį drinks_cheers.gif , kad mums nuo to nieko mirksiukas.gif Išeina taip, kad mes norime įstatyti langus tam, kad savivaldybei reikėtų mažiau mokėti cool.gif O tikslas tada koks? mastau.gif Manote tuos pataupytus pinigus panaudos geriems tikslams? Tai tada aš UŽ sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2008 08 13, 17:18)
Nu tai va ir aš apie tą patį drinks_cheers.gif , kad mums nuo to nieko mirksiukas.gif Išeina taip, kad mes norime įstatyti langus tam, kad savivaldybei reikėtų mažiau mokėti  cool.gif O tikslas tada koks? mastau.gif Manote tuos pataupytus pinigus panaudos geriems tikslams? Tai tada aš UŽ sunglasses2.gif




mirksiukas.gif Skambinau i savivaldybe paklausiau del finansavimo mirksiukas.gif Atsakymas buvo toks: kiekvienam darzeliui yra skiriami pinigeliai ,o jau kiekvieno darzelio administracija sprendzia ko reikia darzeliui: ar langu,santechnikos... Tagi ne jokie 2 % ! doh.gif Paklause is kokio darzelio skambina,kolkas nepasakiau,bet...ateityje ziuresime kaip bus tvarkomasi? g.gif Tik idomu ka tokie langai geri,kad ju nereikia keisti,ar santechnika nauja? g.gif O tikslas manau ,kad musu vaikams butu silciau! mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti