Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

Sveikučiai, įkėliau įspūdžius iš Tailando, nuotraukos tikrai labai šiaip sau verysad.gif . Jei kam įdomu- čia http://www.supermama...;#entry14785213
Atsakyti
Daug nuotrauku nekometuosiu, nes visi jau parase ka galvojo, ir mano nuomone nedaug skiriasi nuo parasytu ax.gif 4u.gif Tik norisi parasyti Westai kad labai labai pavydziu ryskumo blush2.gif labai labai cray.gif
RidaR man tavo pirmuoji nuotrauka kaip is archyvo 4u.gif ar kaip is senovines atvirutes ax.gif Patiko 4u.gif
Ir Zuviales patiko crosas ax.gif ir vakarykste serija labai labai 4u.gif

Ir busu ne nepopuliari doh.gif jei nepaprasysiu crosso doh.gif bigsmile.gif man atsiusti, baisiai patiko man tas dalykas doh.gif oshilkin@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anasko: 06 vasario 2008 - 10:58
ačiū už komentarus, kolegės smile.gif .. ir man didelis komplimentas, kad mano foto kažkam panašios į Californiagirl ..labai tuo džiaugčiaus 4u.gif

Zveri, o tu nevažiuok ant Valandos ji geranoriškai trumpam parodė savo fotografijas.. dėkui jai už tai.. ir nemanau, kad ji ji nusižengė taisyklėms..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 06 vasario 2008 - 11:06
QUOTE(sayonara @ 2008 02 06, 10:12)
man šita troba visai tinka.. 4u.gif šulinys kažkaip ne taip.. gal tos žolės trikdo, kito kampo tikrai norisi..


QUOTE(Anasko @ 2008 02 06, 10:55)
RidaR man tavo pirmuoji nuotrauka kaip is archyvo 4u.gif  ar kaip is senovines atvirutes ax.gif Patiko 4u.gif


Dėkui abiems smile.gif
Atsakyti
laba, kazkaip nespeju visko paskaityt...tik va uzmeciau aki, ir to crosso uzsimaniau isbandyt, gal galit kas nors atsiust? raimarom@gmail.com 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Elina, tikrai sauniai praleidot laika thumbup.gif noreciau ri as ten nuvykti. Jauciu dr pilna ispydziu esi, ir lietuva tau atrodo baisiai pilka.....

p.s. As irgi crosso vis dar negavau blush2.gif o noreciau. diana.zak@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DI: 06 vasario 2008 - 11:11
QUOTE(vauga @ 2008 02 06, 00:35)
paklode nelyginta,aaaaaaaaaaaaa anyta uzmushtu  doh.gif


ir paklodė nelyginta, ir apšvietimas žiaurokas, ir antroje ryškumo nėra, muilinas kadras, nors kompozicija man patiko pirmosios.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2008 02 06, 11:03)


ZverisKLP, man antroji labiausiai patiko thumbup.gif  o kitose labai norėtūsi švaresnio antrojo plano  mirksiukas.gif


Kad grizo prisizydave 9 val vakaro ir pradejo sokt, tik stveriau fotika nebu net kada nusitaikyt kaip reik, taip ir gavos.

QUOTE(Elina @ 2008 02 06, 11:44)
Sveikučiai, įkėliau įspūdžius iš Tailando, nuotraukos tikrai labai šiaip sau verysad.gif . Jei kam įdomu- čia http://www.supermama...;#entry14785213

o ka matom:) Laukiam issiilge.. blush2.gif

QUOTE(westa @ 2008 02 06, 12:05)

Zveri, o tu nevažiuok ant Valandos ji geranoriškai trumpam parodė savo fotografijas.. dėkui jai už tai.. ir nemanau, kad ji ji nusižengė taisyklėms..

As nevaziuoju, taip tik pasamprotavau... nenorejau nieko izeisti, sorry jei ka.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galėčiau ir aš crosso paprašyt blush2.gif (Agnedov@gmail.com)
Atsakyti
tą cross action (Kaip ir dar daug kitų) galima parsisiųst iš čia
tas populiarusis vadinasi Editorial Lomo. paspaudus paskutinėje skiltyje esantį užraša ZIP parsisiųsit du action. vienas Lomo (bitėsmajos meilė) ir editorial (gal irgi kas pamils) 4u.gif prie visų action yra pavyzdžiai, kaip tie action keičia foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 02 06, 11:44)
Sveikučiai, įkėliau įspūdžius iš Tailando, nuotraukos tikrai labai šiaip sau verysad.gif . Jei kam įdomu- čia http://www.supermama...;#entry14785213

Labai ispudinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valanda: 06 vasario 2008 - 11:45
QUOTE(Elina @ 2008 02 06, 10:44)
Sveikučiai, įkėliau įspūdžius iš Tailando, nuotraukos tikrai labai šiaip sau verysad.gif . Jei kam įdomu- čia http://www.supermama...;#entry14785213

bigsmile.gif Elina,seile varvindama skaiciau ir nuotraukom grozejausi rolleyes.gif tu tik pasakok,ir daugiau rodyk biggrin.gif kaip uzsimaniau i Tailanda unsure.gif bet vien del ilgos keliones vyras neves unsure.gif pabaigoj suintrigavai biggrin.gif
Atsakyti