QUOTE(iloniux @ 2008 04 29, 23:56)
Labas,
Kaip begyvena jusu vaikuciai kas naujo pas jus?
(o jus ar einat i kiema aiskintis
visko būna, ir blogesnių ir geresnių ir netgi labai gerų dienų. Nors mus pavasaris veikia tik teigiamai, čia kol į mokyklą dar neinam

Kol kas viskas ramu, jokių pykčio protrūkio

Bijau neprisišnekėti per daug...
O į lauką MB beveik visada eina iškintis, aš tai -

. MB labai prižiūri Marką (gal dėl to su juo vaikai nedraugauja

). Nors jis labiau linkęs prie mažesnių vaikų, na jaunesnių kaip jis. Tada jie gražiai žaidžia, bet kaip tik įsimaišo koks dičkis, viskas, tada beveik visada prienamia prie kokio nors konflikto.
Ir dar iš patirkties parašysiu,kad taip nedarytumėt..
Pas mus kieme yra vaikas su negalia, neprigirdi ir ausytėse tokį aparatą nešioja. Vaikai žaidė (toks žaidimas, kai stumdo vienas kitą, ir po to krenta ant žemės, nieko pavojingo), tai Markas kažkaip pastūmė tą Povilą(vaikas su negalia), tam iškrito iš ausies aparatas, aišku, Markas jį užmynė. Jo sesuo iškart atėjo mums paskųsti, kad Markas sumindė aparatą, vos jo nesulaužė ir t.t. Aišku, didžioji mūsų klaida, MB Markui plojo per užpakalį ir liepė to Povilo atsiprašyti... Dabar net širdį skauda kai rašau. O vakare kai atsiguliau, vaikas viską man papasakojo, kad jie žaidė, stumdėsi, tai Povilui iškrito tas aparatas, maniškis nepamatęs jį užmynė

Kaip negerai pasielgėm, bet jau po laiko. Mūsiškis gavo už nieką, juk viskas įvyko netyčia, Markas net suprato, kur tas aparatas. Tai va ir dabar tie vaikai mums skundžia Marką už menkaiusią dalyką (pvz.kad jis kamuolio SAVO neduoda). Neįsivaizduoju kas turėjo dėtis mano vaiko širdytėj kai jį nubaudėm už nieką.
dabar visada visada išsiaiškinu kas nutiko? dėl ko ? Gavau pamoką visam laikui.